Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Super B'ye 1.6tdi 120 hp gelmeli  (Okunma sayısı 12490 defa)

Çevrimdışı battal gazi

• 1.4 tsı 140 hp dsg(6 ileri) çok güçlü ve ekonomik
Super B'ye 1.6tdi 120 hp gelmeli
« : 28 Ekim 2014, 13:39:26 »
Arkadaşlar,super b nin muadili passat'da 1.6 tdi 120 hp motor seçeneği eklendi,passata 15 hp güç eklentisi ve 100 kilograma yakın araç genelinde hafifleme sağlandı,şu anda super b ye göre açık ara fark attı passat ww grubu bünyesinde bulunan süper b'ye hantal yapısından kurtulmak için acil passata alınan önlemler alınarak en başta 120 hp güç üreten 1.6 dizel motor seçeneği süper b ye kazandırılmalı,ikinci olarak bu dolulukta bir araçta muadili emsali passsat da sunulan elektronik park(el feni)freni konulmalı,en kısa zamanda da malzeme revizyonu ile makyaj operasyonu düşünülmese de en azından 2015 ortalarından itibaren 100 kilogram kadar hafifletilerek bu 3 ilke süper b de de sağlanır ve adaletsizlik giderilir.
Jettamı 2013'te sattım,güzel bir araçtı dsg ile ilgili kronik arıza ve sorunlar yaşamış olmamıza  rağmen

Ynt: Super B'ye 1.6tdi 120 hp gelmeli
« Yanıtla #1 : 28 Ekim 2014, 19:22:21 »
Suberb e yazılım atarak 160 beygire kadar alıyorlar aslında.
Araç çok güzel, arka koltuklar yayla gibi. Diz mesafesi değil resmen düğün halayı çekilir orada :)
Amma  velakin 0-60 km ivmelenmesi benim fabia dan zayıf geldi bana , kasa ağır.
Ama dediğim gibi alanın ilk işi yazılım atmak oluyor, sıkıntı olmuyor.

VW firması zaman zaman bazı markalarını öne çıkarıp bazı markalarını arka plana gönderiyor. Bu da böyle bir politikanın sonucu.
Araba binmek içindir..

Çevrimdışı panik

• DÜŞ GÖRDÜM
« Yanıtla #2 : 28 Ekim 2014, 22:37:12 »
biz listelerde olan 170liği bile bulamıyoruz, kaldı ki isteklerle ilgilenip 120liği ekleseler  :bekleriz: :bekleriz:

Çevrimdışı battal gazi

« Yanıtla #3 : 27 Nisan 2015, 23:03:43 »
Suberb e yazılım atarak 160 beygire kadar alıyorlar aslında.
Araç çok güzel, arka koltuklar yayla gibi. Diz mesafesi değil resmen düğün halayı çekilir orada :)
Amma  velakin 0-60 km ivmelenmesi benim fabia dan zayıf geldi bana , kasa ağır.
Ama dediğim gibi alanın ilk işi yazılım atmak oluyor, sıkıntı olmuyor.

VW firması zaman zaman bazı markalarını öne çıkarıp bazı markalarını arka plana gönderiyor. Bu da böyle bir politikanın sonucu.

Çoğu konuya sizinle aynı düşüncede katılmakla birlikte tozdan nem kapan dsg donanımlı araçlar için fabrika verilerinin standartlarının dışında bir güç arttırımı uygulanmasını doğru bulmuyorum,normal şartlarda zor bela dsg arızası kabul ettirilebilirken vay siz yazılım yükletmişsiniz kozunu karşı tarafa verdirmemek lazım diye düşünüyorum.
Jettamı 2013'te sattım,güzel bir araçtı dsg ile ilgili kronik arıza ve sorunlar yaşamış olmamıza  rağmen

Çevrimdışı battal gazi

« Yanıtla #4 : 05 Ağustos 2015, 12:09:07 »
Super b dizayn edildi elektronik park freni ve 1.6 tdi 120 hp yeni motorla türkiye'de satışta,passat çizgileri ve omurgadaki benzerlikler dikkat çekiyor.Elektronik park freni ve 120 hp yeni motor inşallah jettaya da nasip olur,darısı jettaya diyelim.
« Son Düzenleme: 05 Ağustos 2015, 12:10:01 Gönderen: battal gazi »