Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Bir hayalim var.Golf hakkında.  (Okunma sayısı 7991 defa)

Çevrimdışı golfüçyüs

Otomobil
    -
Ynt: Bir hayalim var.Golf hakkında.
« Yanıtla #28 : 16 Şubat 2012, 22:16:33 »
Eee ne oldu proje.:DO değilde sticker istemeyenler tokadı çakmasın enseye. :t
Şaka şaka.:)Benim aklıma şöyle bir şey geldi.Mk1den mk6ya kadar olan araçları yazıp altına üretim tarihlerini yazalım.Atıyorum
78-87-87-95---En sonu da 2011-Sonsuzluk işareti.:DNasıl yapılıyor bilmiyorum pcde
Ya da direk golf mk1 in üretim tarhnden sonra sonszlk işareti konabilr.

çok mantıklı, 1978-∞ böyle bişey mesela. çok yaratıcı olur. hatta sponsor beklemek yerine reklamcı veya programı kullanmayı bilen biri çizimleri yapıp buraya atsın isteyenler 10 lira verip bi reklamcıda çıkartır sticker ını. hatta bunu golf le sınırlandırmayalım polo cularda sitede etkin onlar içinde güzel olur

Çevrimdışı hakkihakan

• LeGeNd
« Yanıtla #29 : 16 Şubat 2012, 22:21:35 »
Yurtdısında yapılan bulusmalar gibi bulusmalarımız olsa herkese heves gelecek.Tr bulusması ile almanya bulusmasının arasında binlerce fark var.Arac temizligi ve modifiyesi olarakta.

Varmı ben bu çizimi pc ortamında çizerim diyen? Boyle bir golf sahibi yada vw  sahibi aranıyor tşkk.

Super fikirler geliyor bu arada.
« Son Düzenleme: 16 Şubat 2012, 22:22:42 Gönderen: hakkihakan »
Pioneer 5250sd teyibimi değiştirip Clarion aldım ve tesisatı hic ellemeden sadece teyp'i değiştirince anladım ki bugune kadar muzik değil HİKAYE dinliyormuşum.Sokaga atacak parası olmayanlara duyur

Çevrimdışı golfüçyüs

Otomobil
    -
« Yanıtla #30 : 16 Şubat 2012, 22:29:30 »

Super fikirler geliyor bu arada.

nedir hocam bizimlede paylaş

Çevrimdışı hakkihakan

• LeGeNd
« Yanıtla #31 : 16 Şubat 2012, 22:36:18 »
Arkadasların bahsettigi fikirleri kasteddim.Bayagı orjinal
Pioneer 5250sd teyibimi değiştirip Clarion aldım ve tesisatı hic ellemeden sadece teyp'i değiştirince anladım ki bugune kadar muzik değil HİKAYE dinliyormuşum.Sokaga atacak parası olmayanlara duyur

Çevrimdışı golfüçyüs

Otomobil
    -
« Yanıtla #32 : 16 Şubat 2012, 23:17:33 »
hakkihakan konu başlığına çizim yapıcak arkadaş aranıyor veya bu tarz bişey yazabilirmisin. bi çok arkadaş konuyu okumamıştır baştan sona. heveslendim bu sticker işine :D