Gönderen Konu: Acil!!! Atama için haritadan yer beğeniyoruz...  (Okunma sayısı 11722 defa)

Çevrimdışı rene

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: Jetta Tdi
Ynt: Acil!!! Atama için haritadan yer beğeniyoruz...
« Yanıtla #42 : 25 Aralık 2012, 10:18:11 »
hayırlı olsun metin aynen far işi bahane rizenin yeşili şahane  :)

Çevrimdışı metinmb407

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #43 : 25 Aralık 2012, 12:03:38 »
far işi bahane hayırlı uğurlu olsun rizeye gidince keşke büyükşehirlere yakın bir yere düşseymişim deme hocam edirne ile rize arasında hafif
şok yaşayabilirsin  :)

Hocam teşekkür ederim bizim için önemli olan bir merkeze atanmaktı yazdığım yerler arasında çok iyi birşey geldi çünkü bazı yerlerin köyleri bile 70-75 ile kapatmış. Biz 69 ile ilçe merkezine atandık ona şükür :) Ayrıca şoklara alışığım emin olabilirsiniz askerliğimi yedek subay olarak Şırnak ta yapmıştım :)

Çevrimdışı metinmb407

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #44 : 25 Aralık 2012, 12:04:06 »
hayırlı olsun metin aynen far işi bahane rizenin yeşili şahane  :)

Ben işin esprisindeyim zaten Eren çok teşekkür ederim :)

Çevrimdışı PsiKoMaNYaKoLoG

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #45 : 25 Aralık 2012, 12:08:17 »
rize merkez iyidir ardeşeni tam bilmiyorum ama genel olarak kiraların yüksek olduğu dışında bi olumsuzluk duymadım.

Çevrimdışı metinmb407

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #46 : 25 Aralık 2012, 12:12:20 »
rize merkez iyidir ardeşeni tam bilmiyorum ama genel olarak kiraların yüksek olduğu dışında bi olumsuzluk duymadım.

Ben de tam tersi Rize Ardeşen de kiraların çok uygun olduğunu öğrendim :) Şu an 500 liraya kirada oturuyorum Ardeşen de 250-300 liraya 3+1 evler varmış :)

Çevrimdışı PsiKoMaNYaKoLoG

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #47 : 25 Aralık 2012, 15:24:36 »
Ben de tam tersi Rize Ardeşen de kiraların çok uygun olduğunu öğrendim :) Şu an 500 liraya kirada oturuyorum Ardeşen de 250-300 liraya 3+1 evler varmış :)
rize merkezden bahsetmiş olabilirler bana :)

Çevrimdışı barthez

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #48 : 25 Aralık 2012, 16:27:43 »
Hocam teşekkür ederim bizim için önemli olan bir merkeze atanmaktı yazdığım yerler arasında çok iyi birşey geldi çünkü bazı yerlerin köyleri bile 70-75 ile kapatmış. Biz 69 ile ilçe merkezine atandık ona şükür :) Ayrıca şoklara alışığım emin olabilirsiniz askerliğimi yedek subay olarak Şırnak ta yapmıştım :)
valla arkadaşım şok işini çözmüş sen bu memlekete faydalı bir insansın benim gözümde. Allah karı koca size sağlık ve huzur versin en iyi şekilde
kamu hizmetini yerine getireceğinize inanıyorum rizede öğretmenevi güzel yerdedir birde hünkarda kuru fasülye yemeni tavsiye ederim rizeye
giderken trabzon akçaabatta nihat ustada köfte ye arada sırada batuma geçip depoyu fullersin rizede de forumun kıymetli üyeleri var :)
golf 4 1,8 Highline

Çevrimdışı metinmb407

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #49 : 26 Aralık 2012, 09:34:43 »
valla arkadaşım şok işini çözmüş sen bu memlekete faydalı bir insansın benim gözümde. Allah karı koca size sağlık ve huzur versin en iyi şekilde
kamu hizmetini yerine getireceğinize inanıyorum rizede öğretmenevi güzel yerdedir birde hünkarda kuru fasülye yemeni tavsiye ederim rizeye
giderken trabzon akçaabatta nihat ustada köfte ye arada sırada batuma geçip depoyu fullersin rizede de forumun kıymetli üyeleri var :)

Çok teşekkür ederim dualarınız için Sakarya ya selamlar :) Bende aynı duaları ediyorum. Giderken Sakarya ya uğrayacağız hanımın diplomasını almak için :)