Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: *GERİ DÖNDÜM HEPİNİZİ ÇOK ÖZLEDİM HERKESE SELAMLAR*  (Okunma sayısı 19782 defa)

Çevrimdışı e12

• ....!made in germany!....
Herkese merhabalar,
Uzun bir aradan sonra aranıza tekrar katılmanın mutluluğu içerisindeyim. Tanıyanlarınız benı iyi tanırlar dostlara selamlar. Kıbrıs - hatay - Ankara derken artık temellı İzmire yerleşmiş bulunuyorum. Dostlarım artık İzmirde bir kapınız olduğunu unutmayın. En kısa zamanda İzmir ve yakın yerlerde olan arkadaslarımızla tanısmak görüşmek istiyorum..İletişim bilgilerim sitede yer almakta.Yardımcı olabılecegım tum konularda seve seve yardımcı oldugumu bilirsiniz yıne elımden geldıgınce aktıf olarak aranızda yer alıcam. ;) :) :melek: >:D :sevgi:
Svg.

Çevrimdışı STAK67

• Otomobil
    Golf 1 Cabriolet
  • Hasan Ali
Ynt: *GERİ DÖNDÜM HEPİNİZİ ÇOK ÖZLEDİM HERKESE SELAMLAR*
« Yanıtla #1 : 25 Şubat 2014, 16:15:40 »
ankaraya geldin gittin tanışamadık abi :) hoşgeldin tekrar. gerçi benden de eskisin  sen  :melek: :melek:

Çevrimdışı cavanozz

• Otomobil
    MK III Sportline, MK I GTI, MK IV Pasific, Passat SW 1.4 TSI Comfortline, Sharan 1.9 TDI Highline
  • Can
« Yanıtla #2 : 25 Şubat 2014, 22:24:53 »
tekrar hoş geldin..  :)
yeni yine yeniden..!! 8)

Çevrimdışı panik

• DÜŞ GÖRDÜM
« Yanıtla #3 : 26 Şubat 2014, 09:24:01 »
erdinç sen de benim gibi seyyah oldun, hayırlısı bakalım. ekmek nerde peşine gidiyoruz. selamlar ;D

Çevrimdışı e12

« Yanıtla #4 : 27 Şubat 2014, 22:26:17 »
ankaraya geldin gittin tanışamadık abi :) hoşgeldin tekrar. gerçi benden de eskisin  sen  :melek: :melek:
haklısın Ankara'da olmadı ama İzmire beklerım herzaman.. :tamamdir

Çevrimdışı e12

« Yanıtla #5 : 27 Şubat 2014, 22:26:55 »
tekrar hoş geldin..  :)
Hoşbulduk Can teşekkür ederim.. :tamamdir

Çevrimdışı e12

« Yanıtla #6 : 27 Şubat 2014, 22:27:56 »
erdinç sen de benim gibi seyyah oldun, hayırlısı bakalım. ekmek nerde peşine gidiyoruz. selamlar ;D
Valla haklısın Çağlar ama artık sanırım son durak burası oldu yani inşallah sanırsam ;) :D

Çevrimdışı e12

« Yanıtla #7 : 11 Şubat 2016, 13:51:48 »
Herkese Merhaba,

Son 1 hafta içerisinde almış olduğum telefonlar ıle gerçekten mutlu oldum ve paylaşmak ıstedım. Hıc tanımadığım vw severlerın yenı heveslı genç arkadaşlarımızın soruları fıkırlerı benı cok mutlu ettı. Bu sevda ıle bu güzel hobı ıle yola çıkan arkadaşlarım adına cok sevındım. Artık ınsanların bırbırınden cekındıgı korktuğu hırlı hırsız kısılerın cogaldıgı güven ortamının maalesef bıttıgı bu dönemlerde ınsanların belırlı ve temız amaç ve hevesle bırbırlerıne karşılıksız yardım cabaları fıkır paylaşımları eskısınden de güzel. Bu ortamın bu konuların bu sevdanın herzaman sevgı ve saygı cercevesınde her olumsuzluktan uzak sekılde devam etmesı en buyuk dılegım...

Svg.

;) ;) :sevgi: :sevgi: 

Çevrimdışı brkdmr38

• Otomobil
    "00 2.5 TDI T4-"04 1.4 TDI 6Y Fabia
« Yanıtla #8 : 11 Şubat 2016, 18:22:00 »
Erdinç abi hoşgeldin.Senin gibi uzun yıllar vwtr de bilgilerini paylaşan abilerimizin forum üyelerimizin geri dönmesi dilegimle
'Golf MK1 Yaşam Tarzıdır. Birkere Bulaştımı Kurtulması zordur Kurtulanda Hayattan Zevk Almayı Unutandır.. ' DR.Erşan Varol

Z.M.Sigorta Ve Kaskoda Uygun Fiyatlar.

Çevrimdışı edincol

• Otomobil
    Polo 6N2 - AKK - Comfortline
« Yanıtla #9 : 14 Şubat 2016, 23:59:32 »
Tekrar hoş geldiniz. Ben de Kıbrıs'ta öğrenciyim tecrübelerinizden yararlanabilirim, görüşmek üzere.
Akıl yaşta değil baştadır.

« Yanıtla #10 : 16 Şubat 2016, 15:01:20 »
tekrardan hoşgeldiniz aramıza.ben ibrahim.sağlık memuruyum.kütahya tavşanlı danım.

Çevrimdışı e12

« Yanıtla #11 : 17 Şubat 2016, 16:30:37 »
Erdinç abi hoşgeldin.Senin gibi uzun yıllar vwtr de bilgilerini paylaşan abilerimizin forum üyelerimizin geri dönmesi dilegimle
Hoşbulduk benım de en buyuk dılegım :sevgi: ;)

Çevrimdışı e12

« Yanıtla #12 : 17 Şubat 2016, 16:31:33 »
Tekrar hoş geldiniz. Ben de Kıbrıs'ta öğrenciyim tecrübelerinizden yararlanabilirim, görüşmek üzere.
Hoşbuldum ;) herzaman  ;)Kıprısın tadını cıkar :tamamdir

Çevrimdışı e12

« Yanıtla #13 : 17 Şubat 2016, 16:32:22 »
tekrardan hoşgeldiniz aramıza.ben ibrahim.sağlık memuruyum.kütahya tavşanlı danım.

Hoşbuldum İbrahım,gercı hep buralardaydım ama sımdı eskı yolda devam :sevgi: :tamamdir