Gönderen Konu: Forum her geçen gün eskiye dönüyor :(  (Okunma sayısı 28726 defa)

Çevrimdışı onurc

• Profili Görüntüle
Ynt: Forum her geçen gün eskiye dönüyor :(
« Yanıtla #42 : 20 Şubat 2014, 19:15:32 »
eskiye dönünce nizam abide gitmiş heralde :D nerdesin abi :D
ok men 8) let s go   :halazn:

Çevrimdışı okaykay_1

• okay kaygusuz
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: 2001 1.9TDİ + yazlım mk4
« Yanıtla #43 : 20 Şubat 2014, 19:56:28 »
valla hep eski konular eski fotolar :D
Meğer aşk varmışta biz onu sadece insanlarda aramışız.. tdi

Çevrimdışı ALPER.

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #44 : 20 Şubat 2014, 19:59:06 »
bi yandan iyi olmuş, en az 80983049283094820 tane "boğaz kelebeğidir kardeş temizlet geçer" konusu vardı.

sitede zaten çoook uzun zamandır konu kirliliği var.adam arabasının her yeni fotosunu çekince yeni konu açıyor. aynı sorunu yaşayan belki yüzlerce kişi var, aynı şeylerin yazıldığı 100 farklı topik var. insanlar arama butonu ne işe yarar kullanmayı bilmiyor, bir de üzerine para pul vermeden üye olup faydalandığı siteye "bu ne kardeşim böyle site mi olur" diye veryansın edenler var.evet bence de olmaz, ama osmandan nizamdan hamit abiden falan değil, genel kullanıcı kitlesi baya değişti. ondandır heralde ben de dahil eski üyeler pek yazmıyor.

Çevrimdışı emresener

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #45 : 20 Şubat 2014, 20:16:15 »
alper'e katılmamak elde değil.

Göstergesinde ampül işareti gören bu nedir diye sormak için konu açar durumda :D

Her forumda olağan şeyler zamanla düzelicektir inş.

Ben satılıklar konusuna ayar biriyim. yıllar yıllar öncesinden konular duruyor :D en büyük temizlik orda yapılmalı bence :D
Yurtdışında yapılınca ŞAKŞAK ŞAK .........
Yurtiçinde Yapınca olmamış :)

Çevrimdışı edincol

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: Polo 6N2 - AKK - Comfortline
« Yanıtla #46 : 20 Şubat 2014, 21:29:39 »
Geçmiş olsun.

1 aydır cevabını aradığım bir sorum vardı. Bu gün aracına ne yaptın bölümünde biri o soruna çözüm bulduğunu yazmıştı özelden mesaj attım o arkadaş mesajıma cvp verdi "1 okunmamış mesajınız var" yazısını gördüm ama o arada forum gitti :) o üyenin adınıda hatırlamıyorum.  :D

Benimle mi konuşmuştunuz ? Buji konusunda.
Akıl yaşta değil baştadır.

Çevrimdışı ilbey666

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #47 : 20 Şubat 2014, 21:34:49 »
Ben yeni üye sayılırım. Mayıstan beri üyeyim ve bu sorunlardan önce 200 küsür mesajım vardı. Bir yeni üye olarak birkaç şey söyleyeyim.

Forum 20-25 kişi üzerinden yürüyor. Geçmişini bilmem ama şu anda pek aktif bir forum olduğunu söyleyemem.

Diğer yandan buradan çok iyi insanlar tanıdım ve tüm sorularıma konu dahi açmadan cevap buldum. Arabam su eksiltti pazar günü Süleyman abiyi aradım, kafama takılanı Alper'e Emre'ye sordum. Sağolsunlar diğer ismini yazmadığım üyelerimiz de hep yardım eder durumdalar.

Bu kadar iyi insanın bir araya geldiği bir forumun aktifleştirilmesinin sorumluluğu üyelerimizin omuzlarındadır. Yine forumun geçmişini bilmeyerek yazıyorum şehir sorumluları seçerek sürekli aktivitelerle ve küçük-büyük toplantılarla bu sağlanır. Böyle bişey gerekirse eminim elini taşın altına koyacak insanlar çok. Ben de dahilim.

Sonuç olarak VWTR bi şahin doğan forumu değil. Aktivite olarak Merter MC'te buluşup yemek yiyip E5'te gazlamaktan bahsetmiyoruz. Adına yaraşır şeyler düşünülebilir. Workshop'lar kurslar vs..

Tekrar yazıyorum, bunu yeni sayılan bir üye gözünden yazıyorum. Kimse üzerine alınmasın.
Rock hard, ride slow.

Çevrimdışı rene

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: Jetta Tdi
Ynt:
« Yanıtla #48 : 20 Şubat 2014, 21:51:30 »
Daha oncede yazdım bu duruma bende üzüldüm böyle olmasını kimse istemezdi ama olmus artik dönüşü yok bundan sonra en guzeli eski yeni herkes uzerine duseni yapip daha aktif olmasi.. forumun eski canlı gunlerine dönmesi ancak bilu sekilde saglanabilir.

