Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Ankara Buluşması ?  (Okunma sayısı 41153 defa)

Ankara Buluşması ?
« : 29 Kasım 2010, 17:38:09 »
arkadaşlar İstanbul tayfası bu pazar yani 05.11.2010'da buluşacaklar ben diyorum ki aynı tarihde biz de ince belli bardak elimizde, demli çayımız midemizde iki lafın belini kıralım sohbet muhabbet araçlarımız alalım buluşalım var mı gelen sabah saatlerinde bi kafede çoğunluğun bulunduğu semte yakın bir yerde?ne dersiniz?
« Son Düzenleme: 29 Kasım 2010, 18:43:45 Gönderen: baki çelik »

Ynt: Ankara Buluşması ?
« Yanıtla #1 : 29 Kasım 2010, 17:47:32 »
arkadaşlar İstanbul tayfası bu pazar yanş 05.11.2010'da buluşacaklar ben diyorum ki aynı tarihde biz de ince belli bardak elimizde, demli çayımız midemizde iki lafın belini kıralım sohbet muhabbet araçlarımız alalım buluşalım var mı gelen sabah saatlerinde bi kafede çoğunluğun bulunduğu semte yakın bir yerde?ne dersiniz?
sebep:D:D:D:DD:D:D:DD:

« Yanıtla #2 : 29 Kasım 2010, 17:48:57 »
bakı bu arada eleman aradı  sorunu cozdum dedı arayacam senı unutyorum soylemeyı kusura bakma haberın olsun

Çevrimdışı htmetin

Otomobil
    Mk4
  • Hasan Tekin METİN
« Yanıtla #3 : 29 Kasım 2010, 18:11:48 »
Bir Alman Atasözü Der ki "DAS AUTO"
1998 Mk3 AFT motor sportline manuel +Sunroof - 2003 Mk4 Highline Manuel - 2000 Mk4 1.9 TDI Comfortline

« Yanıtla #4 : 29 Kasım 2010, 18:44:49 »
sebep:D:D:D:DD:D:D:DD:

senin çayı ben ısmarlıyım al sana sebep  ^-^ tövbee tövbeee :bekleriz:

Çevrimdışı cavanozz

• Otomobil
    MK III Sportline, MK I GTI, MK IV Pasific, Passat SW 1.4 TSI Comfortline, Sharan 1.9 TDI Highline
  • Can
« Yanıtla #5 : 29 Kasım 2010, 18:46:11 »
keşke genel bir organizasyon olsada böyle ayrı gayrı olmasa..  herkesin gelebileceği orta noktalar balıkesir yada bolu gibi  :melek:
yeni yine yeniden..!! 8)

« Yanıtla #6 : 29 Kasım 2010, 18:51:07 »
ben semt uzak gelir millet gelmez diye çoğunluğa yakın yerde buluşalım diyoooomm sen başka bi ilde buluşsak ne güzel olur diyon valla melek gibi herifsin    >:D

« Yanıtla #7 : 29 Kasım 2010, 19:14:17 »
konuyu genelde açarsan talep artacaktır  :tamamdir

valla bi iftar organize edemedim ben, sağlma bi organizasyon olsa çok iyi olur

Çevrimdışı cavanozz

• Otomobil
    MK III Sportline, MK I GTI, MK IV Pasific, Passat SW 1.4 TSI Comfortline, Sharan 1.9 TDI Highline
  • Can
« Yanıtla #8 : 29 Kasım 2010, 19:14:39 »
baki öyle diyorsun ama bolu abantta bir buluşma gerçekleşnmişti..   ^-^   geçmiş buluşmalardan takip edebilirsin  ;D
yeni yine yeniden..!! 8)

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
« Yanıtla #9 : 29 Kasım 2010, 19:20:12 »
keşke genel bir organizasyon olsada böyle ayrı gayrı olmasa..  herkesin gelebileceği orta noktalar balıkesir yada bolu gibi  :melek:
Bende hep öle istiyorum ama olmuyor işte her sene kesin değişmeyen bi tarihte belli bi yerde sabahtan akşama kadar car party  :tavazn: Ama benzin fiyatları iyicene uçtu gidiyo avrupada adamlar vr6'larla R32'lerle nerelere gidiyor ama benzin ucuz bizim burda öyle olsa biz onlara taş çıkartırız  8)
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

« Yanıtla #10 : 29 Kasım 2010, 19:28:40 »
senin çayı ben ısmarlıyım al sana sebep  ^-^ tövbee tövbeee :bekleriz:
buyuksun aga:Dbolu bana mantıklı geldı yaws:Dyada boluyu tam kar yagdıgında yapabılırız daha eglencelı olabılır:D

« Yanıtla #11 : 29 Kasım 2010, 20:07:53 »
hele bi buluşalım siftahı yapalım sonra Bolu olmadı Moldova hatta Ay'a bile gitmeyi hayal edebiliriz ama önce bi siftahu yapalım dimi?  ;)

« Yanıtla #12 : 29 Kasım 2010, 20:17:52 »
bi bulusma ayarlayalm abi bende bu konuda hevesliyim  ;D ;D ;D

« Yanıtla #13 : 29 Kasım 2010, 20:19:35 »
hele bi buluşalım siftahı yapalım sonra Bolu olmadı Moldova hatta Ay'a bile gitmeyi hayal edebiliriz ama önce bi siftahu yapalım dimi?  ;)
moldowa mı:Dlewel 2 mı oluyo o bakı:D