Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Birazda gülelim..Amerikada bi ankette yılın fıkrası seçilmiş..:)  (Okunma sayısı 4101 defa)

ABD'de yapılan bi ankette YILIN fıkrası seçilmiş

Amerika'da adamın biri işine giderken birden anormal bir trafiğin içine
düşer, ama trafik bir milimetre bile kıpırdamamaktadır.Bir süre sonra arabasının yan camına birisinin tıkladığını görür ve camını açar.
-Ne var, ne olmuş acaba ozur
-Teroristler Bush'u yakaladılar.........
Eğer 1 milyar dolar verilmezse, üstüne benzin dokup yakacaklarmış.
-Haa şimdi anladım bu trafiği...
-Ya işte onun için, herkesten biraz yardım topluyoruz
-insanlar ne kadar veriyor ortalama olarak ?
-Valla yaklaşık olarak 5 'er litre ...!!

adamların espri anlaşıyı yawaş yawaş gelişio

buda benden olsun...

Kadının biri, 46 yaşındayken kalp krizi geçiriyor ve hastaneye kaldırılıyor.Ameliyat masasındayken, ölüme yakın, birden bir Hayal görüyor. Azraili görüyor ve soruyor: "Benim saatim geldi mi?" Azrail cevap veriyor: "Hayır, senin daha 43 sene, 2 ay ve de 8 günün var". Kadın Narkozdan uyandığında, estetik yaptırmaya karar veriyor. Yüzünü gerdiriyor, dudaklarını doldurtuyor ve de göğüslerini düzelttiriyor. Kısacası: "Yeniden doğmuş gibi" daha uzun bir süre yaşayacağını bildiği için şimdi, o kadar ameliyatın değdiğini düşünüyor.Son ameliyattan sonra, hastaneden tamamen yeni bir insan gibi çıkıyor.Tam karşıdan karşıya geçiyor ki, ambülans çarpıyor ve Ölüyor. Ahirette Azrail'e soruyor: "40 seneden daha fazla yaşayacağımı sanıyordum! Neden o zaman bana o ambülansın çarpmasını sağlayıp beni öldürttün ?" Azrail cevap veriyor:
"Kız, ben seni tanıyamadıııım!.. "

:D :D

Çevrimdışı ®oyal

Otomobil
    T5'04
"Kız, ben seni tanıyamadıııım!.. "  :tavazn: ;D ;D ;D

« Son Düzenleme: 09 Mayıs 2012, 03:06:46 Gönderen: cnr_mk1 »

abi benm espri anlayısım pek gelişmemiş 1.fıkrayı gec anladım.ama 2.fıkra gercekten on numara

Sonunda anladıysan sorun yok.  :)
« Son Düzenleme: 01 Şubat 2008, 00:38:59 Gönderen: Firestarter »

seni tanıyamadım gerçekten on numara:D:D ;D ;D

Sonunda anladıysan sorun yok.  :)

yok abi okadarda değil sadece 5-10 sn gec oldu   ::):) :tamamdir