Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: felicia  (Okunma sayısı 12153 defa)

felicia
« : 31 Mayıs 2011, 00:13:47 »
bu felicialar nasıl araçlar ya merak ettiğimden soruyorum 1.3 ve 1.6 olarak gördüm performansları ne birbirlerine oranla tabiki iyilerdir izolasyonları ne derece iyi eski skodalarda berbat çünkü bu araçta vw grubuna doğru bi yöneliş başladı çünkü golf 3 direksiyon simidi ve polo motoru kullanılarak falan kullanmadığım için varsa kullanan yorumlarını merak ediyorum

Çevrimdışı panik

• DÜŞ GÖRDÜM
Ynt: felicia
« Yanıtla #1 : 31 Mayıs 2011, 00:24:28 »
annemin kullandığı bir felicia var 98, 1.3 mpi motor komple olmasa da yüzde 50den fazlası vw mk3 bence, 2002den beri bizde araba, yakıt başarılı bence, çok bir performans beklemiyoruz zaten nolcek, izolasyon konfor ve güvenlik açısından airbag olamayan abs olmayan bir araba için bence üst sınıf, parçası ucuz, kullanımı da rahat, üzmüyor sürücüyü, ama kliması olsa dadından yenmezdi bence...

« Yanıtla #2 : 31 Mayıs 2011, 00:26:11 »
annemin kullandığı bir felicia var 98, 1.3 mpi motor komple olmasa da yüzde 50den fazlası vw mk3 bence, 2002den beri bizde araba, yakıt başarılı bence, çok bir performans beklemiyoruz zaten nolcek, izolasyon konfor ve güvenlik açısından airbag olamayan abs olmayan bir araba için bence üst sınıf, parçası ucuz, kullanımı da rahat, üzmüyor sürücüyü, ama kliması olsa dadından yenmezdi bence...
klimalı abslileride var baktıgım kadarıyla fıyatları bıraz ucmus nadir oldugu ıcın 1.6 larda var şahin dogan parasına iyi bence abi :) aynı fikirdeyiz sanırım

Çevrimdışı 06onur

• Otomobil
    golf tsi 122ps +LPG
« Yanıtla #3 : 22 Temmuz 2011, 17:25:14 »
1.6lar polo motorlu çok seri.
1.3MPi 68hp ve 68HPden kesinlik çok iş yapıyor yakıtı çok cimri, parçası çok ucuz. Safeline lerde klima+abs+airbag mevcut
1.3karbüratörlüde var benimki ondandı. 7000tl lik araç. Çok iyi yol tutuyor çünkü amortisör taş gibi, koltukları gayet rahat kokpit filan iyi VW havası var. 65hp ama 72hplik broadwayları uzun yolda çok rahat dize getirir.

B segmenti ihtiyaçlarını karşılıyor. bagajı iç hacmi gayet iyi 6n2 polodan çok genişti. Yerini artık fabiaya devretti, şimdi bildiğin polo oldu
YAKIT YİNE ARTTI!!!! BENZİN 5.09TL LPG 2,71
2010DA BENZİN:3,30 LPG:1.80 di