Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: #benzin5liralolunca Arabaları Satın Beyler.. Bu arada #mazot4TLoldu  (Okunma sayısı 14618 defa)

vallahi maaşımın yarısını geçen ay benzıne vermişim kredı kartını görünce anladım :(  çokta gezen birisi değilim ama anlamadım araç çokta yakmıyor 10 gündür yatırıryorum garajda çıkartamıyorum korkumdan dolmuşla gel git sevgilimle bile gezemıyoruz buluşamıyoruz yanı :( hava soğuk eve gidelım dıyo :)))
dünyada yakıta en çok vergı veren yer bızız çok kötü bi durumdayız ya...
« Son Düzenleme: 16 Mart 2012, 15:19:05 Gönderen: confidence »
CONFİDENCE
[/b]

Çevrimdışı iko

vallahi maaşımın yarısını geçen ay benzıne vermişim kredı kartını görünce anladım :(  çokta gezen birisi değilim ama anlamadım araç çokta yakmıyor 10 gündür yatırıryorum garajda çıkartamıyorum korkumdan dolmuşla gel git sevgilimle bile gezemıyoruz buluşamıyoruz yanı :( hava soğuk eve gidelım dıyo :)))

valla benim 2 arabamda hatrısayılır durumda tüp olayına da girmek istemiyorum.. zaten vergileri yarısına indirseler insanlar daha çok benzin alacak ama sağolsun hükümet onun yerine asılıyo zama millet araba kullanamıyor.bu da bi nevi kul hakkı sayılmaz mı aslında.. resmen soyuyorlar milleti.. haram zıkkım olsun hepsine... >:(

Çevrimdışı cengizhan_mk3

• Wir lieben Das Auto..
ne denebilrki .. akşam 9 da olan tencere tava eylemi gibi .. bir kanal yada kanallar eylem başlatmalı ama malum onlardada g.t korkusu hat safada olduğundan devam .. Ya böle olunca çıldırıyorum bişey yapmalı ama bu türk milletini koyunluktan nasıl çıkarmalı bilmiyorum.. Öküzüz öküz..  yavru vatan diyoruz adamların yediği önünde yemediği arkasında herşeylerini hemen hemen biz karşılıyoruz ama adamlar adam gibi yaşıyorlar bu nasıl bir millet nasıl bir devlet.  Sövmek istemiyorum  ama ülkemi ne kadar çok sevsemde bazı gerikafaların ve onları koyun gibi kırpanların yüzünden nefret ediyorum..

Çevrimdışı cengizhan_mk3

• Wir lieben Das Auto..
insan ikilemde kalırmı hem bir çocuğum olsun o duygu tatmak istiyorsun ona sağlam bir gelecek bırakabilmek için kendin paramparça oluyorsun  ama neye faydası var oğlumu karşıma alıp bazen sakın büyüme oğlum diyorum daha şimdiden üzülüyorum gelecekteki hallerine .. Kuzularımızın geleceği daha da kötü çünki ufukta zerre kadar bir aydınlık yok.

Çevrimdışı iko

insan ikilemde kalırmı hem bir çocuğum olsun o duygu tatmak istiyorsun ona sağlam bir gelecek bırakabilmek için kendin paramparça oluyorsun  ama neye faydası var oğlumu karşıma alıp bazen sakın büyüme oğlum diyorum daha şimdiden üzülüyorum gelecekteki hallerine .. Kuzularımızın geleceği daha da kötü çünki ufukta zerre kadar bir aydınlık yok.

abi valla ben hiç düşünmüyorum çocuk arkamdan bana beddua etmesin  diye çok yakın olmasada uzakta değil evlilik ama çocuk bu ülke böyle gittikçe çook uzak.. yada uzakta doğurmak gibi bi çare var..kıbrısta türklerden nefret ettiklerinide bildirmek isterim herşeyy ingilizller gibi arabalar vergisiz ucuz.. ama parasını biz veriyoruz..yedikleri içtikleri hepsi bizim ama bizden nefret ediyorlar !!!

Çevrimdışı o.bilge

• Bir Alex değil.
öğrenciyim. haftada bir okula gidip geliyorum arabaya el sürebildiğim yok. haftada bir anca 20-30 lira atabiliyorum. 30 lira koydurduğum zaman litre 6 buçuk litre bile olmuyo. 50 lira koyuyosun aldığı benzin 11 litre. yemişim böyle ülkeyi. cennet vatan deyip deyip duruyolar. cehennem ettiler bize. avrupadaki benzinin fiyatı da tl bazında bize yakın ancak litresi 1,55 € falan olan benzine karşılık, bir şişe 2 litrelik kola alamıyorsunuz bile. körü körüne hükümeti savunanlar, vergileri mantıklı bulanlar bir de böyle düşünsün.

arabayı alalı 5 ay oldu hala 1915 km de.
« Son Düzenleme: 16 Mart 2012, 17:39:53 Gönderen: o.bilge »

Çevrimdışı STAK67

• Otomobil
    Golf 1 Cabriolet
  • Hasan Ali
arkadaşlar ben eylem konusunda ciddiyim böyle netten ne kadar yazarsak yazalım hiçbişey elde edemiycez gibi geliyor. bu zamlara karşı tepkimizi göstermek istiyorum hatta arabamın arka camına komple "DÜNYANIN EN PAHALI BENZİNİNİ KULLANMAKTAN UTANIYORUM"  diye yazdırmayıda düşünüyorum

vallahi maaşımın yarısını geçen ay benzıne vermişim kredı kartını görünce anladım :(  çokta gezen birisi değilim ama anlamadım araç çokta yakmıyor 10 gündür yatırıryorum garajda çıkartamıyorum korkumdan dolmuşla gel git sevgilimle bile gezemıyoruz buluşamıyoruz yanı :( hava soğuk eve gidelım dıyo :)))

2 ayda 800 lira vermişim benzin artı gaza valide bu ne dedi görünce 100 lira 100 lira birikmiş.
This is the best one until we make a better one.......

Çevrimdışı Mk1GTI

Otomobil
    VW Golf mk1 GL
Dünya sıralamasında liderliği bi yakalayalım ondan sonra indirecekler. şuan dünyada 2. yiz  1gol kaldı az sıkın dişinizi.. Aman ha bu sırada az yakıtlı bişeyler keşfetmeyin mezarınız bile olmaz :D
« Son Düzenleme: 17 Mart 2012, 01:55:56 Gönderen: Mk1GTI »
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı jackhal

• gri olmasın da...
bizim site bi stiker hazırlasın yapıştıralım arabalara...

Çevrimdışı o.bilge

• Bir Alex değil.
Var ya bi tane benzin pompası ve çömelmiş bir adamlı bir model. Ondan yaptırıcam ben
« Son Düzenleme: 17 Mart 2012, 12:17:47 Gönderen: o.bilge »

lanet olsunki vatandaşa sormadan koyuyolar zammı >:(

Uploaded with ImageShack.us

Çevrimdışı o.bilge

• Bir Alex değil.
senin de zamına korum, senin de zamına korum ;D

valla benim 2 arabamda hatrısayılır durumda tüp olayına da girmek istemiyorum.. zaten vergileri yarısına indirseler insanlar daha çok benzin alacak ama sağolsun hükümet onun yerine asılıyo zama millet araba kullanamıyor.bu da bi nevi kul hakkı sayılmaz mı aslında.. resmen soyuyorlar milleti.. haram zıkkım olsun hepsine... >:(
haklısın kardeşim korkarak biniyorum aracıma hatta hafta içi binmiyorum içim gidiyo..
CONFİDENCE
[/b]