Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: arabama recaro koltuk düşünüyorum arkadaşlar ne dersiniz? ;)  (Okunma sayısı 2689 defa)

nasipse mayıs ayında bi aslan parçası katılacak aramıza. şimdiden hazırlık yapmak lazım. yorumları alalım arkadaşlar ;)

Bebeklikten alışacak Recaro'ya, mantıklı :D   Şimdiden hayırlı olsun.

Bebeklikten alışacak Recaro'ya, mantıklı :D   Şimdiden hayırlı olsun.
:D teşekkürler  ;D

hayırlısı analı babalı büyüsün toprağım
metin

Çevrimdışı lostys

• T-Dawg!
dostum bence bu kadar pahalı bişiy dşünme, zira büyük model almayacaksan gereksiz. biz bebek arabasının yanında almıştık, çocuk şu anda 3 aylık olmasına rağmen sığmıyor gibi bişi.. pahalı bişi alcaksan biraz büyük al, uzun vade kullanılabilirlik açısından.

hayırlısı analı babalı büyüsün toprağım
Allah razı olsun abi
dostum bence bu kadar pahalı bişiy dşünme, zira büyük model almayacaksan gereksiz. biz bebek arabasının yanında almıştık, çocuk şu anda 3 aylık olmasına rağmen sığmıyor gibi bişi.. pahalı bişi alcaksan biraz büyük al, uzun vade kullanılabilirlik açısından.
çok da pahalı değil aslında 199TL :) 0-13 aylık yazıyo özelliklerinde gerçi fikrimiz değişir belki. öyle bi heveslenmedi de değilim hani  bunu görünce :)

Çevrimdışı nizam

• VW BORA 1.9 TDI 66 kv
Allah razı olsun abiçok da pahalı değil aslında 199TL :) 0-13 aylık yazıyo özelliklerinde gerçi fikrimiz değişir belki. öyle bi heveslenmedi de değilim hani  bunu görünce :)

13 aylık yazmasına bakma çoçuğun durumu farklı erken irileşiyor vs biraz bekle ilk 40 gün zaten evden pek çıkmayacaksınız ondan sonra alırsın ufaklıgın duruma göre :)

birde ikinci el ürünlere bakabilirsin zaten üstünde ki kılıfı kolay yıkanıyor sorun olmaz ben puset ve bebek arabasını ikinci el aldım az kullanılmıs 250 tl verdim sıfırı 600 lira idi :)

hayırlı olsun bu arada allah analı babalı büyütsün
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

sağolun Allah razı olsun :)