Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Galatasaray-Chelsea Maçı Ne Olur?  (Okunma sayısı 2457 defa)

Galatasaray-Chelsea Maçı Ne Olur?
« : 26 Şubat 2014, 17:02:12 »
Evet arkadaşlar biraz konu dışına çıkalım.Ben sağlam bir galatasarylım çocukluğumdan beri ailecek hep gs taraftarıyız.Geçen sene R.madrid le yine çeyrek finalde elenmiştik.Bu sene daha bir umutluyum takım biraz daha güçlendi.Mancini ile daha yeni oturdu düzene girdi.Özellikle yeni transferlerle bir kan değişikliği olduğu kanaatindeyim.Sizce bugün maç sonucu ne olur.Benim isteğim en kötü ihtimal 1-0 yenmemiz.Yani kesinlikle deplasmana gol farklı ile gitmemiz gerekiyor.
JazzBlue Mk4 Golf

Ynt: Galatasaray-Chelsea Maçı Ne Olur?
« Yanıtla #1 : 26 Şubat 2014, 19:43:05 »
İyi bir maç geçirceğimizi umuyorum. Bu tarz maçlar türk takımları için hep ama hep ruh maçı olmuştur. O anki oluşan ruh maçı çok farklı bir noktaya götürmüştür hep. Bkz: 2002, 2008, geçen sene şampiyonlar ligi. O yüzden kestirmek zor ama umarım çeyrek finale çıkarız...

« Yanıtla #2 : 26 Şubat 2014, 20:01:44 »
Aynen öyle eğer ki kazancağımıza inançlı çıkarsak yenemiceğimiz takım değil.Drogbanın ne yapcağı önemli beşiktaş maçında çok formda değillerdi snıjderle ikisi sanırım kendilerinide pek yormak istemediler.Burak zaten joker napcağı belli değil.Bakalım hayırlısı inşallah umduğumuz olur.
JazzBlue Mk4 Golf

« Yanıtla #3 : 26 Şubat 2014, 20:05:03 »
bir FENERBAHÇE'li olarak bu akşam galatasaraya başarılarr :)
Adalet gücü bağımsız olmayan bir milletin, devlet halinde varlığı kabul olunamaz.
M.Kemal ATATÜRK

« Yanıtla #4 : 26 Şubat 2014, 20:08:03 »
bir FENERBAHÇE'li olarak bu akşam galatasaraya başarılarr :)
Helal kardeşim sonuçta takımdan çok bayrağımız adına savaşımız  :tamamdir
JazzBlue Mk4 Golf

« Yanıtla #5 : 26 Şubat 2014, 20:42:37 »
Helal kardeşim sonuçta takımdan çok bayrağımız adına savaşımız  :tamamdir

aynen kardeşim  ;)
Adalet gücü bağımsız olmayan bir milletin, devlet halinde varlığı kabul olunamaz.
M.Kemal ATATÜRK