Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Golf iv sahipleri.Yeni cıkan araclar yanından gecerken ne hissediyorlar?  (Okunma sayısı 6187 defa)

Çevrimdışı hakkihakan

• LeGeNd
Acaba bir eziklik duygusu geciyormu icinizden?Yada ne hissediyorsunuz.Ben audi ve bmw gecerken biraz eziyorum sadece.Gerisini pek tınlamıyorum acıkcası.Ara sırada demode flanmı diye dusunuyorum sonra araca uzaktan bakınca hakikaten bu tasarıma aşıgım ben diyorum yani bu hatlara ,kıvrımlara ve bakışlara.Siz ne dusunuyorsunuz nasıl olsa hepimiz aynı araca biniyoruz.
Pioneer 5250sd teyibimi değiştirip Clarion aldım ve tesisatı hic ellemeden sadece teyp'i değiştirince anladım ki bugune kadar muzik değil HİKAYE dinliyormuşum.Sokaga atacak parası olmayanlara duyur

niye eziliyim canım şirketin üzerine de almadım, haram parayla da almadım.. :)

kaldı ki modası stabil bir araç, o yüzden en çok sevilen kasa, "golf" olarak düşünürsek tüm zamanların en çok satan 2. otomobili imiş zaten :)

bmw sahibi de oldum audi de çok şükür, arabaya çok mana yüklememek lazım, sonuçta bir çuval civata

arabaya çok mana yüklememek lazım, sonuçta bir çuval civata

aynen öyle. abartmamak lazım. 
Araba binmek içindir..

Çevrimdışı metalteo

• ilker
niye eziliyim canım şirketin üzerine de almadım, haram parayla da almadım.. :)

kaldı ki modası stabil bir araç, o yüzden en çok sevilen kasa, "golf" olarak düşünürsek tüm zamanların en çok satan 2. otomobili imiş zaten :)

bmw sahibi de oldum audi de çok şükür, arabaya çok mana yüklememek lazım, sonuçta bir çuval civata

+1

Çevrimdışı rene

• Otomobil
    Jetta Tdi
Arabalarımız gerçekten üretildiği yılın çok ötesinde bir tasarım ve konfora sahip evet daha iyileri yokmu tabiki var herkes arabaya ayırdığı

bütçe ve ihtiyaçları doğrultusunda seçim yapıyor bende bir e93 Coupe gördüğümde ah ulan ah diyorum bu normal ama hiç arabamız

olmayadabilirdi.Işıklarda yanda duran magirus ta ayakta bekleyip arabanın içine bakanlardanda olabilirdik kaç tanesi şöyle bi Golfüm olsa diyordur sence?Çoğumuz o magirusta ayakta gittik birbirimizi kandırmayalım.

Hayat bu ne getirir ne götürür kimse bilemez.

« Son Düzenleme: 01 Ocak 2012, 12:27:52 Gönderen: rene »

Çevrimdışı white quattro

• S-Line white quattro
Golf 4 aşktır  :sevgi: :sevgi: :sevgi: :sevgi:
quattro

Çevrimdışı rene

• Otomobil
    Jetta Tdi
o yılların Auto Show dergisini hatırlayanınız vardır

mk 4 Golf GTİ- Civic VTI- 306 GTI karşılaştırılıyodu editörün yorumunu aynen aktarıyorum'

'' Golf ile diğerlerinin aynı jenerasyon olduğunu iddia etmek zor sanki bunlardan 5-6 yıl sonra üretilmiş gibi '' diyordu :)

Çevrimdışı htmetin

Otomobil
    Mk4
  • Hasan Tekin METİN
Yanımdan golf geçtiğinde eziliyorum esas.. ;D
Bir Alman Atasözü Der ki "DAS AUTO"
1998 Mk3 AFT motor sportline manuel +Sunroof - 2003 Mk4 Highline Manuel - 2000 Mk4 1.9 TDI Comfortline

