Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: aziz şehitlerimizin ruhu şaad olsun, ailelerine allah sabırlar ihsan eylesin...  (Okunma sayısı 35414 defa)

Çevrimdışı nizam

• VW BORA 1.9 TDI 66 kv
Şırnak'ta çatışma: 13 asker şehit oldu
      Genelkurmay Başkanlığı, Şırnak bölgesinde görev yapan bir birliğe, terör örgütü tarafından yapılan bir saldırıda 13 silahlı kuvvetler mensubunun şehit edildiğini bildirdi.
      Genelkurmay Başkanlığı’nın konuya ilişkin basın açıklamasında, şunlar kaydedildi:
      "Şırnak bölgesinde görev yapan bir birliğimize, 07 Ekim 2007 tarihinde terör örgütü tarafından yapılan bir saldırıda, 13 Silahlı Kuvvetler mensubu şehit edilmiştir.
      Terör örgütü mensupları, yurt içerisinde operasyon birliklerimizle, yurt dışına kaçış noktalarında ise ateş destek vasıtalarıyla takip edilmektedir.
      Terörle mücadele kapsamında yürütülen faaliyetlerde ortaya çıkan bu tablo, mücadele azmimizi ve kararlılığımızı daha da artırmıştır."

ERDOĞAN'DAN BAŞSAĞLIĞI MESAJI

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, devletin ve milletin, teröre karşı her türlü fedakarlıkla büyük bir mücadele yürüten güvenlik kuvvetlerine, bugüne kadar olduğu gibi, bundan sonra da tüm varlığıyla destek olmaya devam edeceğini bildirdi.
      Başbakanlık Basın Merkezi’nden yapılan açıklamaya göre, Başbakan Erdoğan, Şırnak’ta görev yapan bir birliğe terör örgütü tarafından yapılan saldırıda, 13 silahlı kuvvetler mensubunun şehit edilmesi nedeniyle Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Büyükanıt’a telgraf gönderdi.
      Olaydan derin üzüntü duyduğunu belirten Erdoğan, telgrafında şunları kaydetti:
      "Acımız ne kadar büyük olsa da Türkiye Cumhuriyeti’nin ülkesi ve milletiyle bölünmez bütünlüğüne yönelik bu tür saldırılar, terörle mücadeledeki azim ve kararlılığımızı daha da artırmaktadır.
      Devletimiz ve milletimiz, teröre karşı her türlü fedakarlıkla büyük bir mücadele yürüten güvenlik kuvvetlerimize bugüne kadar olduğu gibi, bundan sonra da tüm varlığıyla destek olmaya devam edecektir.
      Aziz şehitlerimize Allah’tan rahmet, şahsınızda Türk Silahlı Kuvvetleri mensuplarımıza başsağlığı dilerim."

AVCILAR'DA PATLAMA!

Avcılar’da, Deniz Otobüsü İskelesi karşısında patlama oldu.
      Alınan ilk bilgilere göre, saat 20.30 sıralarında meydana gelen patlamada 4 kişinin yaralandığı belirtildi.
      Olay yerine polis ve itfaiye ekipleri ile ambulans sevk edildi.

Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Şehitlerimize allahtan rahmet, ailelerine binlerce kez sabır diliyorum, çok zor çok  :(

Terörle mücadele kapsamında yürütülen faaliyetlerde ortaya çıkan bu tablo, mücadele azmimizi ve kararlılığımızı daha da artırmıştır."

??? ??? ???
« Son Düzenleme: 07 Ekim 2007, 21:47:29 Gönderen: Firestarter »

Allah'ın rahmeti üzerlerine olsun.. Ailesine sabır ihsan eylesin..

Bu çakallar fazla oldu artık..Allah şu mübarek gecede belalarını versin şerefsizler..

Çevrimdışı nizam

• VW BORA 1.9 TDI 66 kv
inanın yazmaya kelimeler bulamıyorum arkadaslar gece gece moralim alt üst oldu,

allah sehitlerimizin ruhunu saad etsin..... :'(

Yunus EMRE

nizam kardeşim konuyu açtığın için teşekkür ederim sana...

HERŞEY ARABA JANT LASTİK DEĞİLDİR ARKADAŞLAR...

BU KONULARA DUYARSIZ KALDIKÇA, GÜN GELİR SOKAĞA ÇIKAMAZ HALE GELİRİZ....

Bu konular çok hassas olduğum konular.. Ben herkezide böyle bilirim.. Kimseye bi ard niyetim yok ama bu konununda askıda kalmasına üzüldüm açıkçası...

nizam kardeşim konuyu açtığın için teşekkür ederim sana...

HERŞEY ARABA JANT LASTİK DEĞİLDİR ARKADAŞLAR...

BU KONULARA DUYARSIZ KALDIKÇA, GÜN GELİR SOKAĞA ÇIKAMAZ HALE GELİRİZ....

Aynen öyle Yasin. Hayatta başka önemli şeyler de var ama biz ve bizim gibi duyarlı, vatanını canını verecek kadar seven,koruyan canlar olduğu sürece bu Türkiye hiçbir zaman, hiçbir güce boyun eğmez, eğmeyecektir.

