Gönderen Konu: #benzin5liralolunca Arabaları Satın Beyler.. Bu arada #mazot4TLoldu  (Okunma sayısı 14656 defa)

Çevrimdışı afk63

• Profili Görüntüle

Çevrimdışı ozkan golf4

• Profili Görüntüle
mazot fiyatı 4 tl yi aştı. hayırlı olsun.
« Yanıtla #1 : 15 Mart 2012, 14:29:13 »
bu ülke de dizel araç kullanmayı giderek zor hale getiren şartlar...

mazot 4 tl yi aştı. benzinle arada pek bi fark kalmadı. yeni benzinli araçlar da dizel gibi az yakıyor zaten.
arabistanın,ortadoğunun, rusyanın, avrasyanın dibinde bu fiyatlarda yakıt almak insana çooook koyuyor.
bişey yapmalı. büyük bi eylem falan planlamalı.
mecbursunuz alacaksınız, bizde o kazık vergiyi sizden alıcaz mantığı değişmeli.
araba satışları durmuyorki adamlar anlasın, ekmek gibi araba satılıyor. 6 yıl öncesine göre istanbul falan 2 katına çıkmış misal araç sayısında.
çok mu zenginleştik_?
madem araba lüks olmaktan çıktı, ne bu vergi yükü arkadaş yahu?

Çevrimdışı o.bilge

• Bir Alex değil.
    • Profili Görüntüle
kimsenin sesi çıkmadıkça daha benzin 10 lira da olur

Çevrimdışı kivanc2003

• Profili Görüntüle
Sattım gitti gti gitti

Çevrimdışı caner4

• Profili Görüntüle
Ynt: mazot fiyatı 4 tl yi aştı. hayırlı olsun.
« Yanıtla #4 : 15 Mart 2012, 16:19:27 »
evinizden kafanızı çıkarmayın diyorlar işte anlamıyor musunuz ? çıkmayın dışarı arabaya binmeyin gezmeyin monotonlaştıkça monotonlaşın sadece hizmet edin verginizi fazla ödeyin keyfini süremeyin hele hele araba hiç süremeyin demek bu !
This is the best one until we make a better one.......

Çevrimdışı jackhal

• gri olmasın da...
    • Profili Görüntüle
Ynt: mazot fiyatı 4 tl yi aştı. hayırlı olsun.
« Yanıtla #5 : 15 Mart 2012, 16:59:51 »
halk olarak sessiziz. ASlında demotratikleşiyoruz derken devlet korkusu daha fazla üzerimizde hissediyoruz. Eylem planlasan polis çok daha sert müdahale ediyor. Sesimi duyurayım desen medyanın büyük çoğunluğu iktidar yandaşı, yer vermiyor.

Muhalifler ise adam gibi muhalefet yapmıyor. Herkes kendi derdinde. Tek başına iktidar olmanın verdiği rahatlık da ayrı bir şey zaten.

Yerseniz bu derse adamlar, hepimiz yeriz tabiki demek zorundayız..

Bir arkadaşım anlatmıştı.. Hükümetsiz Belçika'da mazota çok küçük bir zam gelmiş, çiftçiler şehre akın edip traktörleriyle mipserleriyle yolları kesip eylem yapmışlar, fiyatlar geri çekilmiş.. çok sessiziz.. sesli olmak isteyince de susturuluyoruz. konu bu kadar basit..

Çevrimdışı xabu

• Profili Görüntüle
köprü fiyatına göre benzin az bile  :)

Çevrimdışı o.bilge

• Bir Alex değil.
    • Profili Görüntüle
Sattım gitti gti gitti
nası ya ciddi misin

Çevrimdışı STAK67

• Volkswagen Türkiye - 2
  • Hasan Ali
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Golf 1 Cabriolet
ben bi konuda daha söylemiştim. Sticker tarzı bişey tasarlanıp uygulanmalı yada gidip trafiği kapatalım tüm türkiye genelinde yapalım ancak öyle sesimizi duyururuz bence ama katıım olur mu olmaz mı bilmiyorum. Ankarada kızılayın ortasında herkes arabasını yol ortasına bırakıp üzerinede benzine para yetiştiremedik yolda kaldık tarzı bişey yazsak etkili olur diye düşünüyorum. 

