Gönderen Konu: 10 ocak araba pazarında adam öldürüyordum  (Okunma sayısı 8675 defa)

Çevrimdışı CoX_BoY

• Profili Görüntüle
10 ocak araba pazarında adam öldürüyordum
« : 14 Ocak 2010, 10:21:05 »
Arkadaşlar 5 kişilk bi aile olduk abim tekrardan eve döndü erzurumda görevdeydi şimdi buraya geldi o yüzden sedan arabaya gececez aradaki farkıda abim kaşılayacağı için oda honda istiyor bakalım ne olacak
        Neyse pazar gunu kartal araba pazarına bizim polo yu cıkardır milletin içi gidiyor ama alan yok tabe :) yada paraları yetmiyor pazardan cıkarken bir bora gördüm hemen gittim bakmaya araba cok iyi durumda galeriye aitmiş. Takas yapalım deidm tamam dedi elemanın birini cagırdı orda bizim poloya bakıyor. Arabanın sol tarafından bakmaya başladı. Arabann sol direği işlen görmüş kaynak yemiş dedi ben daha ne oldugu anlayamadan arabanın öntarafına gelince iki camurluğu kaputun değiştiği dedi  >:( :t benim sinirler zıpladı arabamda kaza yok sadece ciziten dolayı bıoya var adam perte cıkardı. Tabe benim sinir fırlayınca adamın üzeirne yürüm defol git arabadan dokunma dedim ama az kalsın adamı öldürüyordum böyle bi olay yasadım sizinle paylaşmka istedim ne kadar şe... olmuş millet arkadaslar. Tabi bu arada sağdan soldan millet geldi sakın ne oluyo falan dedi ama benim gözlerim döndü 91binde araba garajda yatan kuzuz ilk sahibi babamın eski şefi a dan z ye bilgim arabay öyle dedirtirmiyim bi VW ye  :t 

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
Ynt: 10 ocak araba pazarında adam öldürüyordum
« Yanıtla #1 : 14 Ocak 2010, 10:26:12 »
 ;D :D ;D

şişt şişt sakin ol galericiler böledir yapacak bişi yok  kekonun tekidir kesin arabanın a sını bilmez galericilik yapıyor, belki senin arabaya bakarken kendi aracına olanları sayıyordu
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Çevrimdışı car wolf

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 14 Ocak 2010, 10:29:15 »
geçmş olsun dingil çok ya millet kendi arabasını adeta fabrikadan çıkmış gibi bizim arabalarıda pertten çıkmış gözü ile  bakıyorlar  :bekleriz:  >:( bende çok adam kovdum kartal pazarında bunda boya var diyo olcak 12 yaşında araba diyorum tip tip bakıyor git ozaman sıfır al diyiyorum geri cevap veriyolar herkesle kavga etsek katil oluruz yada ölürüz , bu arada adam sana boradaki hasarı demesin :p >:D
My Cars Audi & Vw Germany Style

Çevrimdışı CoX_BoY

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 14 Ocak 2010, 10:30:26 »
ala nizam kardeşim bilmiyorum fena kızdım bi ara bende 2008 cilo alıp sattım bi dayımın yerine yaptım bu işleride ben kötülemezdim aracları fena kızdım adama millet sakinleştirdi bi de terbiyesiz servise götürelim rezil olursun diyor al anahtarları bir yerinde değişen bul yada kaza bul bedava verecem ama cıkmazsan sen ne koyun ortaya dedimde sesi cıkmadı millet beni yatıştırınca toz oldu dalaksız  ;)

Çevrimdışı CoX_BoY

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 14 Ocak 2010, 10:43:39 »
car wolf cok haklısın  bence benim arabayı görünce bi tarafları düştü ondan böyle ikitane vuracaktım  :t ama millet sakınleştirince beni adam toz oldu

Çevrimdışı ahmed6042

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 14 Ocak 2010, 11:06:19 »
Aman boşverin bunları millet manyamış 97 model benim araba (güneş yanığından boyattım komple) bi ara satmaya niyetlendim almak isteyen biri boya var mı diyince satmaktan vazgeçtim.Sanki 1-2 yaşında araba alıyor...Bana kalsa ufak tefek değişeni olan araba bile alınabilir.Değişeni var mı,boya var mı ikisi de olabilir...adam yamuk kaportayla mı dolaşacak.Yanık boyayla mı dolaşacak...Tertemiz olması, yenilenmiş olması bizim millet için kusur..
Das auto.

