Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Eurovision  (Okunma sayısı 4487 defa)

Çevrimdışı vw6n

• Otomobil
    Toyota auris
  • vw6n
Eurovision
« : 18 Şubat 2008, 21:05:45 »
Ülkemizin 2008 Eurovision Şarkı Yarışması temsilcisi Mor ve Ötesi, 20 Mayıs’taki Belgrad’da yapılacak olan Eurovision finaline Deli isimli parçayla katılacak sizce parça nasıl olmuş ilk 10'da kaçıncı olur?
Bana göre Mor ve Ötesi yeni bir albüm çıkarsaydı bu parçayı anca 4.5. parça yaparlardı diye düşünüyorum parça hoş ama okadarda iyi değil bence.
[youtube=425,350]mFmI3ViEt_M[/youtube]
http://www.youtube.com/watch?v=mFmI3ViEt_M
« Son Düzenleme: 18 Şubat 2008, 21:09:36 Gönderen: sortie34 »

Ynt: Eurovision
« Yanıtla #1 : 18 Şubat 2008, 21:37:00 »
Hiç zannetmiyorum ki bu şarkı dereceye girsin...

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
« Yanıtla #2 : 18 Şubat 2008, 21:43:31 »
Klasik mor ve gerisi..Yine aynı gamlar sıra değiştirmiş, yine sözler sallama, anlamsız ne söyliceklerini şaşırmışlar..Çok severim ama malesefki eurovision a uygun değiller
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

« Yanıtla #3 : 18 Şubat 2008, 23:18:19 »
eurovizion zaten objektif bir yarısma degil herkes cıkarlarına uygun olan devletin grubunu  seciyor, mor ve ötesi konusuna gelmek gerekirse sahnede durduğu yerde sarksını söyleyenler genelde kaybediyorlar, kim daha ilginc sahne sovu yaptı o kazanıyor

Çevrimdışı nizam

• VW BORA 1.9 TDI 66 kv
« Yanıtla #4 : 19 Şubat 2008, 00:16:07 »
çılgınız biz.. o yüzden bizim ülkemiz dogudan batıya kuzeyden güneye renk ve melodi doluyken neden böyle bişey, güzel anadolu ezgilerimiz üstüne güncelleme yaparak gayet başarılı olurdu.
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

« Yanıtla #5 : 25 Mart 2012, 09:49:35 »
konu 2008 de açılmış. yıl oldu 2012 ve yine bir eurovision heyacanı bu seferde adayımız Can Bonomo :D

http://www.youtube.com/watch?v=sjzHVgJd7t0