Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Forum her geçen gün eskiye dönüyor :(  (Okunma sayısı 28621 defa)

Çevrimdışı STAK67

• Otomobil
    Golf 1 Cabriolet
  • Hasan Ali
Ynt: Forum her geçen gün eskiye dönüyor :(
« Yanıtla #28 : 20 Şubat 2014, 15:23:07 »
13'ün yanındaaki 1 solda 1. Sildiniz. kaldı mı 3? 31'in yanındaki 3te solda 3. Onuda sildiniz. kaldı mı 1? Şimdi 3'ün 1'ini aldınız. Yanına da 31den kalan 3ü koydunuz. ne yapar? 31 yapar. Nizam abinin işleri bunlar.
« Son Düzenleme: 20 Şubat 2014, 15:33:56 Gönderen: STAK67 »

« Yanıtla #29 : 20 Şubat 2014, 15:24:06 »
Arkadaş şaştım ben bu işe hergün üyelik kaydı mı yenileyeceğiz be...

« Yanıtla #30 : 20 Şubat 2014, 15:25:45 »
üyelik kaydı yenile yenile nereye kadar.

« Yanıtla #31 : 20 Şubat 2014, 15:29:17 »
13'ün yanındaaki 1 solda 1. Sildiniz. kaldı mı 3? 31'in yanındaki 3te solda 3. Onuda sildiniz. kaldı mı 1? Şimdi 3'ün 1'ini aldınız. Yanına da 31den kalan 3ü koydunuz. ne yapar? 31 yapar. Nizam abinin işleri bunlar.
;D :D :D ;) :tamamdir
« Son Düzenleme: 20 Şubat 2014, 15:33:44 Gönderen: STAK67 »

Çevrimdışı OffLineR

• Otomobil
    2001 Range Rover & 2016 C180
  • İtinayla, sabırla, keyifle modifiye edeceksin ! :)
« Yanıtla #32 : 20 Şubat 2014, 16:36:42 »

Nizam yaptıysa ayağımızı denk almak lazım.
Air Ride \ Havalı Süspansiyon ;)

« Yanıtla #33 : 20 Şubat 2014, 16:46:25 »
arkadaşlar sizi bılmem ama ben bıraz sogudum bu sıteden ıkı sene oldu bu sıteye kayıt olalı ve benım kadar aktıf olan kısı de sayıllıdır her gun gırerım sıteye..actıgım konular yazdıgım yorumlar hepsı gıtmıs  sankı emeklerım bosa gıtmıs gıbı hıssettım  :'(

Çevrimdışı 06Berkay

• Otomobil
    2018 Volkswagen Passat 1.4 TSi Trendline+ (Işık Paket + Sürüş Paket)
« Yanıtla #34 : 20 Şubat 2014, 16:52:47 »
bütün konular gitmiş mesajlar en son ocak 2 2013 var ve en son konuları yeniden açsak bir sakıncası varmıdır??
2019 Opel Astra Edition Plus+ & 2017 Opel Mokka X Enjoy 1.6 FWD & 2014 Opel Astra Classic III 1.6 Essentia Konfor Paketli

« Yanıtla #35 : 20 Şubat 2014, 16:53:25 »
Sağlık olsun olmasına da, onca emek çöpe gitti. Bu yedekleme işi uzun periyotlarda mı yapılıyordu?  Ayrıntılı bilgim olmadığı için yanlış birşey söylemek istemem ama sanki yedekleme işi biraz daha ciddiye alınsaydı böyle bir sorun yaşamazdık diye düşünüyorum. Yanılıyorsam düzeltin.

Düzenli olarak kullandığım tek forum sitesi burasıydı, gerçekten sevmiştim. Çok bilgili üyelerimiz var, çok faydalı konular açılmıştı ama çalışmanın son hali bu ise hepimize geçmiş olsun diyorum. Artık foruma sadece düzeldi mi düzelmedi mi diye giriyorum, böyle olacağı aklımın ucundan geçmezdi.   :(

Çevrimdışı 06Berkay

• Otomobil
« Yanıtla #36 : 20 Şubat 2014, 16:56:03 »
Sağlık olsun olmasına da, onca emek çöpe gitti. Bu yedekleme işi uzun periyotlarda mı yapılıyordu?  Ayrıntılı bilgim olmadığı için yanlış birşey söylemek istemem ama sanki yedekleme işi biraz daha ciddiye alınsaydı böyle bir sorun yaşamazdık diye düşünüyorum. Yanılıyorsam düzeltin.

