Gönderen Konu: Acımız tarif edilemez Şekilde büyük Milletimizin başı sağolsun  (Okunma sayısı 4733 defa)

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle

Diyarbakır da bugun meydana gelen çatışmada 13 vatan evladımız şehit düştü 7 askerimizde yaralandı.

bu konuda fazla seyler yazmak isterim ama kime ne diyeceğiz olay ortada ama olan gençlerimize oluyor. kimseye değil

Allah mekanlarını cennet eylesin ailelerine sabırlar ihsan eylesin.  :'(
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Çevrimdışı atego

• Profili Görüntüle
Allah rahmet eylesin, ailelerine de sabır versin. Gerçekten söylenecek çok şey var ama burası müsait değil. Mekanları cennet olsun, gencecik bir sürü kardeşimiz daha şehit oldu.

Çevrimdışı erdem325

• Profili Görüntüle
Allah rahmetinden esirgemesin diyorum ve susuyorum..

Çevrimdışı DicE

• 06 GF 638 MK2 COUPE
    • Profili Görüntüle
allah rahmet eylesin ...

Çevrimdışı Onamdar

• Profili Görüntüle
Nizam abi günlerdir belliydi böyle birşeyler olacağı 2 3 gün önce 3 kişi kaçırıldı dün 2 kişi kaçırıldı hergün şehit veriyoruz 1 kişi olduğunda haberlerde 30sn gösterip geçiyorlar 1 ayda 22 olmuş şehit sayımız bu kadar ucuz insanımız yaa
günlerdir aziz yıldırımı konuşuyoruz yeter artık yazık diyorum. Eskiden 1 askerimiz bile yaralansa tvde yayını kesip flaş haber verirlerdi şimdi alt yazı geçiyor çıkan çatışmadı 1 asker şehit oldu diye o kadar. Anca 13 tane vatan evladı ölüncemi aklımız başımıza gelicek....... >:( >:( >:( >:(
Buda benim araç...Pasta cila+ plasti dip ile jant boyanması

Çevrimdışı aykuttuncer

• Profili Görüntüle
bizzat içlerinde yaptım askerliğimi görevlerle bunlarında peşinde koşarak düşman belirsiz sırtını dönmeye gelmıyor yazık oluyor bu gencecık evlatlara turkıyenın gelecegıne yazık oluyor bu kadar buyuk nufus kac yıllarda oluştu bır gunde 13 kayıp cok bu ulkeye herkes bugun uzulur yarın unutur devam eder hayatına olan o cocukların anasına babasına olur ates dustugu yerı yakar allah sabır versin dahada cıkıp bu iş ustunden sıyaset yapmaya calışanlarında Allah belasını versin bu komplolara gelmesin kimse vatan sagolsun dıyoruzda vatan ve vatandas kendı kendını yer halde olmus butunluk dıyoruz bozulmus olan bu cocuklara oluyor kım nasıl yerıne getırır onların varlıgını kımse neyse ıcımde cok sey var yazarsam bosa yazarım oda unutulur alllah rahmet eylesın mekanları zaten cennettır ruhlarına rahmet eylesın Allahım geride kalanlarına sabır saglık uzun omurler versın başımız saolsun

Çevrimdışı suskun

• Volkswagen Türkiye
  • Hamit GÜLSOY
    • Profili Görüntüle
gök bayrağa al rengini veren arkadaşlarım mekanınız cennet olsun... :'( :'(
Onlar mı? onlar delikanlı çağında, millet ve vatan aşkıyla ellerine silah aldılar. Hepsi birer ana kuzusuydu ama tüfek kuşanıp da, bölücü kurşunlarına karşı göğüslerini siper ederken arslan kesildiler. Damarlarındaki kan deli gibi akarken tek düşünceleri vardı: Bin yıllık Türk yurdunu bölmek isteyen köpeklere karşı durmak! Albayrağın gölgesinde nöbet tutarken can verip şehitlik mertebesine ulaşmaktı.
BAŞKA DA BİŞEY DİYEMİYORUM  >:(
H.G WORKS

Çevrimdışı aykuttuncer

• Profili Görüntüle
gök bayrağa al rengini veren arkadaşlarım mekanınız cennet olsun... :'( :'(
Onlar mı? onlar delikanlı çağında, millet ve vatan aşkıyla ellerine silah aldılar. Hepsi birer ana kuzusuydu ama tüfek kuşanıp da, bölücü kurşunlarına karşı göğüslerini siper ederken arslan kesildiler. Damarlarındaki kan deli gibi akarken tek düşünceleri vardı: Bin yıllık Türk yurdunu bölmek isteyen köpeklere karşı durmak! Albayrağın gölgesinde nöbet tutarken can verip şehitlik mertebesine ulaşmaktı.
BAŞKA DA BİŞEY DİYEMİYORUM  >:(
ağzına sağlık abi

Çevrimdışı cabrio63

• Volkswagen Türkiye
    • Profili Görüntüle
pkk lı öldürmek istiyorum...

Çevrimdışı gültekin77

• Hayat sürprizlerle dolu...
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: 2003 BORA TDİ 130 HP OTM.
Allah rahmet eylesin,yakınlarına sabırlar versin,şehitlerimizin makamı cennet olsun.
Ne zaman Türkiye düzlüğe çıkmaya çalışsa,belini doğrultmaya başlasa,bölgede ve dünyada söz hakkı sahibi olmaya başlasa,bazı meseleler çözülecek olsa, insanlar barış,huzur ve kardeşlik içinde yaşamaya başlayacak olsa...
Malesef bütün bunların olmasını istemeyenler var.

Birde şehitlerimiz üzerinden nemalananları siyaset yapanları kınıyorum.
Karakter alışverişte ortaya çıkar.

Çevrimdışı cengizhan_mk3

• Wir lieben Das Auto..
    • Profili Görüntüle
Sözün Bittiği yer Bir şey diyemiyorum . Biz Besliyoruz Bizi Vuruyo Şerefsiz Evlatları  >:(

Çevrimdışı ÜRENCİK

• Profili Görüntüle
Mekanları cennet olsun..Allah geride kalanlarına sabırlar versin..
VOLKSWAGEN'e tercih edilebilecek tek otomobil yine bir VOLKSWAGEN'dir.

Çevrimdışı ALPER.

• Profili Görüntüle
neler yazdım neler sildim şu kutuya...

yatacak yeri yok bunu yapanların, başka da bişey diyemiyorum..

Şehitlerimizin mekanı cennet olsun, ailelerine Allahım sabır versin

Çevrimdışı aykuttuncer

• Profili Görüntüle
öle kardes yazılıyorda gonderemedım aynen susmak gelıor sadece elden