Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: EDY COFFEE KAYSERİ Ticaretinize dikkat edin.  (Okunma sayısı 10118 defa)

Çevrimdışı STAK67

• Otomobil
    Golf 1 Cabriolet
  • Hasan Ali
EDY COFFEE KAYSERİ Ticaretinize dikkat edin.
« : 26 Ocak 2017, 15:30:49 »
Arkadaslar merhaba. Aylar önce başlıkta belirttigim Edy Coffee nin Kayseride bulunan şubesine duvar resmi calismasi yapmak icin Ankaradan kalkip gittim. Aradiklarinda edy coffeenin acilisinin yapilacagini ve acele etmem gerektigini söylediler. Bende Ankarada devam eden isimi birakip kayseriye gittim. Beni arayan daha önce nevsehirde calistirdigi cafeyi boyadigim, sonrasinda kapatıp Edy coffeede müdür olarak ise baslayan bir arkadaştı. Bu yüzden güvendim kalktim gittim. Kayserinin işlek caddelerinden Sivas Caddesi üzerinde bulunan Edy Coffee duvarina istedikleri resimleri yaptim. Hatta konuştuğumuzun dışında ekstra 7 metre bir duvara gökyüzü görüntüsü istediler ucret talep etmedim. Gitmeden önce 1000 lira ödeme yapılmıştı. Kalan 1000 lirada is bitiminde diye konusmustuk. Is bittikten hemen sonra nakit olmadigini ama istersem bankaya gidip cekebileceklerini söylediler. Ama otobüsüme az bir süre kaldığı için ibanima yollamalarini istedim. Aylardir bugün yarin diye salliyorlardi. Bugun aradigimda ise vermeyeceklerini söylediler. Isten çıkardıkları mudur den alacakmisim bende bu duruma sessiz kalmayıp sosyal medya üzerinden sesimi duyurmak istedim. Kayseride bulunan arkadaslardanda ricam Edy Coffee yi kullanmamalari.
« Son Düzenleme: 26 Ocak 2017, 17:42:59 Gönderen: STAK67 »

Çevrimdışı brkdmr38

• Otomobil
    "00 2.5 TDI T4-"04 1.4 TDI 6Y Fabia
Ynt: EDY COFFEE KAYSERİ Ticaretinize dikkat edin.
« Yanıtla #1 : 26 Ocak 2017, 23:19:52 »
Bir Kayserili Olarak Vede Kayseride Ticaret Yapan Biri Olarak Kayserinin Ticaret Ahlakını Bende Beğenmeyenlerdenim. Heleki Caffelerdeki Hizmeti Hiç Beğenmeyenlerdenim.
« Son Düzenleme: 26 Ocak 2017, 23:20:32 Gönderen: brkdmr38 »
'Golf MK1 Yaşam Tarzıdır. Birkere Bulaştımı Kurtulması zordur Kurtulanda Hayattan Zevk Almayı Unutandır.. ' DR.Erşan Varol

Z.M.Sigorta Ve Kaskoda Uygun Fiyatlar.

Çevrimdışı Frequency

• Otomobil
    Skoda Fabia HTP
« Yanıtla #2 : 27 Ocak 2017, 15:28:40 »
Buna da ticaret diyorlar...resmen dolandırıcılık...1000 lira için herşeylerinden vazgeçmişler...
D Ü N Y A L I L A R D A N  TİSKİNİYORUM  (g.o.r.a)

Çevrimdışı STAK67

• Otomobil
    Golf 1 Cabriolet
  • Hasan Ali
« Yanıtla #3 : 28 Ocak 2017, 02:29:50 »
Bir Kayserili Olarak Vede Kayseride Ticaret Yapan Biri Olarak Kayserinin Ticaret Ahlakını Bende Beğenmeyenlerdenim. Heleki Caffelerdeki Hizmeti Hiç Beğenmeyenlerdenim.
:) maalesef bende acı bir şekilde tecrübe ettim.

Buna da ticaret diyorlar...resmen dolandırıcılık...1000 lira için herşeylerinden vazgeçmişler...
Böyle insanların olduğunu bir kez daha görmüş oldum. Bu tarz olaylar güven ortamını yok ediyor malesef.

Çevrimdışı brkdmr38

• Otomobil
    "00 2.5 TDI T4-"04 1.4 TDI 6Y Fabia
« Yanıtla #4 : 28 Ocak 2017, 20:36:15 »
Techteki konuyu gördüm aynı şekilde gereği yapıldı
'Golf MK1 Yaşam Tarzıdır. Birkere Bulaştımı Kurtulması zordur Kurtulanda Hayattan Zevk Almayı Unutandır.. ' DR.Erşan Varol

Z.M.Sigorta Ve Kaskoda Uygun Fiyatlar.

Çevrimdışı STAK67

• Otomobil
    Golf 1 Cabriolet
  • Hasan Ali
« Yanıtla #5 : 29 Ocak 2017, 03:46:09 »
Techteki konuyu gördüm aynı şekilde gereği yapıldı

teşekkürler :)

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
« Yanıtla #6 : 15 Şubat 2017, 10:31:52 »
Kayseriliye sormuşlar 2x2 kaç eder? - Alırken mi satarken mi demiş.. Seninki de öyle olmuş, geçmiş olsun. Malesef çakallıkta, simsarlıkta dünya markasıyız. Şehir çok fark etmiyor.
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..