Gönderen Konu: 17 haziranda antalya sallanacak!!!  (Okunma sayısı 13461 defa)

Çevrimdışı METiN

• Volkswagen Türkiye
    • Profili Görüntüle
Ynt: 17 haziranda antalya sallanacak!!!
« Yanıtla #28 : 24 Ağustos 2007, 12:57:44 »
benim kuzenin arabasi, ismi Adnan, yeni yapti arabayi, ben henuz resmini bile gormedim ama illaki bilirsiniz diyerekten sordum, tuttuda :) ledli stoplar felan var, body kit olayida var diye biliyorum...

Evet ATE plaka bi jazz var. Gri renkte... Jantları, stopları ve farları değişik :) Dükkanın önünden sürekli geçiyor. Şık olmuş :)
GTI olsun istedik ama Allah DTI uygun gordu ......

Çevrimdışı escocem

• Volkswagen Türkiye
  • street racer
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #29 : 24 Ağustos 2007, 13:09:15 »
abin bilmediğim araç azdır antalyada bi kötü yanım var plaka hiç bilmem hemde o kdr kötüki en samimi arkadaşımın plakasını dahi bilmem yani ;D mrk ettim hangi araçmış bu muratta yapılmamıştır body varsa çünkü denk gelmedimde duymadımda..

Çevrimdışı mecamir

• Doğuştan VW'ci...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #30 : 24 Ağustos 2007, 13:47:41 »
Body'ye dikkat etmedim ama hazır body olabilir belki. ama bagaj kapağının sağ tarafında ezik var :)  :D ona dikkat ettim  ;D

Çevrimdışı METiN

• Volkswagen Türkiye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #31 : 29 Ağustos 2007, 12:46:20 »
Abi ezik vuruk cok normal o adama, ayık gezmior adam :) body kit hazır degil yaptırıldı diye biliyorum, stopları felan buradan alıp biz önerdik kardesiyle :) Antalyada hakikatten modifiye olayı süper, hele o 15-16 jant takıp yerlerde gezen serçeleri görünce valla içim gidiyor :) şaka degil, hayalim ya iyi bir serce yada iyi bir mk1 gti yapmak, seviyorum ben kutu gibi ufak arabaları :)

Çevrimdışı escocem

• Volkswagen Türkiye
  • street racer
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #32 : 29 Ağustos 2007, 13:11:15 »
abi sendede ne zevk varmış mk1 nere serce nere yahu :D kuş serisini hiç sevmem ama bir tane krem rengi var o araç gerçekten çok orjinal toplandı ortalama 2 yıl evvel onu seviyorum işte...

Çevrimdışı METiN

• Volkswagen Türkiye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #33 : 29 Ağustos 2007, 17:40:14 »
Abim mk1 benim vw. arabalara gecisimle icimde dogan bir istek, bir hayranlık, 1996 yılında da 1991 model bir sercem vardı, ufak tefek bir seyler yapmıstık o senelerin modasına göre, bircok kez 22.ci araba olarak serce almaya niyetlendiysemde alamadım ve ukde kaldı icimde :) o sebeple Serçe yanii :) youtube.de bi serce var mavi, muhtemelen izlemissindir ama izlemediysen serce drift yaz ve mutlaka izle :)

Çevrimdışı sharkhunter

• Faruk KAHYA
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #34 : 29 Ağustos 2007, 17:58:32 »
Metin Abi beyaz cantlı olan ıse cok gusel makına. :-X

Çevrimdışı escocem

• Volkswagen Türkiye
  • street racer
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #35 : 30 Ağustos 2007, 22:15:49 »
açık mavi beyaz jantlı olansa biliyorum...nerde bilmiyorumda bi arkadaş toplamıştı yaklaşık 9-10 ay önce 1-2 ay önce derginin birinde çıktı (mini görünümlü) birde burda bir arkadaşta var bu ikisinden başka hoşuma giden serce yok hatta kus serisi araç yok desem daha doğru olur belki..istanbul stili doğanları severdim ordayken şimi onlarda itici geliyor belkide burda altına alan herkesin 3.2alpine sürüyor edasında yanlamaya çalışıp kaldırımlarda gezmelerindendir >:(

Çevrimdışı G60

• Volkswagen Türkiye
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Audi A5 TFSI - Allroad 2.7T
« Yanıtla #36 : 30 Ağustos 2007, 22:16:46 »
Ankara taksileri derim başka bir şey demem kuşlarda.  ;D
Alıntı yapılan: M. Kemal ATATÜRK
"Türk milletindenim diyen insanlar her şeyden önce ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır."

Çevrimdışı vw6n

• vw6n
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Toyota auris
« Yanıtla #37 : 30 Ağustos 2007, 22:27:13 »
Ankara taksilerinin neden arkası çok kalkık ön düşük bagajı fullüyolar heralde

Çevrimdışı escocem

• Volkswagen Türkiye
  • street racer
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #38 : 30 Ağustos 2007, 22:34:22 »
sormayın abi ya gece yol kenarında takılan bayanların arkadan görüntüleri gibiler aynı.. :)

Çevrimdışı Halil Kara

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #39 : 31 Ağustos 2007, 16:59:28 »
Ya Antalyadaki fuarlar iyi güzel oluyorda hep aynı araçlar çıkıyor.bende en son Lauradaki mod. fuarına gittim.yine aynı araçlar vardı ama s2000 hariha idi.yanılmıyorsam 650 hp imiş.daha doğrusu antalyadaki dyno lar 500 hp ye kadar ölçüyormuş o aracınkini ölçememiş.

şu anda çalıuşıyorum eve gidince fotoları yüklerim.
galiba bu hafta sonuda normal fuar varmış Antalya da.

Çevrimdışı escocem

• Volkswagen Türkiye
  • street racer
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #40 : 31 Ağustos 2007, 17:26:05 »
expoda var evet...sürekli aynı araçlar değil mutlaka yeniler katılıyor fakat tr çapında senede bir yapılan fuarlardaki gibi tamamen değişik araçlar zaten olamaz malum cnrda yapılan fuarlarda bile mutlaka gecen seneyle aynı araçlarlar oluyor tek tük..diğer bir nedenide yaz sezonunda nerdeyse her ay fuar yapılıyor tabi en büyük ndn dediğim gibi tr çapında değil antalya içi olması...s2000 in arka jantları daraltıldı ve body içeri alındı biraz resimleri mevcut akşam atarım..

Çevrimdışı Halil Kara

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #41 : 31 Ağustos 2007, 18:49:55 »
expoda var evet...sürekli aynı araçlar değil mutlaka yeniler katılıyor fakat tr çapında senede bir yapılan fuarlardaki gibi tamamen değişik araçlar zaten olamaz malum cnrda yapılan fuarlarda bile mutlaka gecen seneyle aynı araçlarlar oluyor tek tük..diğer bir nedenide yaz sezonunda nerdeyse her ay fuar yapılıyor tabi en büyük ndn dediğim gibi tr çapında değil antalya içi olması...s2000 in arka jantları daraltıldı ve body içeri alındı biraz resimleri mevcut akşam atarım..

4-9 eylülde Autoshow Antalya var.büyük ihtimal gelirim.olursa sizinlede görüşmek isterim.

saygılar...