Gönderen Konu: FENERBAHÇE KUTLAMASI :)  (Okunma sayısı 6075 defa)

Çevrimdışı aykuttuncer

• Profili Görüntüle
FENERBAHÇE KUTLAMASI :)
« : 22 Mayıs 2011, 22:23:35 »
bir fenerbahçeli olarak takımımı kutluyorum ve başarılarının devamını diliyorum :) trabzonlular sessiz sessiz gidiyolardı eve :)

Çevrimdışı cavanozz

• Can
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: MK III Sportline, MK I GTI, MK IV Pasific, Passat SW 1.4 TSI Comfortline, Sharan 1.9 TDI Highline
Ynt: FENERBAHÇE KUTLAMASI :)
« Yanıtla #1 : 22 Mayıs 2011, 22:50:41 »
beşiktaşlı olarak; şampiyonluğu iki takımda dibine kadar hakketti..   şampiyon takımı tebrik ediyorum... 
yeni yine yeniden..!! 8)

Çevrimdışı aykuttuncer

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 22 Mayıs 2011, 23:07:56 »
beşiktaşlı olarak;şampiyonluğu iki takımda dibine kadar hakketti..   şampiyon takımı tebrik ediyorum... 
eyvallah;)

Çevrimdışı hakkihakan

• LeGeNd
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 22 Mayıs 2011, 23:16:02 »
FENERRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR
Pioneer 5250sd teyibimi değiştirip Clarion aldım ve tesisatı hic ellemeden sadece teyp'i değiştirince anladım ki bugune kadar muzik değil HİKAYE dinliyormuşum.Sokaga atacak parası olmayanlara duyur

Çevrimdışı CoX_BoY

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 22 Mayıs 2011, 23:21:20 »
beşiktaşlı olarak; şampiyonluğu iki takımda dibine kadar hakketti..   şampiyon takımı tebrik ediyorum... 
ben bi fenerbahçeli olarak ve eski bi sporcu olarak cok tesekkur ediyorum hocam fenerde trabzonda şampiyonluk için mütiş bi yarış cıkardı

Çevrimdışı aykuttuncer

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 22 Mayıs 2011, 23:35:22 »
ben bi fenerbahçeli olarak ve eski bi sporcu olarak cok tesekkur ediyorum hocam fenerde trabzonda şampiyonluk için mütiş bi yarış cıkardı
aynen 10 haftaya yakın bi başa baş mücadele

Çevrimdışı Han

• Her Şey Golf Mk1 ve Dostluk İçin.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 23 Mayıs 2011, 00:03:27 »
Bu gece sabaha kadar kornalar susmaz İstanbulda saatlerdir susmadı  :tavkiss:
işin içinde erci var ise gerisi teferruattır :D
http://GolfMk1Ciyiz.Biz Her Şey Golf Mk1 İçin

Çevrimdışı Yükselgfb

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 23 Mayıs 2011, 00:09:19 »
aynen hakettik sonuna kadar  :sevgi:

Çevrimdışı hakkihakan

• LeGeNd
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 23 Mayıs 2011, 00:35:14 »

Uploaded with ImageShack.us
Pioneer 5250sd teyibimi değiştirip Clarion aldım ve tesisatı hic ellemeden sadece teyp'i değiştirince anladım ki bugune kadar muzik değil HİKAYE dinliyormuşum.Sokaga atacak parası olmayanlara duyur

Çevrimdışı ALPER.

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 23 Mayıs 2011, 00:41:47 »
bu yaşa geldim yemin ediyorum fenerbahçemin bir maçını arkama yaslanarak izleyemedim.

90da son şakasını yaptı.. ama Allahtan yaşamadık 3. kez aynı faciayı.

kutlamalardan yeni geldim, her yer ana baba günü, plakayı gören de yapışıyor arkama :D :D

Çevrimdışı betoqu

• '' Bize her yer Kripton...''
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 23 Mayıs 2011, 00:51:27 »
Tarafsız sahada,eşit seyirciyle TS-FB maçı yapılmalıydı son maçlarda da puan eşitliği bozulmassa şayet.İyi bir final olmadı ama her iyi olmadı ama her iki takımada tebrikler...

Çevrimdışı aykuttuncer

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 23 Mayıs 2011, 00:53:04 »
bu yaşa geldim yemin ediyorum fenerbahçemin bir maçını arkama yaslanarak izleyemedim.

90da son şakasını yaptı.. ama Allahtan yaşamadık 3. kez aynı faciayı.

kutlamalardan yeni geldim, her yer ana baba günü, plakayı gören de yapışıyor arkama :D :D
:D yapışır tabı aynen ya bn dedım aha gıttı gıdıcek bı gol yersek cıkmaz dedm dahada oldum dırıldım

Çevrimdışı ALPER.

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 23 Mayıs 2011, 01:04:05 »
Tarafsız sahada,eşit seyirciyle TS-FB maçı yapılmalıydı son maçlarda da puan eşitliği bozulmassa şayet.İyi bir final olmadı ama her iyi olmadı ama her iki takımada tebrikler...

iyi bir final olmadı diyorsun da oğuzhan, final çok daha önce olmalıydı, son 19 maçından 18 galibiyet 1 beraberlik çıkartan bir takım son haftaya kadar ligi kopartamıyor, bence yayıncı kuruluşa yapılan kıyaktan başka birşey değil bu.Her sene her sene kimilerine göre heyecan ama kimilerine göre bu "stres"i yaşatıyorlar.İlk zamanlar keyifliydi bu durum,lakin son senelerde fenerbahçe dışında şampiyonluğa oynayıp ya da şampiyon olup sonraki sene; hatta senelerde ligi ilk 2 içerisinde bitiren, kopmayan takım göremiyorum. Bir fenerbahçeli olarak değil, bir futbolsever olarak TS nin şampiyonluğu zerre hakettiğini düşünmüyorum. 90artılarda gelen goller, "hakem hakkında konusmayı sevmiyorum"lar, "hakkımızda konuşup takımın psikolojisini bozuyorlar"lar,sahaya yüreğini koyan anadolu takımınasoyunma odası basıp "şampiyon mu olacaksınız!!"lar. Sözüm meclisten dışarıdır ama 34. hafta ile süper toto ligdeki puan durumu;

1.Fenerbahçe
2.Trabzonspor
3.Trabzonspor
4.Trabzonspor
5.Trabzonspor
6.Trabzonspor
7.Trabzonspor
8.Trabzonspor
9.Trabzonspor
10.Trabzonspor
11.Trabzonspor
12.Trabzonspor
13.Trabzonspor
14.Trabzonspor
15.Trabzonspor
16.Trabzonspor
17.Trabzonspor
18.Trabzonspor

Çevrimdışı Yükselgfb

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 23 Mayıs 2011, 01:10:00 »
Aynen Alper kardeşime sonuna kadar katılıyorum.
Bu arada Sakarya çok ilginç oldu bu akşam.saat 7 de sakaryasporun final maçı vardı o da 5-1 kazandı şampiyon oldu sakaryalılar ve biz fenerliler yıkıldı adeta çarşı  :D
« Son Düzenleme: 23 Mayıs 2011, 01:10:10 Gönderen: Yükselgfb »