Gönderen Konu: ANKARA'dan yardım...  (Okunma sayısı 4069 defa)

Çevrimdışı METiN

• Volkswagen Türkiye
    • Profili Görüntüle
ANKARA'dan yardım...
« : 19 Nisan 2012, 17:01:19 »
Arkadaşlar selamlar,

Ankara'daki vw'e gönül vermiş arkadaşlardan bir ricam olacak. Kuzen'e eli ayağı düzgün bir Golf Mk1 yada Mk2 aramaktayız. Malumunuz İstanbul'dan böyle bir araç bulabilmek pek mümkün degil ama Ankara'dan old scholl Golf bulmak mümkün :) Birkaç araç bulduk fakat İstanbul'da oldugumuz için gelip gitmek maalesef pek mümkün gözükmüyor. Bu işte bize yardımcı olabilecek arkadaşlar aramaktayız. Yardımınız olursa minnettar kalırız. Buradan cevaplarınızı bekliyorum, umarım en kısa sürede alım işini gerceklestiririz. Herkeze selam ve sevgiler

Metin
GTI olsun istedik ama Allah DTI uygun gordu ......

Çevrimdışı 90khan

• Ne mutlu Türk'üm diyene!
    • Profili Görüntüle
Ynt: ANKARA'dan yardım...
« Yanıtla #1 : 19 Nisan 2012, 17:26:00 »
hayırlısı olur inş gönlünüze göre bir araç bulursunuz. benim şahsi fikrim araçların ilanları varsa onlarıda koyarsanız en azından önceden gidip bakmış olanlar yorum yapabilirler bakılmamış olanlarda bir şekilde halledilir. ben şuan ankarada olsam seve seve giderdim farklı golfler görmek adına ama şehir dışındayım malesef.

Çevrimdışı mussel

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: A4 B7 2.0 TFSİ AVANT QUATTRO
« Yanıtla #2 : 19 Nisan 2012, 20:05:10 »
Hayırdır abi?Nerden esti mk1 mk2? :)
03.06.2005

Çevrimdışı METiN

• Volkswagen Türkiye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 19 Nisan 2012, 20:24:38 »
Mustafa kuzene alacagız insallah, ben suzukiye devam ediyorum, baska arac yok suan :)

Çevrimdışı METiN

• Volkswagen Türkiye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 19 Nisan 2012, 20:26:48 »
hayırlısı olur inş gönlünüze göre bir araç bulursunuz. benim şahsi fikrim araçların ilanları varsa onlarıda koyarsanız en azından önceden gidip bakmış olanlar yorum yapabilirler bakılmamış olanlarda bir şekilde halledilir. ben şuan ankarada olsam seve seve giderdim farklı golfler görmek adına ama şehir dışındayım malesef.

Bir ilanın satıştan vazgecti acıklaması var fakat sahibinden.com'u iphone telefondan takip ettigim icin ilanı kaldırmadıkları silmedikleri sürece bende telefon numaraları resimler vs. gözüküyori arkadasa ulasmaya calıstım telefona cevap vermedi, eger ilan güncellenirse buraya koyacagım. İlgi ve alakanız icin tesekkür ederim, giderdim demeniz yeterli benim icin :) 

Çevrimdışı lostys

• T-Dawg!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 19 Nisan 2012, 20:27:35 »
metin abi aracım satılık, önümüzdeki hafta istanbulda olcam, isterseniz inceleyebilirsiniz.

ilanım burda : http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-golf-2-mk2-cl-76020320/detay
« Son Düzenleme: 19 Nisan 2012, 20:33:40 Gönderen: lostys »

Çevrimdışı METiN

• Volkswagen Türkiye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 20 Nisan 2012, 08:51:40 »
metin abi aracım satılık, önümüzdeki hafta istanbulda olcam, isterseniz inceleyebilirsiniz.

ilanım burda : http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-golf-2-mk2-cl-76020320/detay

İlker aracın gercekten cok güzel ve gercekten cok orjinal duruyor ama dizel tercihimiz var, sayet bir hafta icinde dizel bir arac bulup alamassak sen İstanbul'a geldiginde görüselim, konusalım insallah...

Çevrimdışı lostys

• T-Dawg!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 20 Nisan 2012, 13:26:53 »
İlker aracın gercekten cok güzel ve gercekten cok orjinal duruyor ama dizel tercihimiz var, sayet bir hafta icinde dizel bir arac bulup alamassak sen İstanbul'a geldiginde görüselim, konusalım insallah...
hayırlısı abi ptesiden cumaya kadar orada olcam nasipse. araba için de şart değil görüşelim inş :)

Çevrimdışı METiN

• Volkswagen Türkiye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 20 Nisan 2012, 23:35:43 »
hayırlısı abi ptesiden cumaya kadar orada olcam nasipse. araba için de şart değil görüşelim inş :)

Kardesim insallah görüşürüz, haftaya ev taşıyacagım, eger görüşemessek kusuruma bakmassın umarım ama şartları zorlarım oturup bi sohbet edebilmek için :)

Çevrimdışı lostys

• T-Dawg!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 21 Nisan 2012, 11:07:38 »
Kardesim insallah görüşürüz, haftaya ev taşıyacagım, eger görüşemessek kusuruma bakmassın umarım ama şartları zorlarım oturup bi sohbet edebilmek için :)
o zaman seni rahatsız etmiyim abi şimdiden kolay gelsin :) ev taşımanın zorluklarını iyi bilirim. yardım lazım olursa haber et

Çevrimdışı METiN

• Volkswagen Türkiye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 26 Nisan 2012, 15:22:03 »
o zaman seni rahatsız etmiyim abi şimdiden kolay gelsin :) ev taşımanın zorluklarını iyi bilirim. yardım lazım olursa haber et

Estagfirullah kardesim, sen geldiginde ara, yakın olursak görüsürüz... 0 545 338 60 80 telefon numaram. haberleşiriz.