Gönderen Konu: Arabamı Bağladılar  (Okunma sayısı 14852 defa)

Çevrimdışı Halil Kara

• Profili Görüntüle
Ynt: Arabamı Bağladılar
« Yanıtla #14 : 13 Mart 2008, 01:02:06 »
Halil sana Ankaradan bir örnek veriyim video olarak... :D :D :D

Polis Megafonu : LAnnn Serefffssiizzzzz...... :t

[youtube=425,350]W2RtWYt3gJ0[/youtube]

Kardesim naptin sen ya :)
Vallahi gece gece gulme krizi tuttu.
Tesekkurler paylasim icin ilk defa izliyorum.
Hosca kal.

Çevrimdışı ozmo

• 96 Polo 1.6
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 13 Mart 2008, 10:23:58 »
geçmiş olsun kardeş baya bir uğraştırmışlar seni eskiden çalıştığım şirketin aracına yaptırmıştık cam filmi aracın arkasında malzemeler olduğundan pek görünsün istemiyorduk bir gün ekip beni çevirdi camında film var aracı bağlayacağız diye benim zaten bir şeye tepem atmıştı tam o sırada ekip aracınında camında film olduğunu farkettim aracın anatarını fırlattım al anahtarı git önce seninkini sonra benimkini söktür parası neyse veririm burda bekliyorum dedim önce bi afalladı sonra sen ne diyon gibilerinden konuşmaya başladı bende kızgın kızgın yasaksa sende neden var sende varsa bana neden yasak sen kuralları uygulayacaksan önce kendinizden başlayın diye bağırdım baktılar başa çıkamayacaklar tamam kardeşim yürü git bizi uğraştırma dediler anlayacağın aslında çorba parası istiyorlardı ama ben ters yapınca tırstılar arkamın sağlam olmasından çekindiler gerçi baya bir sağlam arkamda var hani :D aracı bağlasalardı araç parka gitmeden çözme emri gelirdi o derece :D :D

Çevrimdışı fay78

• Tuna AKYÖN
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 13 Mart 2008, 11:30:08 »
Aslında problem şudur:devlet memuruna yeterli maaşı ve gelecekteki endişesini kaldıramayınca memur haliyle sağa sola saldıracak.Ama bu benim gibi rüşvet olayına girmeyenler için tam bir karmaşaya dönmekte...Çünki adam sende bir ışık görmemesi onu dahada sert davranmaya hatta ve hatta çözülmesi güç olaylara itmeye kadar gidiyor.Tabi karşındaki memurun birazda dini ahlakı ile sınırlıdır.
''AKTİF KALMAN DİLEĞİYLE  ™  sözünün gerçek sahibi....Harbi FENERBAHÇE'Lİ....

http://pic1.resimupload.com/r9/thumb_680654231.jpghttp://img393.imageshack.us/img393/2523/index3pq0.jpghttp://img408.image

Çevrimdışı can mete

• siyah'beyaz-ölüm'yaşam
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 13 Mart 2008, 13:03:14 »
Halil sana Ankaradan bir örnek veriyim video olarak... :D :D :D

Polis Megafonu : LAnnn Serefffssiizzzzz...... :t

[youtube=425,350]W2RtWYt3gJ0[/youtube]
  eralp bune ya süper bişe yakalamışlar..  ankaradada bu aralar egsoza taktılar kontrollerde ilk iş egsoza bakmak..  ben 206 yı wermeden önce trafik çewirdi caddede giderken alakasız bi şekilde, araçta modifiyeliydi ama dizeldi adam egzosa baktı gaza bas dedi bende bu dizel egzos olmaz dedim gerizekalı polis olsun sen bas yinede ben bi dinleyim diyodu yalnız kafası leylaydı gawatın biraz dalgaya wurdum işi eğlendik arkadaşlar wardı, sonra adam demesinmi güzel yapmışın satıyonmu diye:)
biz beşiktaş çocuğuyuz...

Çevrimdışı HellHound

• Muharrem
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 13 Mart 2008, 16:10:53 »
Araba yakmak,kapkaç yapmak serbest...Egzoz film yasak(tabi bunların ülkeye girişi ve vergisini almak serbest)...Burası Türkiye...Arabama hırsız girdi bi zabıt tut die polis çağırırsın adam suratına bakar sanki küfür etmişsin gibi ama sende en ufak bi hata gördümü bütün gününü yakabilir senin başında...

Geçmiş olsun...

Çevrimdışı fay78

• Tuna AKYÖN
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 13 Mart 2008, 17:56:22 »
budur....
Araba yakmak,kapkaç yapmak serbest...Egzoz film yasak(tabi bunların ülkeye girişi ve vergisini almak serbest)...Burası Türkiye...Arabama hırsız girdi bi zabıt tut die polis çağırırsın adam suratına bakar sanki küfür etmişsin gibi ama sende en ufak bi hata gördümü bütün gününü yakabilir senin başında...

