Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: ankara mekanları ve diğer şehirler özel güzel mekanlar  (Okunma sayısı 6358 defa)

arkadaşlar :) herkese yardımcı olabilcek bı konu olabılır ben sözlümle yıl donumumuz ıcın mekan arıyorum bıldıgınız guzel mekanlar varsa ankara için yardımcı olursanız bılmedıklerım cıkarsa fıkır olarak dıger mekanlarda gezmek gormek etkıleyıcı olarak dıger arkadaslara yardımcı olabılır belkı

Çevrimdışı dj_burak

• Burak Çetin
Ynt: ankara mekanları ve diğer şehirler özel güzel mekanlar
« Yanıtla #1 : 08 Aralık 2011, 11:43:57 »
Çayyolundaki fener balıkçısını tavsiye ederim. Önceki halide güzeldi sonradan balıkçı olmuş o mekan sana bir kardeş tavsiyesi ben öyle yapmıştım çünkü :) mekana öğleden git sen masaya hediyeni koydur masayı güllerle süslesinler onları konuş akşam hazır masaya gitmesi daha romantik oluyor :)

« Yanıtla #2 : 08 Aralık 2011, 11:50:56 »
valla arkadaşım ankarada çok mekan yok aslında.
bahçeli 7. caddeye götür genç işi yerler var. kafeler falan.
kızılayla bi orası canlı kaldı, tunalı hilmi falan vardı öldü gitti.tunalıya gidersen sonunda kuğulu park var, herkes merak eder, sonra bu mu der, yenge merak ederse bi gidersiniz.
kızılayda öyle oturcak bir mekan da kalmadı çapulcu işi oldu. işiniz yoksa gitmeyin.
hava soğuk ama park derseniz, harikalar diyarı var, göksu park var, bir de eskilerdenkurtuluş parkı ile gençlik parkı var. bu mekanları düzeltmişler fena değiller.
kebab mebab dersen, dikmende tavacı recep usta var. pahalı ama kebabları iyi.
keçiörende erstergenon kalesi var, teleferiğe binip oraya gidersiniz sonra o kalenin içinde güzel bir lokanta var. tabi ki pahalı :)
çankayada da birkaç mekan var ama ben sevmiyorum.
zaten ankaralı böyle mekanlara gitmez, varsa yoksa ankamall alışveriş

Araba binmek içindir..

« Yanıtla #3 : 08 Aralık 2011, 12:01:23 »
beypazarı yoldu üzerinde ayaşı geçtikden sonra balıkcı doğan var okadar güzel ve doğal bi ortam ki kesinlikle memun kalcaksınn şitdetle tavsiye ediyorummm  :melek: :melek:

« Yanıtla #4 : 08 Aralık 2011, 12:17:47 »
valla arkadaşım ankarada çok mekan yok aslında.
bahçeli 7. caddeye götür genç işi yerler var. kafeler falan.
kızılayla bi orası canlı kaldı, tunalı hilmi falan vardı öldü gitti.tunalıya gidersen sonunda kuğulu park var, herkes merak eder, sonra bu mu der, yenge merak ederse bi gidersiniz.
kızılayda öyle oturcak bir mekan da kalmadı çapulcu işi oldu. işiniz yoksa gitmeyin.
hava soğuk ama park derseniz, harikalar diyarı var, göksu park var, bir de eskilerdenkurtuluş parkı ile gençlik parkı var. bu mekanları düzeltmişler fena değiller.
kebab mebab dersen, dikmende tavacı recep usta var. pahalı ama kebabları iyi.
keçiörende erstergenon kalesi var, teleferiğe binip oraya gidersiniz sonra o kalenin içinde güzel bir lokanta var. tabi ki pahalı :)
çankayada da birkaç mekan var ama ben sevmiyorum.
zaten ankaralı böyle mekanlara gitmez, varsa yoksa ankamall alışveriş

hoca ankarada mekan olmaz olur mu yaa  ;D nettin sen :D

kardeşim bütçene göre, sevdiğin sevmediğin şeylere göre, yıl dönümünün nasıl geçmesini istediğine göre,hangi güne denk geldiğine göre, saat sıkıntısı var mı yok mu bir şeyler söylesen de ona göre yardımcı olsam  ::)

« Yanıtla #5 : 08 Aralık 2011, 12:23:08 »
felekten bir gece çalayım, çoluk çocuk olmasın diyorsan  G.O.P taraflarında "zeki bar" güzel bir yer

