Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Golf iv sahipleri.Yeni cıkan araclar yanından gecerken ne hissediyorlar?  (Okunma sayısı 6189 defa)

Çevrimdışı ismailtunca81

• 1903 B.J.K
benim aracım 99  model  ve  şu anda  kimse  99  olduğunu anlamıyor   çünkü  yeni  dizayn araçlara bile 5  basar  gerçi ben duygu  olarak 2  kasaya  da binerken bir ayrıcalık  hissediyordum hele 3  kasada bambaşka  4  kasada  daha başka  bu işin sonu yok  anlıyacğınız  golf karizmadır  golf  karakterdir  golf yani  golf  anlatabiliyormuyum
1 kasaya da 2  kasaya da  3 kasa 4 5 6 7 8  hangisine  binerseniz binin sorduklarında  golfüm var diyoruz
 birde magrusun içinde  olma  konusunu  hiç unutmayalım
şükürler  olsun
yaradan kimseye  kaza  bela vermesin
TÜRKİYEMİZ  TEK BİR ÜLKEDİR BÖLÜNEMEZ PARÇALANAMAZ

Çevrimdışı hakkihakan

• LeGeNd
Audi a3 v sirocco bizim aracların kuyusunu kazıyor ama :D
Pioneer 5250sd teyibimi değiştirip Clarion aldım ve tesisatı hic ellemeden sadece teyp'i değiştirince anladım ki bugune kadar muzik değil HİKAYE dinliyormuşum.Sokaga atacak parası olmayanlara duyur

Çevrimdışı ismailtunca81

• 1903 B.J.K
a 3  ile  sricco  ile  neden karşılaştırıyorsun arabanı ozaman  scricco  ya da  a3  ün  kuyusunu  kazan araçları say  say  bitmez

golf te hız  performansı  istiyorsan  al bir  gti yaptır  taktır eklet  okuttur yazdır  bin geç solla 

Çevrimdışı hakkihakan

• LeGeNd
golf iv bugun cıksa yine tutar.
Pioneer 5250sd teyibimi değiştirip Clarion aldım ve tesisatı hic ellemeden sadece teyp'i değiştirince anladım ki bugune kadar muzik değil HİKAYE dinliyormuşum.Sokaga atacak parası olmayanlara duyur

Çevrimdışı mussel

• Otomobil
    A4 B7 2.0 TFSİ AVANT QUATTRO
03.06.2005

Çevrimdışı ismailtunca81

• 1903 B.J.K
bence  konu kapanmıştır  :tamamdir