Geçmiş olsun...
''AKTİF KALMAN DİLEĞİYLE  ™  sözünün gerçek sahibi....Harbi FENERBAHÇE'Lİ....

http://pic1.resimupload.com/r9/thumb_680654231.jpghttp://img393.imageshack.us/img393/2523/index3pq0.jpghttp://img408.image

Çevrimdışı volksport

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 13 Mart 2008, 23:08:51 »
Sert oynuyorum  Polislere karşı, yoksa ilk sorusu? Ne iş yapıyosun, veya baban ne iş yapıyor?  :bekleriz: :bekleriz: :bekleriz:

Tabii ona göre sana şekil yapıcak...  :tamamdir

Yukardaki cumleyi yazdım ama aracımın herseyi tam , eksiği fazlası, muayenesi, sorunu hiç birşeyi eksik değil, böyle olunca tabi sıkıntı çıkarmak için bir sebebte bulamıyorlar.. :tamamdir :tamamdir :tamamdir
« Son Düzenleme: 14 Mart 2008, 00:08:50 Gönderen: volksport »

Çevrimdışı Halil Kara

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 13 Mart 2008, 23:35:59 »
Bugun 577 lira ceza yedim.Aracin egzoz muayenesi yapilmamis unutulmus.19 liralik egzoz muayenesi icin 577 lira ceza kestiler.Benimle birlikte 5 araca daha ceza kesildi.Herhalde gun boyunce 50 araca ceza kesmislerdir.Aranizda yaptirmayanlar varsa lutfen dikkat etsin.Boyle seyler unutulmaya gelmiyormus...

Çevrimdışı can mete

• siyah'beyaz-ölüm'yaşam
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : 13 Mart 2008, 23:44:00 »
halil nediyosun ya bunun cezası 557 liramı ayıptır ya radara girsen daha iyiymiş.. geçmiş olsun kardeşim..
biz beşiktaş çocuğuyuz...

Çevrimdışı Halil Kara

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #23 : 13 Mart 2008, 23:55:12 »
halil nediyosun ya bunun cezası 557 liramı ayıptır ya radara girsen daha iyiymiş.. geçmiş olsun kardeşim..

Sagol kardesim.Bende cok sasirmistim ama ne yazikki oyleymis.Aman dikkat...

Çevrimdışı R-Line

• Golfsburg Edition
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #24 : 14 Mart 2008, 00:18:52 »
halil sadece egzos muayenesi için mi bu 577 lira, başka bişey yok yani bunun içinde. geçmiş olsun kardeşim.
« Son Düzenleme: 14 Mart 2008, 00:20:50 Gönderen: MK-IV 35 »

Çevrimdışı Halil Kara

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #25 : 14 Mart 2008, 00:36:10 »
halil sadece egzos muayenesi için mi bu 577 lira, başka bişey yok yani bunun içinde. geçmiş olsun kardeşim.

Evet.19 liraymis egzoz muayenesi.
Bugun yolda gidiyorduk cevirme varmis.Gayet rahat sekilde girdim cevirmeye.Hemen polislerin yaninda Il cevre prman mudurlugunden de memurlar var.Tabi bizim aklimizdan tamamen gitmis unutmusuz egzoz muayenesini.Sordular bende baktim yok.Ceza kesecegiz dediler.Ya dedim bunun gecikmesi falan olmuyor mu dedim.Oluyor dedi ama sen gecikmeyi de gecmissin dediler.Sonra basladim dildokmeye ogrenciyim falan dedim unutmusum dedim bi daha olmaz falan fistan araya bir suru de isim ekledim yine de kararlilar.Yazdilar cezayi.577 lira.

Çevrimdışı Dr_EmrE

• Pre-tuned in Deutschland :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #26 : 14 Mart 2008, 02:48:21 »
Abi en azından sizde bişey bulup yazıyorlar. Arabamda Cumhuriyet Üniversitesi Öğrenci arması var. Plakamda 33 malum sivasdayım yabancı plaka. Gören çeviriyor. Zart Zurt şeylere ceza yazıyor. En sonunda bir gün birisi çevirdi. Ehliyeti ruhsatı aldı gitti ekip arabasının önünde bişeler yapior. Sorun nedir dedim.. Git arabada bekle dedi sanki oğluna bağrıyor. Fitil oldum sorun nedir dedim tekrar..  Adam aynen şunu söyledi "Sende bu yaşta bu araba var , benim oğlumda neden yok? Ceza yazacam sana.." dedi.. Aldım elinden ehliyeti ruhsatı arkadan yaz dedim..Evet oğlunun arabası olmadıgı için ceza yazdı... Gelen cezanın sebebi "emniyet kemeri takılı değildi"..

Hay allahım ya...  :t

Çevrimdışı r76

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #27 : 14 Mart 2008, 09:04:06 »
Yuh ya, ne terbiyesizlikler var şu ülkede ya,  vallahi resmen soğudum iyice , lanet olsun böylelerine  :t :t :t :t :t