Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: FireStarter ( İbrahim) Siteye Dönsün...  (Okunma sayısı 11447 defa)

Ynt: FireStarter ( İbrahim) Siteye Dönsün...
« Yanıtla #14 : 05 Haziran 2008, 08:19:17 »
İbo abi lütfen siteye geri dön SENİ ve MK1 GTI ını özledik :'(
My Cars Audi & Vw Germany Style

Çevrimdışı corrado

• amca
« Yanıtla #15 : 05 Haziran 2008, 16:33:56 »
ibo ilk kavşaktan dön. :D
ama akıllı akıllı   ;D
hakikat aramakla bulunmaz ancak bulanlar hep arayanlardır

« Yanıtla #16 : 05 Haziran 2008, 16:41:31 »
İbo gelmeyen böyle olsun  :melek:

Çevrimdışı nizam

• VW BORA 1.9 TDI 66 kv
« Yanıtla #17 : 05 Haziran 2008, 16:44:54 »
İbo gelmeyen böyle olsun  :melek:

:bekleriz: :t böyle
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

« Yanıtla #18 : 06 Haziran 2008, 11:56:04 »
Sitede bi sogukluk mu var bilmiyorum ama ara sira tansiyonlar yukseliyor.FireStarter sitede cok deger verdigim sevdigim surekli yazilarini takip ettigim kisilerden birisi.Problemin kaynagi nedir bilemiyorum ama lutfen kimse bu ortami terketmesin.Geri don kardesim :)

Çevrimdışı nizam

• VW BORA 1.9 TDI 66 kv
« Yanıtla #19 : 06 Haziran 2008, 11:57:50 »
Sitede bi sogukluk mu var bilmiyorum ama ara sira tansiyonlar yukseliyor.FireStarter sitede cok deger verdigim sevdigim surekli yazilarini takip ettigim kisilerden birisi.Problemin kaynagi nedir bilemiyorum ama lutfen kimse bu ortami terketmesin.Geri don kardesim :)

yokta arada gerginlikler oluyor oda sıkıntı değil fikir farklılığı hep olur bu konu yanlıs anlasılma ?  sadece halilim

ibo duy sesimizi 1.000.000 kişi mi olalım ?
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

« Yanıtla #20 : 06 Haziran 2008, 12:04:44 »
yokta arada gerginlikler oluyor oda sıkıntı değil fikir farklılığı hep olur bu konu yanlıs anlasılma ?  sadece halilim

ibo duy sesimizi 1.000.000 kişi mi olalım ?

Anladim tesekkurler.

« Yanıtla #21 : 06 Haziran 2008, 12:12:12 »
Yeni gördüm konuyu.İbrahim Abi gerçekten çok iyi biri.Bazen herkes yanlış şeyler yapabilir ya da yapmadığı halde yapmış gıbı gösterilebilir.Olup biter böyle şeyler önemli olan böyle şeyler olduğunda dostluğun zarar görmemesidir.Umarım zarar görmeden biter ve bu olay tatlıya bağlanır.
« Son Düzenleme: 06 Haziran 2008, 20:02:26 Gönderen: AhMeTH61 »

« Yanıtla #22 : 06 Haziran 2008, 21:14:14 »
Arkadaşlar, yazdığınız mesajları okudum ve gerçekten içtenlikle yazdığınıza ve düşündüğünüze inanıyorum.  Büyüklük bizde kalsın bakalım. Bu arada kimseye karşı da yanlış bir düşünceye sahip değilim.Herkese teşekkürler ayrıca. Bütün canlara tekrardan merhaba :)

Çevrimdışı G60

• Otomobil
    Audi A5 TFSI - Allroad 2.7T
« Yanıtla #23 : 06 Haziran 2008, 21:31:12 »
Maşallah son 2 mesaj çok güzel.

Kendimizce kurallarımız var, buna zıt herşey sitede bize göre yanlıştır. Size göre doğru olan, bize göre yanlıştır vs burada bunun tartışmasını yapacak değilim. Kimseyi yapmadığı şeyler ile de suçlayacak değiliz. Yapmış gibi gösterecekte değiliz.

"Büyüklük bende kalsın" deyimi yanlış yapılan kişinin karşıdaki özür dileyen kişiyi affetmesi durumunda söylenir.  Ortada ne senin affedebileceğin bir durum, ne de bizi özür dilemek zorunda bırakacak bir hareketimiz var. Umarım yanlış anladım / umarım düşünmeden yazdın.

Bir takım "insan" ların siteyle ilişkisinin kesilmesinden sonra sende farkettiğim, çoğu kişinin farkettiği, sadece geyik amaçlı " :T " tarzı "yolda denk gelmeyelim" mesajlarına devam edeceksen kusura bakma ama hiç yazma. Onun dışında yine hep beraber bir araya gelir sohbetimizi yaparız, kimsenin kimseyle sorun yok bunu sen de biliyorsun.
« Son Düzenleme: 06 Haziran 2008, 21:34:39 Gönderen: G60 »
Alıntı yapılan: M. Kemal ATATÜRK
"Türk milletindenim diyen insanlar her şeyden önce ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır."

« Yanıtla #24 : 06 Haziran 2008, 21:33:35 »
Mesajlar yanlış anlaşılmasın Osman  abi ben genel olarak konuştum size karşı kasti birşey değil yani.Olay tatlıya bağlandığına göre sorun yok.  :tamamdir

« Yanıtla #25 : 07 Haziran 2008, 09:00:58 »
İbrahim aramızdasın,  :tamamdir  :sevgi:

« Yanıtla #27 : 07 Haziran 2008, 09:39:38 »
Eralp abi Seda Sayan gibi ya  ;D  ;D Dargınları barıştırıyo.İşsize iş veriyo siteden ayrılanları geri çağrıyo  ;D