Gönderen Konu: Golf MK-V RC  (Okunma sayısı 8112 defa)

Çevrimdışı serkan saygın

• Profili Görüntüle
Golf MK-V RC
« : 20 Ağustos 2009, 18:37:20 »
bir arkadaşım için yapmış olduğum tamiya marka golf MK-V kepi ve fotoları.umarım beğenirsiniz arakdaşlar ;)
foto çekimide bana aittir :D

Çevrimdışı GolfMk1Diesel

• Profili Görüntüle
Ynt: Golf MK-V RC
« Yanıtla #1 : 20 Ağustos 2009, 19:05:38 »
aaa kepler tam benim ilgi alanım kaç cm büyüklüünde  ayrıca çok düzgün boya atmaşlar helal olsun iyi günlerde kullanın  :tamamdir :sevgi: :sevgi:
Kılıçoğlu Garage.

Çevrimdışı serkan saygın

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 20 Ağustos 2009, 20:22:03 »
kepin boyamasını yapan benim zaten.renk silver grey olarka geçiyor tamiyada.araç 1/10 ölçekli 190 mm.şase ise hpı pro-D

Çevrimdışı GolfMk1Diesel

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 20 Ağustos 2009, 20:32:17 »
öncelikle bravo çok güzel bi renk seçip özenle çizgilirni kaybetmeden boyamışsınız tebrikler bunlardan pek nadir var sanırım 
Kılıçoğlu Garage.

Çevrimdışı serkan saygın

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 20 Ağustos 2009, 23:12:15 »
aslında nadir değil ama TR de bulmak biraz zor sadece ;)

Çevrimdışı GolfMk1Diesel

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 21 Ağustos 2009, 04:57:51 »
aslında nadir değil ama TR de bulmak biraz zor sadece ;)

birkaç arkadaşım bu keplerden arıyodu vazgeçti bulamayınca  :D
Kılıçoğlu Garage.

Çevrimdışı lostys

• T-Dawg!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 21 Ağustos 2009, 12:07:12 »
haaah, gelin bakam kenara şöyle.

şimdi. ben bu aletlerden almak istiom. başlangıç için ne önerirsin, fiyatlar neler vs vs vs.. yeni bi kullanıcıya neler önerirsiniz?

göründüğü üzere maket araçlarla meşgulsünüz.

Çevrimdışı GolfMk1Diesel

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 21 Ağustos 2009, 12:54:03 »
haaah, gelin bakam kenara şöyle.

şimdi. ben bu aletlerden almak istiom. başlangıç için ne önerirsin, fiyatlar neler vs vs vs.. yeni bi kullanıcıya neler önerirsiniz?

göründüğü üzere maket araçlarla meşgulsünüz.

ilker abim sen ilk olarak şarj edilinebilir al onla acamiliğini aş ondan sonra benzinli olanlarla ustalığını tamalarsın ama ilk olar git bi  carrefour  a ve 30-40 liralık bişey al ve onu la biraz hareket dene ondan sonra kadıköye gelip benzinli alırsın  :tamamdir
Kılıçoğlu Garage.

Çevrimdışı lostys

• T-Dawg!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 21 Ağustos 2009, 17:28:41 »
nen çocukken oynadık pillilerle merak etme :) artık model yukseltmenin zamanı

Çevrimdışı GolfMk1Diesel

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 21 Ağustos 2009, 18:35:38 »
yok abibunlar pilli deil biraz daha büyük oluyo şarjlı felan bende bi tane var carrefour dan 50 liraya aldık spr bişey biraz büyük ehliyetimi aldığım zaman benzinli bişey alcam 250-300 liraya benzinliler var  :tamamdir
Kılıçoğlu Garage.

Çevrimdışı devran

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 22 Ağustos 2009, 10:03:33 »
birkan pilli derken onları kasdediyo zaten  :sevgi: sen benzınlıye geç bütçe varsa yavaş yawaş kulanırsan bişi olmas biyere çarmassın

Çevrimdışı GolfMk1Diesel

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 22 Ağustos 2009, 10:08:53 »
birkan pilli derken onları kasdediyo zaten  :sevgi: sen benzınlıye geç bütçe varsa yavaş yawaş kulanırsan bişi olmas biyere çarmassın

devran abi pili başka bişey elektirikli başka bişey ben akülü sünü kastediyorum açıkçası ilker abi benzinliğe geçerse tam kavrayamaz be bile hala akülü kullanıyorum ehliyemi alınca alcam küçük bi benzinli :tamamdir ;)
Kılıçoğlu Garage.

Çevrimdışı serkan saygın

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 22 Ağustos 2009, 23:33:44 »
bu golfün içindeki şase HPI firmasın üretmiş olduğu PRO-D adlı şase.sadece japona piyasası için üretildi ve yaklaşık fiyatı 430$.kep ise kargo dahil 80TL ye geliyor TR'ye.eğer ilk başlıycaksınız bu hobby benim tavsiyem tamiya firmasının üretmiş oldugu TT-01 modeli.hem modifiyeye açık bir şase hemde yukardaki golf ile birlikde kit olarak satılan bir şase.
mesela http://www.rcmart.com/catalog/rc-tamiya-58410-volkswagen-golf-tt01e-p-27319.html siteden bakabilirsiniz.
yakıtlı araçlar ise daha farklı bir dal.biraz teknik bilgiye ve yardıma ihtiyacınız olabilir ki ben de zaten TR şampiyonasında yarışan bir pilotum.bu rc konusunda her türlü yardımcı olurum.esas ilgi alanım ise R/C Drifttir ayrıca.bu dallada ilgilenmek isterseniz o konudada yardımcı olurum sizlere ;)
« Son Düzenleme: 22 Ağustos 2009, 23:35:17 Gönderen: serkan saygın »

Çevrimdışı lostys

• T-Dawg!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 23 Ağustos 2009, 00:30:18 »
şimdi serkancım. bu verdiğin linkteki paket sanırım başlangç paketi? bu pakete neler dahil. yani direk aldığımızda başlayabilir miyiz? bi de bu araç nası, yani şarjlı mı oluyo, pili bitince yeni mi takıyoruz? ileride şasenin üzerindeki pilli mekaniğin yerine benzinli mekanik yerleştirebilir miyiz?