Gönderen Konu: Bu resimlerde problem var  (Okunma sayısı 3009 defa)

Çevrimdışı vw6n

• vw6n
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Toyota auris
Ynt: Bu resimlerde problem var
« Yanıtla #1 : 31 Ağustos 2008, 16:30:55 »
Evet sahte olduğuna inananlardanım ceviz kabuğu programında tartışılmıştı ucak pistinde çalışan 2 işaatçıymış bunlar

Çevrimdışı G60

• Volkswagen Türkiye
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Audi A5 TFSI - Allroad 2.7T
« Yanıtla #2 : 31 Ağustos 2008, 16:32:39 »
O zamanlar mataranın nerden geçtiği, düğmelerin nasıl olduğu kimin umrunda? Doğru düzgün düzenli ordu mu vardı ki nizami kıyafetler olsun?

Sahte veya değil, verilen mesaja odaklanmak lazım.
Alıntı yapılan: M. Kemal ATATÜRK
"Türk milletindenim diyen insanlar her şeyden önce ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır."

Çevrimdışı ismailtunca81

• 1903 B.J.K
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 31 Ağustos 2008, 20:06:19 »
atın  bokundan  arpa  toplayıp  yerken yok  ceketimi  yanlış  yerden  ilikledim  yok matarıyı  ters  taktım diye  düşünemem  agbi  savaş  hali  yalanda  olsa  gerçekte  olsa  montajda  olsa alınması gereken  mesaj  belli  bu  ülke  bu  şartlarda  kazanıldı 
TÜRKİYEMİZ  TEK BİR ÜLKEDİR BÖLÜNEMEZ PARÇALANAMAZ

Çevrimdışı ismailtunca81

• 1903 B.J.K
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 31 Ağustos 2008, 20:11:11 »
hiçbir  inşaat  işçisinın   hazırolda  poz  verdiğini  görmedim;  belki  kalifiye  asker  değildi  belki  hiç  silah  kullanamazlardı  belki  dağda  çobanlık  yapıyorlardı  ama  bi  gerçek  vardı  güttüğü  öküzü   vatanı için  güdüyor  her  ana  herşeye  hazırda  bekliyor  gerekirse  öküzü  hemen  kanıya  koşuyordu (takıyor )  yanına  da  kendi  geçiyordu
TÜRKİYEMİZ  TEK BİR ÜLKEDİR BÖLÜNEMEZ PARÇALANAMAZ

Çevrimdışı lostys

• T-Dawg!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 31 Ağustos 2008, 20:27:22 »
polis dergiisi bi açıklama yapmıstı, birisi fransız, digeri de yunan askeri diye, arkadaki ucak da, bizde o model ucaktan yokmus... ole bişeler hatırlıyorum.

Çevrimdışı cesimoglu

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 02 Eylül 2008, 15:17:38 »
bazı arkadaşlarımız önemli olan verilen mesaj diye yazmış haklılıar fakat bir mesaj verilirken doğru örneklerle verilmelidir çanakkale savaşımızın ve kahramanlıklarımızın sorgulanması değil bu neden yaşanmamış veya olmamış bir şeyi göstermeye calışıyoruz ŞİZOFREN miyiz biz toplum olarak neyiz

G60 arkadaşım doğru düzgün bir ordumu vardı demiş soruyu öyle sormayacaktın canım arkadaşım doğru düzgün ordu vardı sonuçta gerilla savaşı yapılma oralarda