Düzenli olarak kullandığım tek forum sitesi burasıydı, gerçekten sevmiştim. Çok bilgili üyelerimiz var, çok faydalı konular açılmıştı ama çalışmanın son hali bu ise hepimize geçmiş olsun diyorum. Artık foruma sadece düzeldi mi düzelmedi mi diye giriyorum, böyle olacağı aklımın ucundan geçmezdi.   :(
aynen 2 yıldır sürekli bu forumdayım ve tüm konular silinmiş neyse yapılacak bir şey yok diğer arkadaşlarında dediği gibi önemli konular tekrar açılır
2019 Opel Astra Edition Plus+ & 2017 Opel Mokka X Enjoy 1.6 FWD & 2014 Opel Astra Classic III 1.6 Essentia Konfor Paketli

Çevrimdışı 06Berkay

• Otomobil
« Yanıtla #37 : 20 Şubat 2014, 16:57:28 »
anaaaa arabamda değişmiş ya  :(

Çevrimdışı brkdmr38

• Otomobil
    "00 2.5 TDI T4-"04 1.4 TDI 6Y Fabia
« Yanıtla #38 : 20 Şubat 2014, 16:59:38 »
Düzenli olarak kullandığım tek forum sitesi burasıydı, gerçekten sevmiştim. Çok bilgili üyelerimiz var, çok faydalı konular açılmıştı ama çalışmanın son hali bu ise hepimize geçmiş olsun diyorum. Artık foruma sadece düzeldi mi düzelmedi mi diye giriyorum, böyle olacağı aklımın ucundan geçmezdi.   :(
+1
'Golf MK1 Yaşam Tarzıdır. Birkere Bulaştımı Kurtulması zordur Kurtulanda Hayattan Zevk Almayı Unutandır.. ' DR.Erşan Varol

Z.M.Sigorta Ve Kaskoda Uygun Fiyatlar.

Çevrimdışı G60

• Otomobil
    Audi A5 TFSI - Allroad 2.7T
« Yanıtla #39 : 20 Şubat 2014, 17:11:24 »
Sağlık olsun olmasına da, onca emek çöpe gitti. Bu yedekleme işi uzun periyotlarda mı yapılıyordu?  Ayrıntılı bilgim olmadığı için yanlış birşey söylemek istemem ama sanki yedekleme işi biraz daha ciddiye alınsaydı böyle bir sorun yaşamazdık diye düşünüyorum. Yanılıyorsam düzeltin.

Son senelerde sunucu yedek boyutlar en azı 3-4 gb, düzenli indirme kendi bilgisayarımıza indirmiyorduk. Hepsi sunucuda duruyordu. Sıkıntı olduğu zaman kullanılıyordu. Açıkçası kimsenin farkında olmadığı çok sorunla karşılaşıp hallettim, bunu yaşayabilceğimiz bizimde aklımızdan geçmezdi. Fiziksel hata da el kol bağlandı.

Yapıcı yorum yapan arkadaşlara teşekkürler.

Bu süre zarfında üyelik adını değiştirmiş olanlar varsa düzeltilmesi gerekeni yazarsa halledelim hızlıca.
Alıntı yapılan: M. Kemal ATATÜRK
"Türk milletindenim diyen insanlar her şeyden önce ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır."

« Yanıtla #40 : 20 Şubat 2014, 17:18:12 »
derlerya eskiden daha iyiydi falan diye alın size eski :D

« Yanıtla #41 : 20 Şubat 2014, 17:32:22 »
el birliği ile geri gelir konular ;)
sıkıntı yok :D
Yurtdışında yapılınca ŞAKŞAK ŞAK .........
Yurtiçinde Yapınca olmamış :)