Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Gelemem ay karanlik  (Okunma sayısı 5438 defa)

Gelemem ay karanlik
« : 30 Kasım 2007, 00:39:46 »
İyi geceler arkadaşlar.Az önce yükledim youtube.Selçuk Küpçük dinlemek isteyenler için tavsiyemdir sıcak sıcak ilk izleyenler siz olacaksınız :)
Hayırlı Geceler.

[youtube=425,350]TmLhXUsKgx4[/youtube]

http://www.youtube.com/watch?v=TmLhXUsKgx4

Ynt: Gelemem ay karanlik
« Yanıtla #1 : 30 Kasım 2007, 01:28:25 »
He şöyle. Eline yüreğine sağlık can. Çok güzel bir müzik, yorum harika. Selçuk Küpçük' ü ilk defa dinliyorum, hiç duymamıştım.  Bu arada bende saz kursuna başladım, yakında çalmayı öğrenirim.  :)
Dostlar sizlerden de bekliyoruz böyle güzel paylaşımlar.  ;)

« Yanıtla #2 : 30 Kasım 2007, 14:51:43 »
He şöyle. Eline yüreğine sağlık can. Çok güzel bir müzik, yorum harika. Selçuk Küpçük' ü ilk defa dinliyorum, hiç duymamıştım.  Bu arada bende saz kursuna başladım, yakında çalmayı öğrenirim.  :)
Dostlar sizlerden de bekliyoruz böyle güzel paylaşımlar.  ;)

Eyvallah kardes.Begenmene sevindim.Selcuk kupcuk fazla taninmis birisi degil ki boylesi daha guzel zaten :)
Youtube de yine Selcuk Kupcuk ile ilgili calismalar yapmistim.Ordan detaylara bakabilirsin.
Baglamayi bende cok seviyorum ama calabilecegimi sanmiyorum.Aslinda denemeden karar vermemek lazim ama su sene bir bitsin ilerde vaktim oldukca bende baglama ogrenmek icin kurslara gitmeyi dusunuyorum.

Hoscakal.

« Yanıtla #3 : 30 Kasım 2007, 15:17:01 »
Baglamayi bende cok seviyorum ama calabilecegimi sanmiyorum.Aslinda denemeden karar vermemek lazim ama su sene bir bitsin ilerde vaktim oldukca bende baglama ogrenmek icin kurslara gitmeyi dusunuyorum.

Benimde tereddütüm vardı ama bir başladın mı, gerisi çorap söküğü gibi gelmeye başlıyor. 2. derste saza geçtik,bu hafta sürekli saz üzerinde notaları çalışıyorum. İsteğin ve hevesin varsa çok rahat çalarsın, emin ol. Kimse unutmasın ki, türküler özümüzü oluşturur. :tamamdir
« Son Düzenleme: 30 Kasım 2007, 15:20:30 Gönderen: Firestarter »

Çevrimdışı escocem

• street racer
« Yanıtla #4 : 30 Kasım 2007, 15:29:14 »
ilk okul 2 ye giderken saz,mandolin,fülüt ve org çalardım.aileden gelen tecrübe ve hevesle güzelde çalıyordum gerçekten sonra ne olduysa oldu hepsini bıraktık unutuldular.babam konservatuar mezunu çalmadığı ensturman yoktu desem yalan olmaz çok iide müzik kulağı vardı.amcamda babamdan pek geri sayılmazdı arif sağ,ilyas salman gibi kişilerle uzun zamanlar geçirmişler bizlerin ortak noktalarımızdan dolayı buralarda muhabbetlerimiz gibi.eliniz sağlık ..

« Yanıtla #5 : 30 Kasım 2007, 16:00:19 »
arif sağ,ilyas salman gibi kişilerle uzun zamanlar geçirmişler

Arif Sağ, İlyas Salman ve daha birçok sayısız ustaların sanatı sevmesinin yanında ortak bir yönü daha var, söylememe gerek yok sanırım. Bu kişileri bilenler, az çok ne demek istediğimi anlayacaklardır.  ;)

« Yanıtla #6 : 23 Ocak 2008, 13:19:15 »
Ohhooo Halil abi ben bile çalıyorum bağlama ya kolay ve zevkli Orhan gencebay kaderimin oyunu parçası bni bağlama çalmaya teşvik etti :D