Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Araba kornaları gerçek ses olsaydı :D  (Okunma sayısı 10023 defa)

Araba kornaları gerçek ses olsaydı :D
« : 17 Ağustos 2007, 18:07:50 »
  Arkadaşlar ilginç bir şey. Benim araba kornam gerçek ses olsaydı değişik alternatifler seçerdim:
- Aslan kürkremesi filan.
- Fatih Ürek'in "hadi hadi hadi" şarkısı.
- Bayanlara özel Ferhat Göçer " Cennet  " :D
Vb. vallahi tafiğin halini düşünemiyorum. Siz neleri seçerdiniz.

Çevrimdışı escocem

• street racer
Ynt: Araba kornaları gerçek ses olsaydı :D
« Yanıtla #1 : 17 Ağustos 2007, 18:10:11 »
ben ferrariden memnunum :)

« Yanıtla #2 : 17 Ağustos 2007, 18:11:58 »
Trafik trafiklikten çıkıp heryer DÜĞÜN SALONU gibi olurdu kesin :D:D Ama bende Ferrariden memnunum az akıl almıorum onunla :D escocem hiç yayaları zıplattın mı :D:D???

Çevrimdışı escocem

• street racer
« Yanıtla #3 : 17 Ağustos 2007, 18:27:48 »
bilinçli sürücüyüm yapmadığım sey kalmamıştır belki ama yayalara kesinlikle korku yaşatmam ve tehlikeye atmam...en basit mantıkla bir gün bir başkasının kardeşime anneme yada yakın sevdiğim birisine aynı seyi yaparsa edeceğim küfrü yada denk gelirsem yapacaklarımı düşünür aklımdan bile geçirmem bu tarz seyleri...geçirmenide önermem biraz geç kalmış olduğumu hiseetsemde ;)

« Yanıtla #4 : 17 Ağustos 2007, 18:55:30 »
Dediklerinde çok haklısın ama bakış açısı farklı bir kızın arkasından bakıorsun ee bacınında arkasından bakıldığını görsen adamı döversin buda onun gbi bişi işte daha yaş genç hep bas hep bas nereye kadar birazda eğlence bende kornayı bazen bu demlerde değerlendiriorum her ne kadar sana yanlış gelsede;)

Çevrimdışı escocem

• street racer
« Yanıtla #5 : 17 Ağustos 2007, 23:40:31 »
kızın arkasından baktığımı nerden biliyorsun :)bu konularda biraz hassasımdır bu tarz seyleri yapmam yapanlar düşünsün ;)

« Yanıtla #6 : 18 Ağustos 2007, 01:13:56 »
he he ben kucukken yeni kornolar cıkmıstı büyücü kahkahası, horoz,inek,köpek vb. hayvanların seslerini cıkaran
trafikte bir hayli ilgi cekiyordu zevkli bir olaydı ;D

Çevrimdışı ®oyal

Otomobil
    T5'04
« Yanıtla #7 : 18 Ağustos 2007, 10:20:47 »
Hepimizin çevreye karşı, görüntü ve gürültü kirliliğine karşı duyarlı olmamız lazım. Herkes çevreyle oynadığı için sağlığıyla oynadığının farkında olmalı. Sağlıklı bir çevre sağlıklı toplum demektir. Mutlu kalın.

« Yanıtla #8 : 18 Ağustos 2007, 17:18:56 »
Mööö, mööö  ;D

Çevrimdışı escocem

• street racer
« Yanıtla #9 : 18 Ağustos 2007, 17:54:32 »
Hepimizin çevreye karşı, görüntü ve gürültü kirliliğine karşı duyarlı olmamız lazım. Herkes çevreyle oynadığı için sağlığıyla oynadığının farkında olmalı. Sağlıklı bir çevre sağlıklı toplum demektir. Mutlu kalın.
:tamamdir

« Yanıtla #10 : 18 Ağustos 2007, 22:26:43 »
Tabiki söylediklerin doğru ve katılıyorum. Kornaların gerçek ses olması tam bir karmaşa olur. Ama hayali gerçekten çok zevkli oluyor. Bunu en azından oyunlarda kullanabilsek çok zevkli olurdu diye düşünüyorum. Gerçek hayatta tabiki olamaz. Sokaklar birbirine girmiş radyo istasyonlarına benzedi herhalde. Hele büyük şehirler :D. Benimki yalnızca hayal... ;)

« Yanıtla #11 : 19 Ağustos 2007, 12:56:25 »
Bizim arabamızda gerçek sesler vardı.inek,horoz,köpek,kedi,ambulans,polis arabası itfayiye vs birsürü sesi vardı.hatta cizre dönüşü inek sesi yüzünden inek kovalamıştı bizi:)