Gönderen Konu: #benzin5liralolunca Arabaları Satın Beyler.. Bu arada #mazot4TLoldu  (Okunma sayısı 14658 defa)

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: VW Golf mk1 GL
 Boşverin boşuna yazmayın.. Forum bile yasaklar çerçevesinde..  :'(
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı o.bilge

• Bir Alex değil.
    • Profili Görüntüle
Boşverin boşuna yazmayın.. Forum bile yasaklar çerçevesinde..  :'(
+2012

Çevrimdışı jackhal

• gri olmasın da...
    • Profili Görüntüle
aynen. ben de teşekkür ederim.

konudan konulara atlıyoruz sürekli ama bunu yazmadan duramayacağım. toplum olarak okumayı pek sevmiyoruz. bir çok başlıkta karşımıza çıkıyor. ilk mesajda şöyle bir sorunum var diye yazıyor bir arkadaşımız sorununu. 6 sayfa cevap geliyor. istisnasız her sayfasında şurasına bakın diye öneri geliyor. e adam bakmış. sorunun orasında olmadığı ortaya çıkmış. sorunun kaynağı farklı yerde. hayır oraya bakın.

okumuyoruz abicim. Hakan arkadaşım kızma. sözüm sana değil. toplum olarak milli hastalıklarımızdan bir tanesi bu sadece.

ben kızmam hiç ya.. devam devam  ;D ;D ;D ;D

Çevrimdışı cengizhan_mk3

• Wir lieben Das Auto..
    • Profili Görüntüle
benzinli arabalara ispirto katın forever  ;D ;D ;D ;D  şahlanıyo hemde maliyet düşüyo  >:D >:D

Çevrimdışı o.bilge

• Bir Alex değil.
    • Profili Görüntüle
ben vodka redbull koydum 2. viteste 160 görüyorum ahahah  ;D ;D ;D

Çevrimdışı TEYOLOGY

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: (fırsatı bulur bulmaz tekrar Vag'dayım)
benzinli arabalara ispirto katın forever  ;D ;D ;D ;D  şahlanıyo hemde maliyet düşüyo  >:D >:D

yakıt maliyetini kast ediyorsundur kesin. motor maliyetini çıkartmak lazım yoksa  :)
Kamış ses verince ney oldum sanır, İplik gerilince yay oldum sanır.
Sarayda oturmakla padişah olmaz kişi,
Abdal ata binince bey oldum sanır.

Çevrimdışı o.bilge

• Bir Alex değil.
    • Profili Görüntüle
yakında benzin için diyecekler 1 değil 2 değil 3 değil 4 değil 4,5 hiç değil litresi tam 5 lira :D

Çevrimdışı cengizhan_mk3

• Wir lieben Das Auto..
    • Profili Görüntüle
1.4 Polom var 2005 Allah Belasını versin yakıtına yetişemiyom ..  50 tl ye kımıldamayacak neredeyse gerçi araçların çokda suçu yok ama ne yaparsın kimseye birşey diyemediğimiz bir toplumda yaşadığımız için araçlardan alıyoruz hıncımızı  :( :( :(  ne kadar alternatif varsa değerlendirilir benzin yok aq. bitti .. Arabayı yatırıyorum valla herkez biraz GERÇEKTE duyarlı olsa en azından biraz birşeyler olabileceğine inanıyorum ama nerde yok öle bir topluluk..

Çevrimdışı o.bilge

• Bir Alex değil.
    • Profili Görüntüle
aynen abi benim araba da yatıyo haftada 100 km ancak yapıyorum. bıktım her hafta para istemekten. evdekilerle aram bozuldu

Çevrimdışı htmetin

• Hasan Tekin METİN
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Mk4
1.4 Polom var 2005 Allah Belasını versin yakıtına yetişemiyom ..  50 tl ye kımıldamayacak neredeyse gerçi araçların çokda suçu yok ama ne yaparsın kimseye birşey diyemediğimiz bir toplumda yaşadığımız için araçlardan alıyoruz hıncımızı  :( :( :(  ne kadar alternatif varsa değerlendirilir benzin yok aq. bitti .. Arabayı yatırıyorum valla herkez biraz GERÇEKTE duyarlı olsa en azından biraz birşeyler olabileceğine inanıyorum ama nerde yok öle bir topluluk..

;D ;D ailecek yorumunu okuduk cengo valla alemsin:)) ama benzin dahada zamlanacak gün gelecek 50 TL koyucan depoya ibre oynamayacak.. :D :D :D
Bir Alman Atasözü Der ki "DAS AUTO"
1998 Mk3 AFT motor sportline manuel +Sunroof - 2003 Mk4 Highline Manuel - 2000 Mk4 1.9 TDI Comfortline

Çevrimdışı inundatio

• Profili Görüntüle
;D ;D ailecek yorumunu okuduk cengo valla alemsin:)) ama benzin dahada zamlanacak gün gelecek 50 TL koyucan depoya ibre oynamayacak.. :D :D :D

Yakında araç firmaları bizim halimize acıyıp benizini koklayan motor tipi geliştirecekler :):):) ahaha Ne yaparsın gidişat bu şekilde...

Çevrimdışı cengizhan_mk3

• Wir lieben Das Auto..
    • Profili Görüntüle
Türk mühendislerine sesleniyorum Nerdesiniz Lan Ne işe yarıyosunuz ... İsviçreli Bilim Adamları çer çöple oyun etsede birşeyler buluyolar işe yarasın yaramasın..  Meşgul adamlar  :D :D :D   Ey Türk Mühendisi Hükümetler benzin yerine VERGİ yle çalışan araçlar icat etti sizden daha tık yok..  :t :t :t :t :t

Çevrimdışı o.bilge

• Bir Alex değil.
    • Profili Görüntüle
beyler bu gece 12 ye kadar fullde %12 indirim var 95-97 oktan

kurşunsuz 4,18

mazot 3,57 kaçırmayın derim

Çevrimdışı OffLineR

• Volkswagen Türkiye
  • İtinayla, sabırla, keyifle modifiye edeceksin ! :)
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: 2001 Range Rover & 2016 C180
Ben neden Full diye yazmıştım da gitmiş mesaj  :D :D
Tavsiye eden varsa söylesin hemen 24:00 olmadan gidip alalım  :D :D
Air Ride \ Havalı Süspansiyon ;)