Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Superb Hakkında !  (Okunma sayısı 29462 defa)

Çevrimdışı n3co

• 6R l Haxball
Superb Hakkında !
« : 11 Şubat 2012, 17:21:31 »
Öncelikle herkese iyi forumlar, 2006 opel vectramı 33500tl.ye sattıktan sonra uzun araştırma sonucu bütcemizi fazla zorlamadan skoda superb ye karar verdik. Araçta ek olarak,

Sanruf,
4 Koltuk Isıtma
Renkli cd çalar
ve Elagance paketi var. Fiyatı 76.000tl. (uzun pazarlıklardan sonra * karter koruma, döşeme koruma, 2 paspas, spor jant, ilkyardım çantası hediye :D )

Şimdi sorum aracı kullanan arkadaşlar bu araca kapora verdik şubat 20'de burda. Yalnız pek bir bilgimiz yok şahsen test sürüşü olmadığı içinde süremedik.

Sizce gönül rahatlığı ile alalım mı ? Yoksa bu fiyatlarda bu özelliklerde başka secenekler varmı ?
google.com > En Güncel Polo Sitesi.

Çevrimdışı barut

Ynt: Superb Hakkında !
« Yanıtla #1 : 11 Şubat 2012, 19:15:45 »
nasıl yani 76 bin lira vereceğiniz arabayı kullanmadınız mı ?

Çevrimdışı n3co

• 6R l Haxball
« Yanıtla #2 : 11 Şubat 2012, 20:11:51 »
nasıl yani 76 bin lira vereceğiniz arabayı kullanmadınız mı ?

Valla motor vos vos olunca güvendik biz ama aklımızda yine sorular var, 1.6 Tdi manuel bu arada araç.

Çevrimdışı barut

« Yanıtla #3 : 11 Şubat 2012, 21:42:31 »
valla ne olursa olsun çıkar 20-30km yol yaparım hiç acımam yol, lastik, rüzgar sesi geliyorsa anında geri dönerim

« Yanıtla #4 : 11 Şubat 2012, 23:52:12 »
1,4 dsg tdi octavialarda lastik sesi var biraz (vakumlu lastiklerle), rüzgar sesi yok, 1.4 oldugundan olsa gerek 140- 150 lerde felan veya gaza kökleyince iyide bi motor sesi var... iyidir superb hayırlı olsun
« Son Düzenleme: 11 Şubat 2012, 23:53:06 Gönderen: salihsefa »
Sev seni seveni hâk ile yeksan ise, sevme seni sevmeyeni Mısır'a sultan ise.

Ehli irfan arasında aradım kıldım talep, Her hüner makbul imiş, İlla Edeb illa edeb

Çevrimdışı yellow_driver

• Otomobil
    GOLF 6 1.6 TDİ
« Yanıtla #5 : 12 Şubat 2012, 00:04:10 »
internette süperb testlerine bakın. ben en son süperb ve ağabeyi passat diye bir yazı okumuştum  bir otomobil dergisinde. aralarında pek dişe dokunur bir fark olmamakla birlikte passattaki işçiliğin bir kademe daha iyi olduğu süperb ninde iç mekan genişliği ve donanım-fiyat olarak bir adım önde olduğunu vurgulamıştı. zaten mekanik aksam hemen hemen aynı olunca keyifle kullanırsınız. kazasız belasız keyifli günle, hayırlı olsun

Çevrimdışı n3co

• 6R l Haxball
« Yanıtla #6 : 12 Şubat 2012, 18:46:38 »
bakalım inşallah memnun kalırız sonuçta iyi para veriyoruz. Aracın test sürüşü yok olsaydı mutlaka yapardık zaten. Aslında hedefimiz Passat highline almaktı fakat aynı özellikle arasında 17k gibi bir fiyat farkı var. Bizde skoda'ya yöneldik. Gerçi ben pek ısınamadım isimden dolayı ama araç hoşumada gitmedi değil.

« Yanıtla #7 : 12 Şubat 2012, 19:24:05 »
superb bence yenı passattan daha basarılı vw gende passatın yenı kasasında variant tercıhım olurdu arka goruntusu super superb daha class bı arac duruyor motor aynı parcalar zaten vw audı skoda seat amblemlı herseyı on panel ıc dızayn malzeme aynı 17 mılyara deger :)

Çevrimdışı n3co

• 6R l Haxball
« Yanıtla #8 : 14 Şubat 2012, 23:15:02 »
Bakacaz artık, aracı teslim aldıktan sonra inşallah resimlerini ve görüşlerimi açıklarım. :)

Çevrimdışı n3co

• 6R l Haxball
« Yanıtla #9 : 24 Şubat 2012, 23:07:59 »
Aracı aldık, aklında soru olan veya alacak olan arkadaşlar p.m atabilir.  :tamamdir

Çevrimdışı Frequency

• Otomobil
    Skoda Fabia HTP
« Yanıtla #10 : 27 Şubat 2012, 16:44:34 »
Denemeden aldığınıza göre ATA dan almış olmalısınız, diğer bayiide test sürüşü de var bildiğim kadarıyla...güle güle kullanın..
D Ü N Y A L I L A R D A N  TİSKİNİYORUM  (g.o.r.a)

Çevrimdışı battal gazi

• 1.4 tsı 140 hp dsg(6 ileri) çok güçlü ve ekonomik
« Yanıtla #11 : 10 Mart 2012, 17:38:34 »
internette süperb testlerine bakın. ben en son süperb ve ağabeyi passat diye bir yazı okumuştum  bir otomobil dergisinde. aralarında pek dişe dokunur bir fark olmamakla birlikte passattaki işçiliğin bir kademe daha iyi olduğu süperb ninde iç mekan genişliği ve donanım-fiyat olarak bir adım önde olduğunu vurgulamıştı. zaten mekanik aksam hemen hemen aynı olunca keyifle kullanırsınız. kazasız belasız keyifli günle, hayırlı olsun
Aynı dergiyi bende okumuştum sanırım vv nin bastırdığı bir dergiydi ve ikiside birbirinden farksızdı.
Jettamı 2013'te sattım,güzel bir araçtı dsg ile ilgili kronik arıza ve sorunlar yaşamış olmamıza  rağmen

« Yanıtla #12 : 18 Mart 2012, 09:17:59 »
arac foto.larını paylaşsana abi :D merak ettim

Çevrimdışı 06onur

• Otomobil
    golf tsi 122ps +LPG
« Yanıtla #13 : 29 Mart 2012, 00:19:10 »
Ben bir kaç kere inceledim 10numara araç diz mesafesi,bagajı, donanımı hayranlık verici. 1.6Tdi 2.0Tdi ile süper
« Son Düzenleme: 29 Mart 2012, 00:19:36 Gönderen: 06onur »
YAKIT YİNE ARTTI!!!! BENZİN 5.09TL LPG 2,71
2010DA BENZİN:3,30 LPG:1.80 di