Komando Olmak Onurumuzdur

Olur ya bir çatışmada ölürsem,
Arkamdan yas tutmayın.
Bırakın toprağımda rahat içinde yatayım.
Bedenimden komandomu çıkarmayın,
Onlar benim kefenim olacak.
Başımdan mavi beremi çıkarmayın,
O benim şanım, şerefim, olacak.
Ayağımdan botlarımı çıkarmayın,
Onlar nice yollar aşacak.
Şehit olursam sırat köprüsünden geçecek.
Elimden tüfeğimi almayın,
O benim mezarıma sembol olacak.
Yaramın kanını silmeyin,
Ahiret'te hesabı sorulacak.
Göğsümden kör kurşunu çıkarmayın,
O benim madalyam olacak.

Çevrimdışı escocem

• street racer
Kardeşlerimize allahtan rahmet,sevenlerine sabır diliyorum...bu konu sayfalarcada konuşulur fakat sonu siyasete dayanacağı için kısa ve öz bu msj yeterlidir...

Çevrimdışı fay78

• Tuna AKYÖN
1993-1994 yıllarında Olağanüstü hal bölgesinde 18 ay askerliğim esnasında yaşadıklarımı burda yazmaya kalksam binlerce sayfa dolusu acı olayı yazmam gerekir.Onlarca arkadaşımı bu uğurda kaybetmiş biri olarak ömrümün en kötü anları diyebilirim.Psikolojik tedavi görmem gerekmesine karşın onuruma yediremedim.Hala o olaylar gecelerimin kabusu...Tekirdağlı arkadaşımı ise ölünceye kadar unutamam...Daha evladının kokusunu, tenının sıcaklığını göremeden kucağına dahi alamadan bu vatan uğruna canını feda etti.
Rabbim onlara cennetinden en güzel yerleri müjdelemiş.Daha gençliklerine doyamadan aramızdan göçüp giden tüm şehitlerimize  Allahtan rahmet yakınlarına baş sağlığı dilerim.
''AKTİF KALMAN DİLEĞİYLE  ™  sözünün gerçek sahibi....Harbi FENERBAHÇE'Lİ....

http://pic1.resimupload.com/r9/thumb_680654231.jpghttp://img393.imageshack.us/img393/2523/index3pq0.jpghttp://img408.image

Çevrimdışı corrado_g60

• Volkswagen Türkiye
Allah'tan rahmet dılerım hepsıne ve aılelerıne bassağlığı dılerım..
bu konu artık gercekten herseyı bırekıp uzerıne dusulmesı gerekn bı konu..
ama bılınıpte soylenemeyenler var işte :(

Çevrimdışı corrado

• amca
Kardeşlerimize allahtan rahmet,sevenlerine sabır diliyorum...bu konu sayfalarcada konuşulur fakat sonu siyasete dayanacağı için kısa ve öz bu msj yeterlidir...

çok doğru allah rahmet eylesin.ilk haberlerde çatışmada diye yazdı normal bir çatışmada 13 asker birden şehit vermek zor.büyük ihtimal çok organize bir  hain pusu idi.
milletçe bazı şeyleri çabuk unutuyoruz.
unutmamak için osman pamukoğlu unutlanlar dışında yeni bir şey yok ve abdullağ ağar türk komandoları kitaplarını acizane tavsiye ederim.
terörün arttığı yıllarda olayı birebir yaşamış kişiler.
böyle şeyleri yazmayı sevmem duygusal bir insan değili odun gibiyim tabiri caizse ama bu kitaplar beni ağlattı.
başımız sağolsun.
« Son Düzenleme: 08 Ekim 2007, 12:03:38 Gönderen: corrado »
hakikat aramakla bulunmaz ancak bulanlar hep arayanlardır

Çevrimdışı nizam

• VW BORA 1.9 TDI 66 kv
unutmamak için osman pamukoğlu unutlanlar dışında yeni bir şey yok ve abdullağ ağar türk komandoları kitaplarını acizane tavsiye ederim.
böyle şeyleri yazmayı sevmem duygusal bir insan değili odun gibiyiz tabiri caizse ama bu kitaplar beni ağlattı.
başımız sağolsun.

Yunus EMRE

ŞEHİTLERİMİZE  Allah'tan rahmet , ailesine sabır versin  :'(  o yaşa kadar büyüt besle yeme yedir ama bir tane terörist yüzünden evladını kaybet  :'( ŞEHİTLER ÖLMEZ VATAN BÖLÜNMEZ  Kan Uykusu
« Son Düzenleme: 08 Ekim 2007, 09:49:31 Gönderen: car wolf »
My Cars Audi & Vw Germany Style

Çevrimdışı nizam

• VW BORA 1.9 TDI 66 kv
böyle şeyleri yazmayı sevmem duygusal bir insan değili odun gibiyiz tabiri caizse ama bu kitaplar beni ağlattı.
başımız sağolsun.

bu saldırılar ve bunlara destek verenler alenen televizyon ve basında gayet açık şekilde belliler günü geldiğinde herşey tefarruat kalacak ve bu üzücü olaylara sebeb olanlar elbet cezasını kat ve kat çekecektir.
tarihini unutan bir millet olarak atıf abinin verdiği kitap ve nice kitapları okuyarak çevremizdeki insanları içlerinde bulundukları durumun vehametini anlayacaklardır...

Yunus EMRE

Çevrimdışı TuningLINE

• Polo Community
Allah rahmet eylesin :( ailelerinede sabır versin çok üzücü  :(
http://img149.imageshack.us/img149/5428/vwpolo6ndriverwo9.gif

Lütfen elinizden geldiğince Türkçe yazım kurallarına dikkat ediniz