Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Gaziantep İl Jandarma Alayından herkeze selamlar olsun  (Okunma sayısı 7948 defa)

Kardeşlerim uzun bi aradan sonra sitemıze girdim nasılsınız ıyımısınız valla ılk baktıgım sey bulusma olmus tek ben eksıyım sızlerı cok ozledım :'( askerlık malum surunup gıdıyoruz ama keyıfler gıcır.bu arada kacakcılık cok burda manyak teypler super fıyata ısteyen olursa kargo ıle yollarım haberınız ola kendınıze ıyı bakın dıkkatlı makas atın :D unutmayınkı HIZ FELAKET DEİL BECERİ İŞİDİR...buda zaten sızde var  8) sızlerı cok sevıyorum  $=341 (az kaldı azzz gidişim suskun oldu ama dönüşüm muhtesem olucak bekleyın beni)

Çevrimdışı ®oyal

Otomobil
    T5'04
Ynt: Gaziantep İl Jandarma Alayından herkeze selamlar olsun
« Yanıtla #1 : 16 Mart 2008, 13:23:35 »
Allah sevdiklerine sevenlerine sağ salim kavuşmayı nasip etsin.

Bir ihtiyacın olursa  amcam İsmet Bayhan yardımcı olur.
« Son Düzenleme: 17 Mart 2008, 08:05:37 Gönderen: wow »

« Yanıtla #2 : 16 Mart 2008, 13:33:17 »
saolasın wow kardeş askerlık ıste bı surunuyoz bı kosuyoz bı oturuyoz tesekkurler kardesım allah butun askerlerı sagsalım sevdıklerıne kavustursun

« Yanıtla #4 : 16 Mart 2008, 14:04:55 »
eyvallah eralpım saolasın kardesım

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
« Yanıtla #5 : 16 Mart 2008, 14:56:50 »
Hayırlı tezkereler emre, iyi bak kendine.Bu arada nizipte akradaşım var okan malkoç jandarma
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

« Yanıtla #6 : 16 Mart 2008, 14:59:06 »
suggestion saolasın kardesım nizip 40 dakka bana devre kac ulasırım ona

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
« Yanıtla #7 : 16 Mart 2008, 15:07:38 »
87/1 gitmişti o sanırmı maysta dönüyor işte antepten fıstıklarla, darısı başına dostum hayırlısıylan tabi
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

« Yanıtla #8 : 16 Mart 2008, 15:14:11 »
http://www.sahibinden.com/golf_mk2WQQaXQQ3662931WQQpXQQdisplayitem   bu bızım sıtenın aracı deılmı yaf satıomus arabayı

« Yanıtla #9 : 17 Mart 2008, 22:05:07 »
Emre nasılsın? Ne zamandır görüşemedik. Hayırlısıyla bitirip gelde, sana da bir GTI yapalım. Yine eskisi gibi gazlamaya devam.  ;D O ilandaki araçta bizim Kadir'in. İyi bak kendine.

Çevrimdışı corrado_g60

• Volkswagen Türkiye
« Yanıtla #10 : 18 Mart 2008, 00:34:15 »
hayırlı teskereler kardes allah yardımcınız olsun

« Yanıtla #11 : 18 Mart 2008, 10:08:09 »
ibrahım bak burdan bıle pıyasayı takıp edıom hayırlısıyla bıtsınde bıtane alıp harbı GTI onu yapıcam allahın ıznıyle el bırlıgı ıle :D  saol corrado kardesım eyvallah

« Yanıtla #12 : 18 Mart 2008, 11:30:14 »
Hayırlı Teskereler.Sağ sağlim gelmen dileğiyle.. :tamamdir

« Yanıtla #13 : 18 Mart 2008, 13:01:50 »
saolun kardesleerım hayırlısıyla bı donek aranıza hemn katılıcam bıktırıcam kendımı sızden kardeslerım benım.eeee sonundada eskı canavarım gıbı bıtane GTI yakısır deme