Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Bir Oneri  (Okunma sayısı 2399 defa)

Bir Oneri
« : 18 Kasım 2007, 02:00:39 »
Hayirli geceler kardeslerim.
Bir onerim olacak sizlerinde goruslerini merak ediyorum.Tabi ki sonuc site yoneticilerinde bitiyor.
Diyorum ki forumda test bolumumuz olsun.Uyelerimizin test ettikleri araclari anlatacaklari bir bolum.Yakin zamanda bir araci test etmis ve arac hakkindaki goruslerimizi sunabilecegimiz bir bolum.Eger varsa da fotograflarla pekistirerek arac alacak kisilere bir nevi yardimci olalim.Bunun icin piyasadan bir suru dergi edinerek merak edilen arac hakkinda detay ogrenebilir fakat dergilerin ne kadar objektif oldugu da asikar.Onun icin bizlerin bilgi ve birikimleri oto test eden dergilerden belki de daha fazla detay-daha fazla objektiflik katabilir ve arac alacak kisilere yardimci olunur.
Ama bana derseniz ki "Kardesim burasi vw nin club sitesidir vw araclari hakkinda paylasimlar yapiyoruz gerek yok bu gibi seylere..." bende eyvallah derim tesekkurlerimi sunarim.
Bu konudaki goruslerinizi almak isterim.
Tekrardan hayirli geceler dilerim guzel bir pazar gunu gecirmenizi temenni ederim.

Ynt: Bir Oneri
« Yanıtla #1 : 18 Kasım 2007, 10:43:45 »
Bana kalırsa da olabilir aslında.

« Yanıtla #2 : 18 Kasım 2007, 10:47:29 »
Bana kalırsa da olabilir aslında.
Bencede :tamamdir
My Cars Audi & Vw Germany Style

« Yanıtla #3 : 18 Kasım 2007, 11:53:44 »
bi garaj bide test bölümü lazım