Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: skoda fabia 1.4 dizel station wagon  (Okunma sayısı 12584 defa)

skoda fabia 1.4 dizel station wagon
« : 02 Ocak 2010, 10:34:08 »
Arkadaşlar skoda fabia 1.4 dizel station wagon almayı düşünüyorum. fabia station wagonu keşfedene kadar karasızdım.tam düşündüğüm gibi bir station wagon.ne hatchback ne station wagon tam ikisinin arası diye düşünüyorum.

skoda fabia station wagon hakkında da bir bilgim yok.kaç model,hangi motor seçenegi vs. almalıyım.

şimdiden teşekkür ederim.

Çevrimdışı yellow_driver

• Otomobil
    GOLF 6 1.6 TDİ
Ynt: skoda fabia 1.4 dizel station wagon
« Yanıtla #1 : 05 Ocak 2010, 23:47:52 »
     2. elde am isediğiniz aracı bulamaya bilirsiniz. arkadaşımda 2006 fabia var. 0 km almıştı, çok memnun. sonuça vw gurubu ve kalite olarak aynı ücrete alacağınız fiat, renault vs... araçlardan çok daha iyidir. umarım aradığını aracı bulursunuz.
    bu arada bütün skoda ve seat araçların motoru birebir vw dir. zaten kaputu kaldırdığınızda moor bloğunda vw  damgasını görürsünüz

Çevrimdışı Frequency

• Otomobil
    Skoda Fabia HTP
« Yanıtla #2 : 27 Ocak 2010, 14:30:50 »
Donanım zengini olan elegance öneririm, 1,4 benzinli, 101hp lik motoru ile güzel bir seçenek.Cruise control, ısıtmalı ön iki kolyuk, yarı otomatik klima, ABS, ASR,MSR(motor tork kontrolü), derinlik ve yükseklik ayarlı direksiyon, cd çala ve daha birçok güzel özelliği var.Aynı versiyonun bir de 1,4 TDI 80 hp lik seçeneği de var.Bence memnun kalmamanız için bir neden yok...
D Ü N Y A L I L A R D A N  TİSKİNİYORUM  (g.o.r.a)

« Yanıtla #3 : 03 Şubat 2010, 22:26:38 »
Skoda'lar da kullanılan bu motorlar 3 silindirli TDI olduğu için biraz gürültülü, rölantide kamyon gibi çalışıyor, fakat trafikte seyir ederken sizi rahatsız etmiyor iyi bir yalıtımı var.Düşük yakıt tüketimi seriliği yeterli.