Tapatalk

Çevrimdışı cavanozz

• Can
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: MK III Sportline, MK I GTI, MK IV Pasific, Passat SW 1.4 TSI Comfortline, Sharan 1.9 TDI Highline
« Yanıtla #49 : 20 Şubat 2014, 21:57:44 »
bi yandan iyi olmuş, en az 80983049283094820 tane "boğaz kelebeğidir kardeş temizlet geçer" konusu vardı.

sitede zaten çoook uzun zamandır konu kirliliği var.adam arabasının her yeni fotosunu çekince yeni konu açıyor. aynı sorunu yaşayan belki yüzlerce kişi var, aynı şeylerin yazıldığı 100 farklı topik var. insanlar arama butonu ne işe yarar kullanmayı bilmiyor, bir de üzerine para pul vermeden üye olup faydalandığı siteye "bu ne kardeşim böyle site mi olur" diye veryansın edenler var.evet bence de olmaz, ama osmandan nizamdan hamit abiden falan değil, genel kullanıcı kitlesi baya değişti. ondandır heralde ben de dahil eski üyeler pek yazmıyor.

+1453
yeni yine yeniden..!! 8)

Çevrimdışı mmtcn

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #50 : 20 Şubat 2014, 22:03:28 »
Ben yeni üye sayılırım. Mayıstan beri üyeyim ve bu sorunlardan önce 200 küsür mesajım vardı. Bir yeni üye olarak birkaç şey söyleyeyim.

Forum 20-25 kişi üzerinden yürüyor. Geçmişini bilmem ama şu anda pek aktif bir forum olduğunu söyleyemem.

Diğer yandan buradan çok iyi insanlar tanıdım ve tüm sorularıma konu dahi açmadan cevap buldum. Arabam su eksiltti pazar günü Süleyman abiyi aradım, kafama takılanı Alper'e Emre'ye sordum. Sağolsunlar diğer ismini yazmadığım üyelerimiz de hep yardım eder durumdalar.

Bu kadar iyi insanın bir araya geldiği bir forumun aktifleştirilmesinin sorumluluğu üyelerimizin omuzlarındadır. Yine forumun geçmişini bilmeyerek yazıyorum şehir sorumluları seçerek sürekli aktivitelerle ve küçük-büyük toplantılarla bu sağlanır. Böyle bişey gerekirse eminim elini taşın altına koyacak insanlar çok. Ben de dahilim.

Sonuç olarak VWTR bi şahin doğan forumu değil. Aktivite olarak Merter MC'te buluşup yemek yiyip E5'te gazlamaktan bahsetmiyoruz. Adına yaraşır şeyler düşünülebilir. Workshop'lar kurslar vs..

Tekrar yazıyorum, bunu yeni sayılan bir üye gözünden yazıyorum. Kimse üzerine alınmasın.
katılıyorum sana ilbey aslında her ilde bir temsilci olayı olabilir buluşmalar düzenlenebilir gayet güzel şeyler çıkar ortaya. mesela her ay bir buluşma düzenlenip her buluşmadan fotolar atılabilir.

Çevrimdışı cavanozz

• Can
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: MK III Sportline, MK I GTI, MK IV Pasific, Passat SW 1.4 TSI Comfortline, Sharan 1.9 TDI Highline
« Yanıtla #51 : 20 Şubat 2014, 22:08:20 »
buluşmalar genelde face üzerinden yapılınca burdaki buluşma sayısı çok fazla olmuyor.  :(
yeni yine yeniden..!! 8)

Çevrimdışı antijen

•  
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #52 : 20 Şubat 2014, 22:10:54 »
öncelikle geçmiş olsun. En yakın zamanda site kendini toparlayacaktır.

Çevrimdışı mavipolocuk

•  
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #53 : 20 Şubat 2014, 22:18:35 »
Geçmiş olsun herkese bende yeniden uye olmak durumunda kaldım umarım zarar buyuk değildir

Çevrimdışı mavipolocuk

•  
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #54 : 20 Şubat 2014, 22:20:35 »

Sana katılmadan edemeyeceğim hocam.

Çevrimdışı ilbey666

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #55 : 20 Şubat 2014, 22:50:36 »
katılıyorum sana ilbey aslında her ilde bir temsilci olayı olabilir buluşmalar düzenlenebilir gayet güzel şeyler çıkar ortaya. mesela her ay bir buluşma düzenlenip her buluşmadan fotolar atılabilir.

Eyvallah dostum. Herkesin elinden bişeyler gelir. Kimisi mekan bilir kimisi eğlence sektörünü tanır kimisi fotoğraf çeker hatta sponsor buluruz toplu etkinlikte indirimli bakımlar işler falan yapılır.

Ben bunları kendi düşüncelerim ölçüsünde yazıyorum. Uzun zamandır teamfiat, kiaclubtr ve canonturk.com'da takılıyorum. Umarım yöneticiler eleştiriyi yapıcı anlar.
« Son Düzenleme: 20 Şubat 2014, 22:50:54 Gönderen: ilbey666 »
Rock hard, ride slow.