Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: burdur ' dan tekrar merabalar ...  (Okunma sayısı 2294 defa)

burdur ' dan tekrar merabalar ...
« : 22 Haziran 2009, 10:56:52 »
merabalar . ben burdur ' dan murat . daha önceden site üyesiydim . yalan söylemeye gerek yok ; aktiflik olarak akdeniz bölgesinin biraz geride kalması ve açtığımız tüm canlandırma haraketi konularına başka bölgelerde bile olsa ; gerek yönetim , gerekse üyelerden destek alamayınca siteye girmemeye başlamıştım . taa ki dün akşam bi mail aldım . artık vwtr ' de aktifliğin arttığını bi nevi gösterdi bana . ve bende tekrar kaldığım yerden devam etme kararı aldım . umarım sizlerle beraber devam ederiz . gelelim araçlara ; 2005 bora pas. ve 2006 c4 110 hdi sahibiyim . öğrenci ve aynı zamanda burdur ' un en büyük ; ayakkabı , spor ve spor malzemeleri mağazasının sahibiyim . hepinizye keyifli forumlar dilerim ...

Ynt: burdur ' dan tekrar merabalar ...
« Yanıtla #1 : 22 Haziran 2009, 11:49:15 »
Muratcım tekrardan hoşgeldin kardeşim.
Akdeniz bölgesi aktiflik konusunda ne yazikki çoğu platformda hep geri kalıyor, sanırım bu bizim kaderimiz..
Ama bunu aşmanın yolları da bizim elimizde, potansiyel olarak epey fazla olmamıza rağmen güzel aktivitelerin olmaması biraz da bizden kaynaklanıyor.İnşallah yaz aylarının sıcaklığı vwtr platformuna da yansır da herkesin içi ısınır, güzel aktiviteler yaparız...

Ynt: burdur ' dan tekrar merabalar ...
« Yanıtla #2 : 22 Haziran 2009, 13:55:09 »
canım kardeşim hoşbulduk . senin olduğun ortamların kaliteli olduğu aşikar bi ayrıntı zaten . umarım dediğin gibi forumdaki arkadaşlarımızın destekleri ile güzel şeyler yaparız ...