Çevrimdışı jackhal

• gri olmasın da...
    • Profili Görüntüle
ben bi konuda daha söylemiştim. Sticker tarzı bişey tasarlanıp uygulanmalı yada gidip trafiği kapatalım tüm türkiye genelinde yapalım ancak öyle sesimizi duyururuz bence ama katıım olur mu olmaz mı bilmiyorum. Ankarada kızılayın ortasında herkes arabasını yol ortasına bırakıp üzerinede benzine para yetiştiremedik yolda kaldık tarzı bişey yazsak etkili olur diye düşünüyorum. 

valla süper.. dizel arabası olanlar da 10 numara yağ mı kullanalım illa diye yazsın..

Çevrimdışı iko

• Profili Görüntüle
argo tabirle sustukça herşeyi iteliyolar.. valla ben artık herrrşeyi yazıyorum gözümü kararttım eylemse eylem vergilerin kaldırılması gündeme gelmiş ama istediklerinle 10 dk çıkartıkları yasa gibi olur mu bilmem.. damızlık olduk etimizden sütümüzden yararlanıyolar işte zaten gittikçe büyükbaş oluyoruz ama boş kafalı..İnsanlar saklanmaya, kaçmaya, elini sürmemeye alışmış bu ülkede.. >:(

Çevrimdışı jackhal

• gri olmasın da...
    • Profili Görüntüle
sağlam zamları hep gs-fb maçından önce ya da sonra yapıyor ib.eler.. araya kaynayıp gidiyor valla..  ;D ;D ;D

Çevrimdışı vp703

• Profili Görüntüle
arkadaslar bi kendinize gelin yau herkez halinden memnun bunun gibi önemli konuya bile 3-5 kişi yorum yazmısız millet halinden memnun olmasa yorumlar dolar taşar dı hayret ediyorum siz bırakın eylem yapmayı insanlar basbakanı uzen allahı üzmüştür diyor töbe est. haşa yarabbim. %50 sini almıs adam zamda yapar vergi de koyar bizde dize dize alırız. lanet olsun boyle düzene ben binemiyorum arabaya fln scooter aldım işe onunla gidiyorum. kim eylem derse bende varım
http://www.vwtr.net/forum/otomobilim/07-vp-703-t29100.0.html

Dünya kadar malın olacağına fındık kadar Turbon olsun

Çevrimdışı iko

• Profili Görüntüle
arkadaslar bi kendinize gelin yau herkez halinden memnun bunun gibi önemli konuya bile 3-5 kişi yorum yazmısız millet halinden memnun olmasa yorumlar dolar taşar dı hayret ediyorum siz bırakın eylem yapmayı insanlar basbakanı uzen allahı üzmüştür diyor töbe est. haşa yarabbim. %50 sini almıs adam zamda yapar vergi de koyar bizde dize dize alırız. lanet olsun boyle düzene ben binemiyorum arabaya fln scooter aldım işe onunla gidiyorum. kim eylem derse bende varım

abi diyorum işte sana gitgite koyun gibi oluyoruz nereye dürterlerse oraya gidiyoruz bizim seçimlerimizi onlar yapıyor..Almanyaya mı gitsek.. haftaiçi benzinde indirim oluyor haftasonu zam geliyor mantık güzel aslında ne kadar rağbet olursa o kadar zam.. bizde hep zam hep zam..abi düşünsene şehit düşene 20 milyar ama kaçakçı vurulunca ki inanmıyorum sadece kaçakçı olduğunu 120 milyar.. İşte benim güzel ülkem  :bekleriz: