Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Forum her geçen gün eskiye dönüyor :(  (Okunma sayısı 28624 defa)

Çevrimdışı rene

• Otomobil
    Jetta Tdi
Ynt: Ynt: Ynt: Forum her geçen gün eskiye dönüyor :(
« Yanıtla #70 : 21 Şubat 2014, 20:10:03 »
Millets kepaze olduk bu nickle  :-[

Haha olsun ya nolacak :)

Tapatalk

Ynt:
« Yanıtla #71 : 22 Şubat 2014, 10:54:19 »
Forum adına büyük geçmiş olsun... Forum yönetiminin tek işi malesef burası değil onun icin yeri gelir bir yedek almak cok büyük bir zaman alır heleki böyle bir büyük bir forumda bir yedeğin boyutundan arkadaslar bahsetmisler bunu her zaman yapmak mümkün olmuyor. Arkadaslar uyeliklerinden bahsetmisler tekrar tekrar uye olduklarindan birde yönetim tarafından düşünün lutfen biraz daha sabır. ..

mobil...

Ynt: Forum her geçen gün eskiye dönüyor :(
« Yanıtla #72 : 22 Şubat 2014, 14:21:08 »
merhaba arkadaşlar 2004 bora pasific kullanıcısıyım. arabamı istop ettikten 15 20  dk sonra gec calısmakta marşa bastıgımda yarım yarım alıyor bogaz kelebegini degistirdim,gaz tesisatını komple kestirdim. benzınde de aynı sorunu yaptı,ısı müşürünü degiştirdim 3 kere yine aynı b.bana bı yardımcı olabılırmısınız ?

Çevrimdışı rene

• Otomobil
    Jetta Tdi
Ynt: Ynt: Ynt: Forum her geçen gün eskiye dönüyor :(
« Yanıtla #73 : 22 Şubat 2014, 16:07:49 »
merhaba arkadaşlar 2004 bora pasific kullanıcısıyım. arabamı istop ettikten 15 20  dk sonra gec calısmakta marşa bastıgımda yarım yarım alıyor bogaz kelebegini degistirdim,gaz tesisatını komple kestirdim. benzınde de aynı sorunu yaptı,ısı müşürünü degiştirdim 3 kere yine aynı b.bana bı yardımcı olabılırmısınız ?

Arac ilk calistirmada benzinle calisiyor zaten benzin filtrenizi yenileyin  sorun suruyorsa muhtemelen benzin pompasindan yapıyor.

Tapatalk

Çevrimdışı MurdeR

• Otomobil
    Golf V TSI Comfortline 140 hp Kompresör+Turbo
« Yanıtla #74 : 22 Şubat 2014, 16:53:22 »
alakaya maydanoz gibi olmuş  :)

Çevrimdışı rene

• Otomobil
    Jetta Tdi
Ynt:
« Yanıtla #75 : 22 Şubat 2014, 17:50:07 »
Aynen bende limon sıktım işte :)

Tapatalk

« Yanıtla #76 : 23 Şubat 2014, 01:23:10 »
iyi olmadı bu silinmeler ama yapcak bişey yok :)
Adalet gücü bağımsız olmayan bir milletin, devlet halinde varlığı kabul olunamaz.
M.Kemal ATATÜRK

Çevrimdışı ferhattasdemir

• Eksantrik sübap açar, motora benzin kaçar :)
« Yanıtla #77 : 24 Şubat 2014, 02:27:11 »
ev almak için aracımı da sattığımdan 2 3 aydır girmiyordum siteye. geçmiş olsun diyorum forumdaşlara ve adminlerimize. yazık olmuş bazı bilgilere ama sağlık olsun. bizler sağ olduktan sonra bilgiler yine gelir. hem bazı arkadaşların da dediği gibi bazı konularda temizliğe ihtiyaç vardı. benim üyelikte bi sorun olmamış. eski olduğumuz için herhalde :D sadece il Kocaeli den Karaman a dönmüş. bi onu düzelttim bi de otomobilim kısmını. :( çok özlüyorum GOLF ümü. o artık bir İzmir'li
Eksantrik sübap açar, Motora benzin kaçar
Çok zorlama kelebeği, Araba altından uçar... :)

Çevrimdışı OffLineR

• Otomobil
    2001 Range Rover & 2016 C180
  • İtinayla, sabırla, keyifle modifiye edeceksin ! :)
« Yanıtla #78 : 24 Şubat 2014, 13:56:26 »
Benim Golf soğuk havada daha iyi gidiyor.
Air Ride \ Havalı Süspansiyon ;)

« Yanıtla #79 : 24 Şubat 2014, 14:24:17 »
koray hala vermedin mi golfü :D

Çevrimdışı OffLineR

• Otomobil
« Yanıtla #80 : 24 Şubat 2014, 15:23:41 »
Higline paşa.
Verilir mi o :)

Çevrimdışı teo

Ynt:
« Yanıtla #81 : 26 Şubat 2014, 07:10:37 »
Arkadaslar data backup iyi guzel de o en son secenek. Cok basit bir RAID yok mu allah askina 17 yil olmus bu teknoloji cikali hala kullanmiyor muyuz? Habire yedek almak da gerekmiyor. Kur ve unut. (Server/storage'ciyim) maliyeti sadece 1 hard disk. RAID controller'siz server mi kaldi zaten bu devirde?

En buyugunden bile olsa, 1 adet hard disk maliyeti icin deger mi? Ama forum hala RAID controller'li bir server'da degilse soylenecek bir sey yok.

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

Çevrimdışı edincol

• Otomobil
    Polo 6N2 - AKK - Comfortline
« Yanıtla #82 : 26 Şubat 2014, 09:04:38 »
Arkadaslar data backup iyi guzel de o en son secenek. Cok basit bir RAID yok mu allah askina 17 yil olmus bu teknoloji cikali hala kullanmiyor muyuz? Habire yedek almak da gerekmiyor. Kur ve unut. (Server/storage'ciyim) maliyeti sadece 1 hard disk. RAID controller'siz server mi kaldi zaten bu devirde?

En buyugunden bile olsa, 1 adet hard disk maliyeti icin deger mi? Ama forum hala RAID controller'li bir server'da degilse soylenecek bir sey yok.

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

Haklısın usta.
Akıl yaşta değil baştadır.

Çevrimdışı OffLineR

• Otomobil
« Yanıtla #83 : 26 Şubat 2014, 13:55:20 »
Bence sıfırlayamamaktan kaynaklanıyor.