Eğer şu an şu forumda mk1 diye bir bölüm var ve 10 konudan 8i restorasyon ise golf hakkında yorum yapmak anlamsız olur.:) :sevgi:
Mk1 işe evliyim :D.2-3-4-5-6 yada iş atıyorum.:DAma pas vermiyorlar yanımda mk1 olunca.:D

golf mk4 gerçek,gerisi yalan  ;)

o yıllar aralığında kaç tane araç mk4 kadar ileriye dönük gelecekçi bi yapıya sahiptiki?bugün yollara baktğnzda kendini kabul ettiren bi araba hani bazı araçlar vardır standart alışılagelmiş bir yapıdadır dikkatinizi çekmez bellidir standart olması gereken bi araba kalıbındadır arabadan anlamıyan birisi bile o aracın modelini geçmiş oldğnu farkedebilr fakat bi mk4 öyle değil "bence" nedenmi şuan bile güncelliğini koruyo yolda gördğnzde eski modeli geçmiş bi araç olarak görmüyosun aracın hatları öyle bi tasarlanmışki bugün yapılmş gibi tamponların oturtuluşu stopları golfe has C sütunu şişik çamurluklar asfaltı önden altına katlıyp arkadan brakıyomuş izlenimi uyandırıyo bende eziklik duygusu asla uyandırmıyo şuan sıfır üretim bandıdan saniyeler önce çıkmş buharı üstnde biçok aracı 2 ye katlar 4 e böler almanyanın atık teneke dönüşümüne yollar çevreye katkıda dahi bulunur   :D
WOLFSBURG STYLE ;)

Çevrimdışı metalteo

• ilker
o yıllar aralığında kaç tane araç mk4 kadar ileriye dönük gelecekçi bi yapıya sahiptiki?bugün yollara baktğnzda kendini kabul ettiren bi araba hani bazı araçlar vardır standart alışılagelmiş bir yapıdadır dikkatinizi çekmez bellidir standart olması gereken bi araba kalıbındadır arabadan anlamıyan birisi bile o aracın modelini geçmiş oldğnu farkedebilr fakat bi mk4 öyle değil "bence" nedenmi şuan bile güncelliğini koruyo yolda gördğnzde eski modeli geçmiş bi araç olarak görmüyosun aracın hatları öyle bi tasarlanmışki bugün yapılmş gibi tamponların oturtuluşu stopları golfe has C sütunu şişik çamurluklar asfaltı önden altına katlıyp arkadan brakıyomuş izlenimi uyandırıyo bende eziklik duygusu asla uyandırmıyo şuan sıfır üretim bandıdan saniyeler önce çıkmş buharı üstnde biçok aracı 2 ye katlar 4 e böler almanyanın atık teneke dönüşümüne yollar çevreye katkıda dahi bulunur   :D

:tamamdir :tamamdir :tamamdir :tamamdir :tamamdir :tamamdir

Çevrimdışı hakkihakan

• LeGeNd
Arabalarımız gerçekten üretildiği yılın çok ötesinde bir tasarım ve konfora sahip evet daha iyileri yokmu tabiki var herkes arabaya ayırdığı

bütçe ve ihtiyaçları doğrultusunda seçim yapıyor bende bir e93 Coupe gördüğümde ah ulan ah diyorum bu normal ama hiç arabamız

olmayadabilirdi.Işıklarda yanda duran magirus ta ayakta bekleyip arabanın içine bakanlardanda olabilirdik kaç tanesi şöyle bi Golfüm olsa diyordur sence?Çoğumuz o magirusta ayakta gittik birbirimizi kandırmayalım.

Hayat bu ne getirir ne götürür kimse bilemez.

:tamamdir :sevgi:
Pioneer 5250sd teyibimi değiştirip Clarion aldım ve tesisatı hic ellemeden sadece teyp'i değiştirince anladım ki bugune kadar muzik değil HİKAYE dinliyormuşum.Sokaga atacak parası olmayanlara duyur

Çevrimdışı mussel

• Otomobil
    A4 B7 2.0 TFSİ AVANT QUATTRO
Zaman zaman 6 kasalara aklım gitmiyo değil,fakat neticede aynı işi yapıyorlar buda bi gerçek.Konfor ve donanım farkı bence yok.Olanda çok da aman aman bi özellik değil.Ben aracımdan çok mennunum. :)
03.06.2005