Gönderen Konu: Bu araba ne kadar eder?  (Okunma sayısı 5612 defa)

Çevrimdışı Onamdar

• Profili Görüntüle
Bu araba ne kadar eder?
« : 12 Temmuz 2011, 14:27:43 »
İlk sahibinden %99.9 orjinal Koleksiyonluk - Türkiye'nin ücretsiz ilan sitesi sahibinden.com'da

Bu ilan çok yakın bir aile dostumuzun. Yaşıda ilerledi artık yüksek modelli klimalı bir araç istediği için satmaya karar verdi benden rica etti internete koymamı koydum bende. Gördüğünüz gibi bir fiyat biçtik. Satılcaksa böyle bir fiyata satılsın yoksa satılmasın dedi:D

Aracın ilk sahibi ve tam bir hasta arabayı sokakta güneşin altında ağaç altında göremezsiniz her zaman kapalı bir garajdadır :D

Kaza değişen yok. Ama yaşı gereği çürükler toplandı ve komple boyandı. Motor hiç açılmadı km orjinal. Araca düzenli olarak pasta cila ve iç döşemelerinin temizliğini kendisi yapar kimseye güvenmez :D
Konsol ve göğüs bi çoğumuzunkinden daha temizdir. Sürekli badem yağı ile besler. motor saat gibi sorunsuzdur. Hiç bir masrafı yok.

Ne kadar eder kolleksiyonluk sayılabilirmi.?
Buda benim araç...Pasta cila+ plasti dip ile jant boyanması

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
Ynt: Bu araba ne kadar eder?
« Yanıtla #1 : 12 Temmuz 2011, 14:45:38 »
25 bin tl çok bu araba için koleksiyonluk bir araba değil bence
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Çevrimdışı Onamdar

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 12 Temmuz 2011, 14:47:09 »
full orjinal ama :D

Çevrimdışı Atay

• Volkswagen Türkiye - 2
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: T3 Luki / Jetta Mk2 / Passat 32b / Jeep Cj8
« Yanıtla #3 : 12 Temmuz 2011, 15:24:55 »
Bu tarz fiyatlar bence sadece piyasayı yükseltiyor.Ondan sonra gitmeyen arabaya bile 5- 10 milyar para istiyorlar...
Food's life! Learn it.

Çevrimdışı aykuttuncer

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 12 Temmuz 2011, 15:27:42 »
araba temızlıgınden falan belkı hastasıdırda ölü fiyat istemeyim diye 9 10 lira yazılabılır koleksıyonluk olmadıgı ıcın parca sıkıntısıda gırcek ısın ıcıne bınıcı ıcın guzel arac ama masallah

Çevrimdışı Onamdar

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 12 Temmuz 2011, 15:31:48 »
Bu tarz fiyatlar bence sadece piyasayı yükseltiyor.Ondan sonra gitmeyen arabaya bile 5- 10 milyar para istiyorlar...
Bu arabanın piyasası yokki yükseltsin.

araba temızlıgınden falan belkı hastasıdırda ölü fiyat istemeyim diye 9 10 lira yazılabılır koleksıyonluk olmadıgı ıcın parca sıkıntısıda gırcek ısın ıcıne bınıcı ıcın guzel arac ama masallah

9 10 milyar satmam diyor en aşşa 20 ye veririm diyo sahibi o yüzden öle koyduk :)

Çevrimdışı aykuttuncer

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 12 Temmuz 2011, 15:40:05 »
Bu arabanın piyasası yokki yükseltsin.

9 10 milyar satmam diyor en aşşa 20 ye veririm diyo sahibi o yüzden öle koyduk :)
adamda haklıdır sonucta kendı malı hani ben max ederini söyledım bınıcıye 7yede versen almaz 80 kusur model araba parcası bulunmuyor dıye gecıyor su an bı 10 sene sonra klasık:) o zmn satar

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #7 : 12 Temmuz 2011, 18:50:13 »
Çok var piayasada ama parça sıkıntısı yüzünden çoğu dökük onlarada 2-3 bin diyolar.. Düzgünleride 6-7 çekiyolar ama müşterisi yok..
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı Onamdar

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 12 Temmuz 2011, 20:55:06 »
ama cidden bu araç çok çok iyi durumda döşemeler ilk günkü gibi tek bir kusur bile yok :) kaportada aynı şekilde hatasız motor saat gibi herşeyi orjinal ona rağmen hiç gideri yok mudur diyosunuz :)

Çevrimdışı ALPER.

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 12 Temmuz 2011, 21:08:03 »
özel manyağını bulursan 30a da gider.

ama nasıl diyeyim, klasik özelliği taşıyan araçlar yapıldığı döneme de damga vurmuş araçlardır, bir rabbit değil, bir e21 değil, bu arabayı döneminde özel kılan bir özelliği olması lazım.Eskiden şöyle bir araba vardı,  şöyle de özel bir araçtı denecek bir model değil.

Çevrimdışı GolfMk1Diesel

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 12 Temmuz 2011, 21:23:37 »
özel manyağını bulursan 30a da gider.

ama nasıl diyeyim, klasik özelliği taşıyan araçlar yapıldığı döneme de damga vurmuş araçlardır, bir rabbit değil, bir e21 değil, bu arabayı döneminde özel kılan bir özelliği olması lazım.Eskiden şöyle bir araba vardı,  şöyle de özel bir araçtı denecek bir model değil.

Aynı şey defalarca başıma geliyor.Çok haklısın Alper abi. Ama çok ciddiyim yaşlı komşularım şunları  dediğine şahit oldum.'' Biz bu araba çıktığında almak için sapıtırdık ama alamazdık ya bi fabrikatörün oğlu yada bi iş adamının kızında vardı'' dediğini sadece bir değil çok kişiden dinledim. Bu arabaya gelince, bana kalırsa çok temiz bakılıp o kasadaki onarma işlemleri olmasaydı gerçekten orjinal diyebilirdim. Piyasada öyle arabalar varki, orjinal bayasında olmasına orjinal KM. sinde olmasına rağmen çok uygun fiyatlara gidiyor.Ama o arabalar neden bu fiyatlara gidiyor? İnsanlar o fiyatlara satılmayacağını sadece ilan yenileyip duracağını biliyor. Ha, bu araba satılırmı? Satılır, ama fiyatta biraz daha müsemma gstermesi gerekir.
Kılıçoğlu Garage.

Çevrimdışı Onamdar

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 12 Temmuz 2011, 21:40:00 »
Arkadaşlar aracı satmak gibi bir acelesi yok giderse gider diyor. Ama araba gerçekten hoş dikkat çekiyor temizliği ile