Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: FireStarter ( İbrahim) Siteye Dönsün...  (Okunma sayısı 11417 defa)

FireStarter ( İbrahim) Siteye Dönsün...
« : 01 Haziran 2008, 23:18:15 »
  FireStarter nickli ( İbrahim ) www.vwtr.net sitesinin uzun soluklu üyesi olan ve sitenin sevilenlerinden olmayı başarmış bir arkadaşımızın, istenmeyen nedenlerden dolayı siteden ayrılmasının artık son bulmasını ve İbrahim Arkadasımızın tekrar siteye dönmesini geri istiyoruz...

İbrahim burdan sana sesleniyorum, Dön artık yuvana... Golflerin, 16V lerin, GTI ların seni bekliyor...

www.vwtr.net İbrahimden mahrum kalmasın  ;)

Destek olucak dostlardan ufak tefek çağrılar bekliyorum...

Çevrimdışı vw6n

• Otomobil
    Toyota auris
  • vw6n
Ynt: FireStarter ( İbrahimin) Siteye Dönsün...
« Yanıtla #1 : 01 Haziran 2008, 23:19:50 »
Gelsin gelsin  :tamamdir
Resimde valizi toplamış ama :o

Çevrimdışı golf-line2

• golf GTD
Ynt: FireStarter ( İbrahimin) Siteye Dönsün...
« Yanıtla #2 : 01 Haziran 2008, 23:22:31 »
+1 benden
iboyu cok özledik sanal tuning bölümleri boş kaldı o olmayınca ibo siteye gelsin tekrardan bütün baskıları yapıyoruz ama bizi dinlemiyor site ailesininde desteğini bekliyoruz ;) :sevgi:

Çevrimdışı nizam

• VW BORA 1.9 TDI 66 kv
Ynt: FireStarter ( İbrahim) Siteye Dönsün...
« Yanıtla #3 : 02 Haziran 2008, 09:14:04 »
gelsin msn,facebook,telefon,mesaj olarak bende yüzüne karsı taciz sürekli yapıyorum

+1 gelsin  :saygılar
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Çevrimdışı vw6n

• Otomobil
    Toyota auris
  • vw6n
« Yanıtla #4 : 02 Haziran 2008, 21:50:42 »
Sadece 4 kişimi ibonun gelmesini istiyor  :o

Çevrimdışı nizam

• VW BORA 1.9 TDI 66 kv
« Yanıtla #5 : 02 Haziran 2008, 22:11:40 »
Sadece 4 kişimi ibonun gelmesini istiyor  :o

? :bekleriz: :t :t
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

« Yanıtla #6 : 02 Haziran 2008, 22:55:04 »
İbonun Tayfa askere gitti...  O değilde harbiden yawww...

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
« Yanıtla #7 : 02 Haziran 2008, 23:10:42 »
İbo gittimi nası yane..Bende zannediyorum saat işini ilerletti yoğunluktan takılamıyo bi ara öyleydiya  :D
İbo yanlış düşüncelere kapılma dön gel, seni çok özledik, tostosu özledik, saatlerini özledik ibo :)
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

« Yanıtla #8 : 02 Haziran 2008, 23:41:28 »
İbo gittimi nası yane..Bende zannediyorum saat işini ilerletti yoğunluktan takılamıyo bi ara öyleydiya  :D
İbo yanlış düşüncelere kapılma dön gel, seni çok özledik, tostosu özledik, saatlerini özledik ibo :)

:D :D :D :D

Evet ibo konusunun kapanmasından sonra, 10 gunluk siteye girememe bloğu aldıi, oda sorun değil ama uyarış tarzı pek hoş değildi sitenin, o nedenle siteye geri dönmedi... Kim ne yaparsa yapsın, ne yazarsa yazsın... İbrahim gibi bir dostumuz var... Biz onu burda istiyoruz...  :sevgi:

Çevrimdışı G60

• Otomobil
    Audi A5 TFSI - Allroad 2.7T
« Yanıtla #9 : 02 Haziran 2008, 23:54:08 »
Sürekli "yolda denk gelmeyelim seninle", "aklını alırım", vs vs şeklindeki mesajlarını göz ardı etmeye çalıştık yeteri kadar. Mete abi birkaç defa konuştu yanlış hatırlamıyorsam yüzyüze. Ama bir şekilde ipin koptuğu nokta olur tabiki. Olayın koptuğu nokta da trafiği birbirine katan e30 videosunu büyük bir şey yapılmış gibi böbürlenerek siteye koyulmasıydı. Uyarış tarzı diye bir şey olamaz bu yüzden. Son olarak herkese uygulandığı gibi yaptırım uygulanması gerekiyordu.

Çok kişi var uyarı alan kimsenin haberi olmadan. Herkes olgunlukla karşılayıp, olması gerektiği gibi yazmaya okumaya vs devam ediyor. Ona karşı kişisel bir şey olmadığını da biliyordur. Kaldı ki muhabbetimiz olmayan bir insan da değil. Varsa bize karşı bir öfkesi, kendi bileceği iştir...
Alıntı yapılan: M. Kemal ATATÜRK
"Türk milletindenim diyen insanlar her şeyden önce ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır."

« Yanıtla #10 : 03 Haziran 2008, 00:40:42 »
İbo inat etme gel artık.... :t Bak Osman Özür dilemiş  :D :D :D

« Yanıtla #11 : 03 Haziran 2008, 00:54:34 »
Herkese merhaba. Eralp ve diğer arkadaşlar, bir düşünce örneği gösterek benimle ilgili konu açmışlar, yazmamak olmazdı tabi. O nedenle şuan girip mesaj yazıyorum zaten. Onlara da bu düşüncelerinden dolayı teşekkür ediyorum.

Sitede sürekli bulunan arkadaşların bir çoğu, benim nasıl biri olduğumu bildiği halde, bazı arkadaşlar nedense hala ısrarla beni tanımamakta direniyorlar yada tanımamaya gayret ediyorlar.

Ben yaptıklarım ile kimseye kötü örnek olmuyorum, olmam da. Eğer şayet böyle düşünen varsa beni tanımıyor demektir. Birkaç video atmak ile, arasıra iki cümle söylemek ile kimse kimseye kötü örnek olmaz. Ayrıca bu tür şeyleri benimle kimse yüz yüze konuşmadı, ne Mete abi, ne de başka biri.

Evet, bana karşı kişisel birşeyin olmadığını tabiki biliyorum, zaten öyle birşey olsaydı sana mesaj atardım yada bir öfkem olsaydı arar seni bulurdum, örneğin; yaptığınız son buluşmaya gelirdim mesela :) Ama öyle birşey yok zaten ortada, öyle bir durum yok çünkü.

Yine söylüyorum; "yolda denk gelmeyelim, aklını alırım" :)

Sevgiler,saygılar..!

« Yanıtla #12 : 03 Haziran 2008, 00:58:39 »
Yine söylüyorum; "yolda denk gelmeyelim, aklını alırım" :)

Sevgiler,saygılar..!

İboo seni seviyoruz olm  :D :D :D

GTI RUHU var adamda...

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
« Yanıtla #13 : 03 Haziran 2008, 10:09:43 »
ibo duman ettin yine ortalığı :)
Osman,
İbo bizlere Vwtr.net kol ve duvar saati yaptıracak biliyomusun  :D
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..