Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: 10 Kasım  (Okunma sayısı 4479 defa)

Çevrimdışı nizam

• VW BORA 1.9 TDI 66 kv
10 Kasım
« : 09 Kasım 2010, 18:08:35 »
Yarın 10 Kasım CUMHURİYETİMİZİN kurucusu M.Kemal ATATÜRK'ün  aramızdan ayrılışının 72 yıl dönümü lütfen içinizden geçenleri gırgır, samata, propaganda yapmadan paylaşalım,  

teşekkürler.

Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Çevrimdışı Han

• Her Şey Golf Mk1 ve Dostluk İçin.
Ynt: 10 Kasım
« Yanıtla #1 : 09 Kasım 2010, 18:38:16 »

Sözlerle anlatamam Atatürk keşke ölümsüz olsaydı yada bir 15-20 sene daha yaşasaydı eğer Emin olunki Türkiye bundan 200 yıl daha ileride olacaktı.
Ruhu şaad olsun.
işin içinde erci var ise gerisi teferruattır :D
http://GolfMk1Ciyiz.Biz Her Şey Golf Mk1 İçin

Çevrimdışı lostys

• T-Dawg!
« Yanıtla #2 : 09 Kasım 2010, 20:17:40 »
:(

« Yanıtla #3 : 09 Kasım 2010, 22:44:24 »
ne mutlu Türk'üm diyebilene!  :-[

« Yanıtla #4 : 10 Kasım 2010, 00:46:16 »
Atatürk'ün adının , resmının  gectıgı heryerde tuylerım her defasında dıken dıken oluyor. Adam gıbı bır adamdı ! Gorguluydu , dınleyıcı bir yapıda ınsandı . bır cok yazılarını okudum . merak ettım gordum arastırdım . boyle bırısı daha gelmez dunyaya.
Ne mutlu Türk'üm dıyene  :tamamdir
ok men 8) let s go   :halazn:

« Yanıtla #5 : 10 Kasım 2010, 14:35:39 »
Allahı nasıl görmeden seviyorsam Atatürkü de öyle seviyorum sadece resimleriyle yetiniyoruz keşke onu tanıya bilseydim birlikte cepede savaşa bilseydim , ben sağ oldukça etrafımdaki atatürk düşmanlarına sevmeyenlerine karşı dimdik durup onları atatürk e sevdirmeye çalışıcam benden sonra gelicek nesile yani evlatlarıma atatürk ün nasıl birisi olduğunu anlatıcam onlarıda atatürkçü ilke ve inkilaplaryla yetiştiricem bu ülke için zamanında 1 karış toprak almak için ne canlar verilmiş ama şimdi 1 karış toprağı vermeye razı olan bir milletle yaşadığım için pişmanım atatürk olmasaydıda biz gene bu hale gelirdik diyen insanlarla yaşamaktan rahatsızım zamanında atatürk ü sevmeyen insanlar şimdi siyaset içinde kullanıyorlar bunların kayıtlarıda var, biz var oldukça atatürk ilke ve imkilaplarına sahip çıkıcaz onu sadece 10 kasım değil her zaman hatırlamalıyız.. gençliğe hitabede dediklerini yapmayan yeni nesil değil en iyi yapıcak bir nesil bizlerle olsun NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.. izindeyiz atam.. tab bunu değiştirip "izin"deyiz diyeniı kınıyorum :bekleriz:
« Son Düzenleme: 10 Kasım 2010, 14:46:34 Gönderen: car wolf »
My Cars Audi & Vw Germany Style

« Yanıtla #6 : 10 Kasım 2010, 22:07:22 »
 :tamamdir :sevgi:

Çevrimdışı suskun

• Hamit GÜLSOY
« Yanıtla #7 : 10 Kasım 2010, 22:26:21 »

Uploaded with ImageShack.us
H.G WORKS