Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Antalyadan forum üyelerinin yardımına ihtiyacım var.  (Okunma sayısı 3721 defa)

Çevrimdışı lostys

• T-Dawg!
merhaba. antalyada ikamet eden yada çok yakın tanıdık, akraba v.s. olan arkadaşların yardımına ihtiyacım var. msn e eklerseniz sevinirim. onlardan bir ricam olacak tabi zahmet olmazsa.

Ynt: Antalyadan forum üyelerinin yardımına ihtiyacım var.
« Yanıtla #1 : 05 Temmuz 2008, 18:59:20 »
konu neydi acaba?

« Yanıtla #2 : 05 Temmuz 2008, 19:00:49 »
antalya merkezde  oturuyorum ve her gün yakalaşık 100 km yol yapıyorum şehiriçinde yardımcı olabilirim

Çevrimdışı lostys

• T-Dawg!
« Yanıtla #3 : 06 Temmuz 2008, 15:41:53 »
ya antalyada bi golf vardı da, müsait bi zamanda gidip bakabilir msiniz dicektim, ben balıkesir deyim de, gidip görme olanağım yok. o yüzden.

Çevrimdışı mecamir

• Doğuştan VW'ci...
« Yanıtla #4 : 06 Temmuz 2008, 17:11:17 »
Sen söyle hangisi olduğunu bakarız, zaten biliyoruzdur büyük ihtimal :) Gri olan tek kapı 1.6 gl mi yoksa? O satılıktı çünkü bu aralar...

Çevrimdışı lostys

• T-Dawg!
« Yanıtla #5 : 06 Temmuz 2008, 17:39:13 »
heh aynen abi :) nerden anladın ? mümkünse msn filan ekleyebilri misin ayrıntılı gorusebilmek için ? :)

Çevrimdışı mecamir

• Doğuştan VW'ci...
« Yanıtla #6 : 06 Temmuz 2008, 17:40:07 »
Tahmin :) güzel araba, derli toplu... Bi ara almayı düşündük sonra ufak diye vazgeçtik

Çevrimdışı escocem

• street racer
« Yanıtla #7 : 07 Temmuz 2008, 02:24:43 »
güzel araba mercek far sfalan filan var kasası gayet temiz bakımlı bi araç.edeceği 4000 ytl sahibiyle muhabbetim var az çok son görüştüğümüzde 4500 e bırakırım diyordu.son durum nedir bilemiyorum.bu günki fuarda canla birlikte gödük uzaktanda olsa tekrardan..

Çevrimdışı mecamir

• Doğuştan VW'ci...
« Yanıtla #8 : 07 Temmuz 2008, 10:32:43 »
Cemocan mk1 sandım bende ama arkadaş 06 plaka füme mk2 ile ilgileniyomuş, araç Finike'de...

Çevrimdışı lostys

• T-Dawg!
« Yanıtla #9 : 07 Temmuz 2008, 15:22:30 »
uzak size baya ya. neyse. bakalım mete abinin araca niyetlendik gene... bakalım ittire kakatıra bişeyler yapıcaz sanırım. az kaldı ;)