Gönderen Konu: cam filmi yaptirmak isteyenler...  (Okunma sayısı 15040 defa)

Çevrimdışı foton1999

• Profili Görüntüle
Ynt: cam filmi yaptirmak isteyenler...
« Yanıtla #14 : 19 Ocak 2008, 22:25:13 »
Ben
m arabam aldığımda filmliydi. Taa kii polis ceza yazana kadar. Ceza yazmasıda önemli değil bana tavisyede bulundu o tavsiye ile yaka numarası ile birlikte savcılıkta buluyorduk kendimizi:) Tavsiyesi şudur ki:

---- Bayan( kıro tavrıyla)
---- :-\ evet
---- Bundan böyle sevgilini tenhaya götürürsün ^-^
----Hönk!!!!

O zaman anladım ki bu film denilen olay o işe yarıyormuş, gerekte görmedim zaten söktürdük şeffaf şeffaf yola devam ;)

Çevrimdışı METiN

• Volkswagen Türkiye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 25 Ocak 2008, 14:54:09 »
memlekettte cahil insan cok, bir bayana böyle bir kelime edecek kadar da cüretkarız maalesef...

Ben
m arabam aldığımda filmliydi. Taa kii polis ceza yazana kadar. Ceza yazmasıda önemli değil bana tavisyede bulundu o tavsiye ile yaka numarası ile birlikte savcılıkta buluyorduk kendimizi:) Tavsiyesi şudur ki:

----Hönk!!!!

O zaman anladım ki bu film denilen olay o işe yarıyormuş, gerekte görmedim zaten söktürdük şeffaf şeffaf yola devam ;)
GTI olsun istedik ama Allah DTI uygun gordu ......

Çevrimdışı KOÇ:)

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 25 Mayıs 2008, 00:10:15 »
1 numara film trafikte serbest diye biliyorum ben.

Çevrimdışı freegane

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 25 Mayıs 2008, 03:14:26 »
peki bu xenon için film için Ankara'da tarif önerebileceğiniz yerler varmı? 150 liraya  xenon 50 liraya film gibi memur işi yerler ::) benim arabanın camları aslında abrika çıkışı renkli ama geçen gün bi arkadaşım " oğlum akvaryum gibi geziyon bi film attır" dedi benimde oradan aklıma yattı  8)

Çevrimdışı ®oyal

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: T5'04
« Yanıtla #20 : 27 Temmuz 2009, 12:33:26 »
http://www.llumar.com.tr/

Bu markanın uygulayıcı bayisinden 250 tl fiyat aldım tüm camlar için niyetim Kara kızı karatmak.
Kaliteli eş değerde başka markalar varmıdır?

Çevrimdışı Halil Kara

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 28 Temmuz 2009, 10:32:47 »
http://www.llumar.com.tr/

Bu markanın uygulayıcı bayisinden 250 tl fiyat aldım tüm camlar için niyetim Kara kızı karatmak.
Kaliteli eş değerde başka markalar varmıdır?

:D
Bende tam otomobil bölümünde bunu yazmıştım abi, kalbim temizmiş  :)
Llumar çok kaliteli bir marka. 250 lira başta çok gibi görünsede 5-6 yıldır çizilmeden kullananları biliyorum. Uzun vadede iyi bir seçim. Düşünmene gerek yok, gönül rahatlığı ile yaptırabilirsin.

Çevrimdışı ®oyal

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : 28 Temmuz 2009, 10:58:17 »
Uygulayıcı bayinin müşterisiyim işyerinin iç ve dış camlarını bunlardan yaptırmıştım.Adamda senin dediklerini dedi.Başka marka filim bayisi iken markanın adını kötü kullananlar yüzünden yeni marka ile çalışıyor.

Çevrimdışı Halil Kara

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #23 : 28 Temmuz 2009, 12:38:11 »
Uygulayıcı bayinin müşterisiyim işyerinin iç ve dış camlarını bunlardan yaptırmıştım.Adamda senin dediklerini dedi.Başka marka filim bayisi iken markanın adını kötü kullananlar yüzünden yeni marka ile çalışıyor.

Burada sanayide ne olduğu belli olmayan çizilmez cam filmi diye sattıkları ve daha montaj aşamasındayken çizilen cam filmi olduğu için ben yaptırmadım. Ayrıca işçilikleri berbat. Cam da kabarcıklar oluşuyor, çizilmeler oluşuyor montaj yapılırken. Adam bana git camlarını söktür gel diyor. Senin camların bombeli olduğu için kabarcık oluşuyor diyor. Sanki şahin camı da dümdüz olacak, nasıl iş anlamadım. Şu an bombesi olmayan cam mı kaldı? 100 lira da fiyat çekti ki işini düzgün yapsa önemli değil 150 de verilir. Ben de vazgeçtim, 2-3 aydır halen yaptıracağım da buralarda Llumar gibi kaliteli bayiler olmadığı için Antalya da yaptıracağım. Ona da bir türlü fırsat olmuyor, sadece pazar günüm boş, o zaman da bayiler kapalı...
Büyük şehrin değerini bil abi  :) Bu da ana teması konunun.

Çevrimdışı ®oyal

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #24 : 28 Temmuz 2009, 17:18:17 »
İyi biryere değindin her imkan yanı başımızda :sevgi:

Çevrimdışı e12

• ....!made in germany!....
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #25 : 28 Temmuz 2009, 17:49:15 »
Ben

----Hönk!!!!