7. cadde brothersın aradan girdiğinde o arada türk sanat müzüğü, rakı roka balık yapan bir yer var,aile yeridir, fiyatları iyi denebilir

bahçelide cafe classic vardır, ankaranın en eski cafesidir, çok güzel canlı müziği vardır, ama türkçe değil, hotel california falan smooth takılır abimiz. ;)

ankara kalesindeki restoran da iyidir, ama çıkacağın saate göre etrafın tekinliği falan sıkıntı.

araba varsa benim kimliği vereyim bizim okulun eymir gölündeki tesislerinde bağ evi restorant var.manzara falan 10 numero.oraya gidebilirsin

« Son Düzenleme: 08 Aralık 2011, 12:29:55 Gönderen: boralp »

Çevrimdışı dj_burak

• Burak Çetin
« Yanıtla #6 : 08 Aralık 2011, 13:16:31 »
felekten bir gece çalayım, çoluk çocuk olmasın diyorsan  G.O.P taraflarında "zeki bar" güzel bir yer

7. cadde brothersın aradan girdiğinde o arada türk sanat müzüğü, rakı roka balık yapan bir yer var,aile yeridir, fiyatları iyi denebilir

bahçelide cafe classic vardır, ankaranın en eski cafesidir, çok güzel canlı müziği vardır, ama türkçe değil, hotel california falan smooth takılır abimiz. ;)

ankara kalesindeki restoran da iyidir, ama çıkacağın saate göre etrafın tekinliği falan sıkıntı.

araba varsa benim kimliği vereyim bizim okulun eymir gölündeki tesislerinde bağ evi restorant var.manzara falan 10 numero.oraya gidebilirsin

Sende eymir kartı var mı ya ben bi renkli fotokopisini çektirim onun  :D

« Yanıtla #7 : 08 Aralık 2011, 13:21:32 »
eymir kartı değil burak, odtü kimliği ile giriliyor ;)

Çevrimdışı dj_burak

• Burak Çetin
« Yanıtla #8 : 08 Aralık 2011, 13:41:37 »
Odtülü olmayanlar eymir kartı alıyor ya ben ondan bahsediyosun sanmıştım :) onunda kopyasını alabilirim hiç sorun değil  :D

« Yanıtla #9 : 08 Aralık 2011, 23:53:11 »
bahsettiğiniz mekanları biliyorum :) zamanında çok gezdim burakcım bılır okuldan :) bole  loş bi ortam olsun luks olsun kazık olmasın hakkını verelım  saat sınırlaması bellı dgl salı olcak buyuk ıhtımal:D 20 si fıge dıye bıyer dusunuorm ahltlatlı belde var bı kac yer eymırde mekan aklıma yatıor gıtmedm ama bılıorm az cok eymıre gırmstm o ortadakı kahvaltı yapılan yermıkı acaba bole etkılıyecek bıyer kafamda var sızdende fıkır alyım bole ıhtıyacı olanlarada yardım olsun dıye dedım :) burak o dedıgın yerı bı anlat bkym:D

Çevrimdışı o.bilge

• Bir Alex değil.
« Yanıtla #10 : 09 Aralık 2011, 00:08:06 »
Necatibey'de etli ekmekçi var bi tane. Pek romantik olmasa da yemekleri süperdir

« Yanıtla #11 : 09 Aralık 2011, 00:38:40 »
Necatibey'de etli ekmekçi var bi tane. Pek romantik olmasa da yemekleri süperdir
:) saol bılgı ıcın ama:D ormantık:D bıyer lazım

« Yanıtla #12 : 09 Aralık 2011, 01:02:49 »
çoook eskiden Kızılay'da Exlibris diye bir mekan vardı,gitarlı bi çocuk canlı müzik falan yapıyordu Gökhan Özen tarzında. Güzel şarap servisi vardı oraya giderdim kız arkadaşlarımla,damardan girerdik çapkınlık yıllarımızda  :D şimdi daha evlenmeden evli moduna girdik romantizmde öldü o yüzden sana bu  konuda tavsiye veremiyecem Aykut,mekan bilmediğimden değil hani derler ya namazda gözü olmayanın ezanda da kulağı olmaz diye o misal bizimkisi  ;D yine de sana bu konuda başka bir tavsiye vereyim,eğer bu kız arkadaşınla daha uzun süreler birlikte olmayı düşünüyorsan hedefini küçük tut. kadın milleti her sefereinde bir öncekinden daha iyisini bekler her zaman. seneyede kara kara düşünme  ;) daha bunun doğum günü var,yıldönümü var,nişan yıldönümü var,evlilik yıldönümü var,tanışma yıldönümü var,öğretmenler günü var yılbaşı var oğlu var arkadaş bitmiyorki bu özel günler  :D

« Yanıtla #13 : 09 Aralık 2011, 01:16:33 »
hacı o zaman tunus caddesi "flat"e git, memnun kalırsın ;)