Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Arabamı Bağladılar  (Okunma sayısı 14794 defa)

Çevrimdışı fay78

• Tuna AKYÖN
Arabamı Bağladılar
« : 12 Mart 2008, 17:29:16 »
Daha babamızın ölüm acısı geçmeden bu seferde kansız bir memurun hazımsızlığı yüzünden arabayı bağladılar.Nedeni renkli cam ve spor eksoz olduğunu söyledi terbiyesiz.Bende artık renkli camı olmayan araba kalmadığını hatta fabrikaların bile renkli camlı araba ürettiğini belirtince onlar fabrikadan çıkarken öyle çıkıyor sen sonradan yapmışsın dedi.Tamam ozaman hemen sökeyim burda canımızı yakma dedik.Bu seferde terbiyesiz şahsiyet bu seferde eksoz yüzünden bağlayacağını belirtti.Üstelik bu memur kardeşimiz sivil memur.Yani trafik değil.Nedir bu vatan aşkı?Nedir bu görev aşkı?Hiçbir trafik memuru bunlarla uğraşmazken bu terbiye yoksunu hazımsız şahsiyet arabayı ulus garajına çektirip gayrettepede işinin takibini ya dedi.Bu sefer gayrettepedeki şahıs ise git arabanın eksozunu değiştir fatura ile gel dedi.Tekrar garaja gittiğimde buradan bu araç çıkmaz ordan izin çıkarman lazım dedi.Haydaaa tekrar gayrettepeye gitiim.Bu seferde eksozcu gitsin garajda değiştirsin demezmi?Git gel git gel saat oldu 16-00 ...Neyse saat 14-30 da bir eksozcu faturası hallettim.Bu seferde cam filmi söküm fat.getir dedi.Bende kendim taktım kendim sökerim dedim.Bu seferde ozaman başında görevli olan garaj çalışanı söküldüğüne dair yazı yazsın gel dedi.Tekrar garaj tekrar gayrettepe.......Sonunda 2 adet ceza makbuzu yazdı...Biri 115 ytl diğeri 55 ytl...Evet  yanlış okumadınınz ne bir abartı ne bir yalan...Hepsi bu ülkede oldu..Burası uganda değil.Somali hiç değil.Aman dikkat edin Varsa çıkartın bu illetleri..Benim başıma gelen sizede gelebilir.
« Son Düzenleme: 12 Mart 2008, 17:31:51 Gönderen: G60 »
''AKTİF KALMAN DİLEĞİYLE  ™  sözünün gerçek sahibi....Harbi FENERBAHÇE'Lİ....

http://pic1.resimupload.com/r9/thumb_680654231.jpghttp://img393.imageshack.us/img393/2523/index3pq0.jpghttp://img408.image

Ynt: Arabamı Bağladılar
« Yanıtla #1 : 12 Mart 2008, 17:45:27 »
abicim tekrardan geçmiş olsun normal polis birşey demiyor siviller çıktı şimdide  camda film varmış ha kendi ve resmi araçlarına yaptıryor  onu demezler vatandaşın canını yakarlar filmmiş  egzosmuş bunlarla uğraşıcaklarına hırsızlarla şerefsizlerle sahtekarlarla uğraşmazlar  >:( Allah sonumuzu hayır etsin insanı bıktırıyorlar herşeyden lanet olsun  >:( >:( >:(
My Cars Audi & Vw Germany Style

Çevrimdışı nizam

• VW BORA 1.9 TDI 66 kv
« Yanıtla #2 : 12 Mart 2008, 17:58:25 »
hay (.... :t..... :t...)
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Çevrimdışı ®oyal

Otomobil
    T5'04
« Yanıtla #3 : 12 Mart 2008, 17:59:58 »
Geçmiş olsun.Çorba parası istemedimi hayret.

Çevrimdışı fay78

• Tuna AKYÖN
« Yanıtla #4 : 12 Mart 2008, 18:01:47 »
çorba parası vererek bu asalakları yok edemeyizki?verme verdirme
Geçmiş olsun.Çorba parası istemedimi hayret.
''AKTİF KALMAN DİLEĞİYLE  ™  sözünün gerçek sahibi....Harbi FENERBAHÇE'Lİ....

http://pic1.resimupload.com/r9/thumb_680654231.jpghttp://img393.imageshack.us/img393/2523/index3pq0.jpghttp://img408.image

Çevrimdışı corrado_g60

• Volkswagen Türkiye
« Yanıtla #5 : 12 Mart 2008, 18:38:18 »
terslıkler hep arka arkaya gelır abı gecmıs olsun...
ama gercekten ugrasması gereken seyler varken bunlara nıye takarlar anlamıyorum..

Çevrimdışı corrado

• amca
« Yanıtla #6 : 12 Mart 2008, 18:56:08 »
geçmiş olsun.
bende birkere uğraşmıştım ama istanbulda daha zor tabi.
hakikat aramakla bulunmaz ancak bulanlar hep arayanlardır

« Yanıtla #7 : 12 Mart 2008, 20:15:58 »
Geçmiş olsun Tuna abi. Bana denk gelmedi ama birgün mutlaka denk gelecek.

Çevrimdışı vw6n

• Otomobil
    Toyota auris
  • vw6n
« Yanıtla #8 : 12 Mart 2008, 21:19:23 »
Geçmiş olsun abi gerçekten bunlar adamı çileden çıkarır sapması gereken işlerle uraşmaz milletin arabasına takar oda heralde ego'sunu öyle tatmin ediyor ben diyorumki onun ego'suna senin abart egsozu soksak yine ceza yazarmı :saskin:

Çevrimdışı nizam

• VW BORA 1.9 TDI 66 kv
« Yanıtla #9 : 12 Mart 2008, 23:16:43 »
Geçmiş olsun Tuna abi. Bana denk gelmedi ama birgün mutlaka denk gelecek.

sana denk geldigi gün arabayı bi daha geri alamayacaksın ama ibo.... :-\
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

« Yanıtla #10 : 12 Mart 2008, 23:23:59 »
Çok geçmiş olsun Tuna abi, bunların topu böyle giderler garibanın 5-10 liralık arabasını bağlarlar 40 -50 milyarlık zengin elemanların arabalarına tıkını çıkarmazlar...