Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Canlı Sohbet  (Okunma sayısı 4389 defa)

Çevrimdışı dj_burak

• Burak Çetin
Canlı Sohbet
« : 24 Ekim 2011, 17:18:59 »
arkadaşlar aklıma bir fikir geldi sizinle paylaşmak istedim olursa güzel olur gibi geldi bana :) sitenin bi köşesinde online üyeler için sohbet bölümü olsa fena olmaz mıydı facedeki gibi ama onu sitenin bir bölümü olarak konulsa hem acil durumlarda kısa zamanda online arkadaşlardan öneri almak için hemde siteye daha çok üye kazandırma açısından :) ben böyle düşündüm ama bunun yapılması gibi bir imkan var mı acep :)

Çevrimdışı nizam

• VW BORA 1.9 TDI 66 kv
Ynt: Canlı Sohbet
« Yanıtla #1 : 24 Ekim 2011, 17:47:08 »
daha öncede konusuldu kimse konu açmaz sorununa çare bulamaz elimizde indeks olarak birşey kalmaz
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Çevrimdışı dj_burak

• Burak Çetin
« Yanıtla #2 : 24 Ekim 2011, 17:59:32 »
işte buna üzüldüm nizam abi :( neyse sağlık olsun o zaman :(

Çevrimdışı rsb

« Yanıtla #3 : 24 Ekim 2011, 18:40:48 »
küçük bi chat bölümünün kime ne zararı olurki ? 

kimse konu açmaz demişsin ama şahsen ben bişi soracak oldugum zaman  anında cevap alamıcaksam o an  canlı canlı anlatamıcaksam  , konu acmak yerine anına cevap alabilcegim yontemler ararım ... topic acmak en son care olur .. tez canlı biriyimdir ...  bi kosede online insanlar olsa  o an  sohbet etsek  topic kirliliği azalsa ..... hiçde fena olmaz ...

Çevrimdışı cengizhan_mk3

• Wir lieben Das Auto..
« Yanıtla #4 : 24 Ekim 2011, 20:45:48 »
böylede civata alcak olsak konu açıyoruz .. Oda bazen sıkıntı veriyor gerçi ben buradan samimi olduğum bir çok insanla facede görüşüyoruz ama  :(

Çevrimdışı brkdmr38

• Otomobil
    "00 2.5 TDI T4-"04 1.4 TDI 6Y Fabia
« Yanıtla #5 : 24 Ekim 2011, 22:01:30 »
Hatta daha önce konuyu açanlardan biri de bendim.Demekki Burak'lar farklı zamanlarda aynı şeyi düşünüyorlar  :)
'Golf MK1 Yaşam Tarzıdır. Birkere Bulaştımı Kurtulması zordur Kurtulanda Hayattan Zevk Almayı Unutandır.. ' DR.Erşan Varol

Z.M.Sigorta Ve Kaskoda Uygun Fiyatlar.

Çevrimdışı dj_burak

• Burak Çetin
« Yanıtla #6 : 24 Ekim 2011, 22:07:06 »
o değilde herkes bunun olması taraftarıymış o zaman buradan ilgililere duyrulur sadece online üyelere bir sohbet bölümü istiyoruz :) hatta sohbette özel konuşmada olabilir kanımca facedeki sohbet kısmını kopyala yapıştır yapsak aslında :)

Çevrimdışı AG0463

• Kişisel Mesajımı da PM atıyım oldu olucak.
« Yanıtla #7 : 25 Ekim 2011, 02:04:57 »
Siteye yeni olmuş biri direk girip yazamasın ama. Örneğin 20-50-100 neyse belli bi mesaj sayısının ustundekiler kullanabilsin. hem daha bilincli bi kullanıcı grubuna hizmet eder. sadece online yardım almak icin siteye uye olan sonra da bi daha girmeyen kişilere yarar saglamaz boylelikle.
GTD

Çevrimdışı nizam

• VW BORA 1.9 TDI 66 kv
« Yanıtla #8 : 25 Ekim 2011, 09:22:21 »
bir sorun oldu cengiz cevapladı senin sorun çözüldü ya o bilgiden biri yararlanmak istedi ne olacak bilen bilmeyen herkese soracak. zaten aynı açılan konuları birbirine tasıyoruz o yüzden sıkıntı olmuyor chat olayı açılınca sms sin mektup yerine geçmesi gibi birşey olur ruh bozulur.

« Son Düzenleme: 25 Ekim 2011, 09:23:12 Gönderen: nizam »

Yunus EMRE

Çevrimdışı cengizhan_mk3

• Wir lieben Das Auto..
« Yanıtla #9 : 25 Ekim 2011, 17:54:15 »
bir sorun oldu cengiz cevapladı senin sorun çözüldü ya o bilgiden biri yararlanmak istedi ne olacak bilen bilmeyen herkese soracak. zaten aynı açılan konuları birbirine tasıyoruz o yüzden sıkıntı olmuyor chat olayı açılınca sms sin mektup yerine geçmesi gibi birşey olur ruh bozulur.

buda doğru bir tespit en iyisimi devam  :tamamdir :tamamdir

Çevrimdışı nizam

• VW BORA 1.9 TDI 66 kv
« Yanıtla #10 : 26 Ekim 2011, 09:18:08 »
buda doğru bir tespit en iyisimi devam  :tamamdir :tamamdir

teşekkür ederim

Yunus EMRE

« Yanıtla #11 : 26 Ekim 2011, 09:37:26 »
chat bölümünün kesin kuralları olsun kesinlikle teknik konular konuşulmasın sadece geyik dönsün  >:D
Buda benim araç...Pasta cila+ plasti dip ile jant boyanması

Çevrimdışı nizam

• VW BORA 1.9 TDI 66 kv
« Yanıtla #12 : 26 Ekim 2011, 10:06:27 »
chat bölümünün kesin kuralları olsun kesinlikle teknik konular konuşulmasın sadece geyik dönsün  >:D

geyik msn de çoklu oturumla çok ii gidiyor öyle deneyin :)

Yunus EMRE

Çevrimdışı dj_burak

• Burak Çetin
« Yanıtla #13 : 26 Ekim 2011, 20:02:30 »
ağzımızla kuşta tutsak nizam abi açmaz bu sohbet kısmını :D