Gönderen Konu: FULL akaryakıt istasyonları Hk.  (Okunma sayısı 12876 defa)

Çevrimdışı mussel

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: A4 B7 2.0 TFSİ AVANT QUATTRO
FULL akaryakıt istasyonları Hk.
« : 28 Eylül 2011, 19:59:02 »
Arkadaşlar konu başlığında da belirttiğim gibi FULL isimli akaryakıt istasyonları ile alakalı düşüncelerinizi bekliyorum. ???
03.06.2005

Çevrimdışı mussel

• Profili Görüntüle
Ynt: FULL akaryakıt istasyonları Hk.
« Yanıtla #1 : 28 Eylül 2011, 20:11:47 »
  Biliyorsunuz %7-%10 arasında indirimle akaryakıt satışı yapılıyor,1-2 sefer depomu buradan doldurdum,sonrada bazı duyumlardan ötürü almaktan vazgeçtim.Shell'den şu an yakıtımı alıyorum.2 seferdir müşteri hizmetlerinden aranıyorum.İlk sefer neden yakıt almadığımı,memnuniyet durumumu sordular,bende dizel kullanıyorum çekiş çok fazla hissedilmeyecek şekilde düştü,bi miktar siyah duman artışı oldu diye beyan ettim.2.sefer aradıklarında da yakıtla ilgili şikayetim olduğunda en yakın istasyonumuza gelin yakıt numunesi alıp,kontrol ettirelim.Eğer problem çıkarsa gereken yapılacaktır tarzında bi konuşma yaptılar bana.
  Fakat şunu da belirtmek isterim,kesinlikle daha fazla km yapıyorum.Dediğim gibi çekişimi öyle hissedilir derecede düşürmedi,fakat bi miktar duman artışı oldu.
  Cep telefonuma msj atmışlar;Full neden ucuz?Yakit bayi karı ort.%7 ama full de aracı karı yok direkt satış var.Bu yüzden herzaman %7 daha ucuz demişler.
  Bununla ilgili düşünce ve yorumlarınızı almak istiyorum. :)
03.06.2005

Çevrimdışı lostys

• T-Dawg!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 28 Eylül 2011, 20:18:34 »
geçende mynet te bu firmayla ilgili bişi okumuştum. genelde akaryakıt şirketleri bildigim kadarı ile frenchasing yöntemi ile çalısıyorlar sanırım. bu firma da direk bayiyi satın alarak, az karla çok satıştan kazanmayı hedefliyormus.. yanlıs hatırlamıyosam bunun gibi bişidi. bu arada, yerli firmaların cogunun ilk kuruluş merkezleri şırnak, hakkari vs gibi yerler..
« Son Düzenleme: 28 Eylül 2011, 20:18:58 Gönderen: lostys »

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 29 Eylül 2011, 21:07:01 »
Valla ben onu bunu bilmem benim patron sürekli ordan alıyo hiç bir sıkıntı olmuyo ama ben Shell'den vaz geçmiyorum çünkü güvenemiyorum  :-[
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı brkdmr38

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: "00 2.5 TDI T4-"04 1.4 TDI 6Y Fabia
« Yanıtla #4 : 29 Eylül 2011, 21:10:28 »
Shell :tamamdir
'Golf MK1 Yaşam Tarzıdır. Birkere Bulaştımı Kurtulması zordur Kurtulanda Hayattan Zevk Almayı Unutandır.. ' DR.Erşan Varol

Z.M.Sigorta Ve Kaskoda Uygun Fiyatlar.

Çevrimdışı ®oyal

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: T5'04
« Yanıtla #5 : 29 Eylül 2011, 21:20:59 »
8 Aydır üç aracımızda  Full den akaryakıt almaktayız.Bir sorun yok uygun fiyat:fazla km :sevgi:

Çevrimdışı htmetin

• Hasan Tekin METİN
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Mk4
« Yanıtla #6 : 30 Eylül 2011, 18:18:30 »
Shellin benzini çok iyi ama dizelinden bende pek memnun değilim hem çekişten düşürüyor hemde az km yapıyor.. Benzininde ve otogazında pek sıkıntı yok. Full istasyonları bence çoğalmalı. 3 sefer depo fulledim hiç sıkıntı hissetmedim dizelini bilmiyorum ama?  Sorun fiyat değilse PO'dan pek şaşmayın derim. Dizelde ise OPET.
Bir Alman Atasözü Der ki "DAS AUTO"
1998 Mk3 AFT motor sportline manuel +Sunroof - 2003 Mk4 Highline Manuel - 2000 Mk4 1.9 TDI Comfortline

Çevrimdışı ThE_Unforgiven

• Tam Gaz Kumburgazzzz
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 30 Eylül 2011, 20:38:12 »
full iyidir iyi... Bugün 10 liralık gazımızı aldık 3 bardak kremalı mantar çorbamızı içtik çok memnunuz :d Bazı istasyonlarda kafesi var bazılarında otomatik makine var Hizmette sınır yok...
CaDDe De YaVaŞ, OtOBaN Da SaVaŞ

Çevrimdışı Yükselgfb

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 30 Eylül 2011, 20:59:10 »
Ben de dizel araç varken 3.45 den ucuz mazot satan bi yerden alıyodum hiç bi sıkıntı yoktu  :)
« Son Düzenleme: 30 Eylül 2011, 20:59:26 Gönderen: Yükselgfb »

Çevrimdışı barut

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 01 Ekim 2011, 09:53:42 »
Geçen ay akaryakıt firmalarının kendi istasyonlarının sayısı serbest bırakıldı. Yani FULL şirketinin istasyonlarının işletmesi yine kendisine ait. Bayilik vermediği için %7 ucuz olma sebebi bu.

Çevrimdışı 5ani5 mk2

• 5anı5 MK'II GTI
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 02 Ekim 2011, 20:37:49 »
hizmettii güzell fakat yakıt performans olarak düşük yani yakıtın kalitesi kötü.
Exclusive Garage

Çevrimdışı mussel

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 02 Ekim 2011, 21:05:39 »
  Anladığım kadarıyla olumsuz bi durum yaşayan yok.O zaman neden daha fazla ödüyoruz?Zaten yeterince kazıklanıyoruz >:(
03.06.2005

Çevrimdışı ikili

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 04 Ekim 2011, 23:30:31 »
şu yakıt işine pek aklım ermiyor arkadaşlar.rafineride çalışıyor olmama rağmen hangi şirket nasıl katkı maddesi kullanıyor bilinmediği için ben şahsen genelde opett ve shell den alıyorum yakıtımı.opett ile biraz daha fazla yol gidiyor gibi.iki firma arasında 10 kuruş oynuyor.belki fark bundandır.

Çevrimdışı 5ani5 mk2

• 5anı5 MK'II GTI
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 05 Ekim 2011, 21:53:17 »
bizz böyle sesssiz kaldıkcaaa bu fiyatlar daha yükselirr..
Exclusive Garage