Çevrimdışı CoX_BoY

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 14 Ocak 2010, 11:25:23 »
gercekten öyle ufak tekef değişeni olan arabayı bende alırım büyük bi kazası olmasın benim için yeter ama bakıpta arabayı kötülemenin bi manaysı yok

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #7 : 14 Ocak 2010, 15:29:50 »
 Ya insanlar gariptir uğraşılmaz özellik ile sonradan kendini galerici olmuşlar... Bende 82 model Araba var galericiler peşinde burda aracın alalım diyolar yerine başka yeni model verelim.. Yok diyorum alcaksanız sayarsınız parasını alırsınız... Başlıyolar aracı incelemeye..

Aracın değerini düşürmek için Komik diyalogları Yazayım..

82 model çok yaşlı = Normal o bir klasik..
  Bunun parçasıda bulunmaz = Ararsan mevlanıda bulursun..
  Kim topladı bu arabayı = Şu bu arkadaşlar..
  Haaa ben tanıyorum onları ucuz iş yaparlar = Doğrudur benden 4800TL aldılar..
  Ohaa manyakmısın sen = Evet...
  Kaç para istiyorsun = 15bin...
  Ya dalgamı geçiyosun 82 model araba heryerini sökmüşünüz toplamışınız 3000 Den yukarı yapmaz = Bende içerdeki 78 model reno 12 yi gösteriyorum çürük çarık bu nekadar...
  Oo sen bakma ona 3500 istiyoz bedava daha 10 yıl binersin buna diyor = Bak benimkide 28 yaşında buna kaç sene binersin bu haliyle diyom...
  3-5 sene diyor = Bende gülüyorum...

"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 14 Ocak 2010, 15:34:28 »
Ya insanlar gariptir uğraşılmaz özellik ile sonradan kendini galerici olmuşlar... Bende 82 model Araba var galericiler peşinde burda aracın alalım diyolar yerine başka yeni model verelim.. Yok diyorum alcaksanız sayarsınız parasını alırsınız... Başlıyolar aracı incelemeye..

Ya dalgamı geçiyosun 82 model araba heryerini sökmüşünüz toplamışınız 3000 Den yukarı yapmaz = Bende içerdeki 78 model reno 12 yi gösteriyorum çürük çarık bu nekadar...
  Oo sen bakma ona 3500 istiyoz bedava daha 10 yıl binersin buna diyor = Bak benimkide 28 yaşında buna kaç sene binersin bu haliyle diyom...

g..k...rı
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Çevrimdışı ahmed6042

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 14 Ocak 2010, 16:13:07 »
Gimat otopazarında da ben şu sahneyi gördüm.Boyası yanmış, sağı solu macunlu, taban halısı içine çökmüş döküntü 79 reno 12ye 3000 verdi adam orijinal diye...
Das auto.

Çevrimdışı car wolf

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 14 Ocak 2010, 16:20:04 »
bizim malımız 5 lira ise onların gözünde 3 lira onların araba 3 lira ise gözlerinde 5 lira kimse yoğurdum ekşi demiyor  zaten  2. el piyasasını düşürende bu tip insanlar  boya varmı kaza var mı eb... var diyesi geliyor insanın daha 1 yaşındaki araba perte çıkıyor  yapıp satıyorlar yeminler diyorlar öyle yapan adam satıyor biz iyilikle şusu var söyle böyle diyoruz  yerin dibine sokuyorlar arabaları şunu anladım deveyi diken insanı s**** yaranır ;)  ha  gel gelelim biz öyle yapamıyoruz harbiden lanet olsun içimdeki İNSAN SEVGİSİNE :bekleriz: >:(
My Cars Audi & Vw Germany Style

Çevrimdışı GolfMk1Diesel

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 14 Ocak 2010, 16:48:50 »

Erşan abi kim onlar yaa gelip öpücem onları... :bekleriz:
Kılıçoğlu Garage.

Çevrimdışı maverick

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 14 Ocak 2010, 18:14:05 »
bizim malımız 5 lira ise onların gözünde 3 lira onların araba 3 lira ise gözlerinde 5 lira kimse yoğurdum ekşi demiyor yapıp satıyorlar biz iyilikle şusu var söyle böyle diyoruz

:tamamdir
SÜRAT FELAKETTİR

HERKESE KAZASIZ BELASIZ SÜRÜŞLER DİLERİM

Çevrimdışı GolfMk1Diesel

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 14 Ocak 2010, 18:15:03 »
Galericilerden adam olmaz abi geçmiş olsun iyi atlatmışsın. :t
Kılıçoğlu Garage.