Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Bu jantın markası nedir?  (Okunma sayısı 2524 defa)

Bu jantın markası nedir?
« : 18 Ocak 2012, 18:28:41 »
 :DArkadaşlar merhabalar.Bugün çarşıda gezerken 2. el jantların içinde bu jantın aynısından gördüm.Otobüste olduğum için durup inceleme fırsatım olmadı.2. el bu jantın fiyatı nedir?Jantların sorunsuz olduğu varsayarsak tabi.Jantın markasını ve modelini bilen varsa yazabilirse çok sevinirim.İyi forumlar. :sevgi:

Ynt: Bu jantın markası nedir?
« Yanıtla #2 : 18 Ocak 2012, 20:35:23 »
Ooo. :DFord capri.:DGüzel.Çok teşekkür ederim.Peki sizce iyi durumda olan.Boyanmamış bir jant için ne kadar ederler.Ben bunu ford capri üzerinde nasıl kaçırdım yaa. :-\Kendime çakayım bir tane. :t

Çevrimdışı panik

• DÜŞ GÖRDÜM
« Yanıtla #3 : 18 Ocak 2012, 20:41:27 »
valla pazarlıkla boyaya ihtiyacı yoksa 300-400 eder lastlikli hali diye düşünüyorum, kimi 100 lira bile vermez buna o ayrı, ama jantçıya belli etmeyin yok klasik araba jantı filan diye çok fiyat çeker,
lakin vw grubu 4 bijon bir araca takılacaksa, bunların hepsi hayal çünkü onlar 4x108, yani olmaz malesef

« Yanıtla #4 : 18 Ocak 2012, 22:20:06 »
Peki Anadol?:D Anadol için almayı düşünsek hocam.Bijon aralığını arıyorum.Sevdiğim bir abime mesaj gönderdim.400 lira çekeceklerini sanmam hocam janta.:)200 liraya kadar alırım 4 jantı...200 lirayada kumlama,boya yaptırırım.Güzelce depoma kaldırırım...