Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: VWTR.Net Stickerları ( Güncel )  (Okunma sayısı 102263 defa)

Çevrimdışı G60

• Otomobil
    Audi A5 TFSI - Allroad 2.7T
VWTR.Net Stickerları ( Güncel )
« : 21 Ağustos 2012, 18:29:59 »
Diğer konular karışık hal aldı, metalcil bir süre gönderim yapamayacağı için temiz olarak herkesin görmesi için buradan devam. :)

Herhangi bir şehirde bulunup, sticker isteyen arkadaşlar; acele etmeden Ad - Soyad, Adres ve Telefon bilgilerini Erdem'e ( SPoRTeXHauST ), gönderirlerse en kısa sürede stickerları kargoya verilmiş olur. Lütfen diğer arkadaşlardan kargo ile sticker talep etmeyin. Gönderimler toplu olarak çarşamba günleri yapılacaktır.

sticker gönderebilir misin? içerikli, içerisinde ad - soyad gibi bilgilerin bulunmadığı mesajlar göndermenize gerek yok. Eğer göndermeyecek olursak, bu konuda mutlaka belirtiriz. Sticker ile ilgili gönderilen özel mesajlarda, lütfen yukarıda istenen bilgileri gönderin.

Orda burda gazlayanlar, gazlayacak olanlar, potansiyel gazcılar talepte bulunmazlarsa sevirinim. İnsanlar ondan sonra gelip stickerdan dolayı bizi yargılıyorlar...

Özel mesaj gönderemeyen arkadaşlar; bu, sitemize yeni kayıt olduğunuz anlamına geliyor. Lütfen özel mesaj hakkınızın açılmasını bekleyin.

Bilmeyen arkadaşlar için; stickerlar ücretsizdir. Genelde PTT ile gönderiyorum fakat kargo ile gönderdiğimde oluyor. Bu durumda yanlızca kargo ücreti ödemeniz gerekir.

Güncel model :

Stickerının kargo ile gelmesini beklemeyip, herhangi bir reklamcıda yaptırmak isteyen arkadaşlar için geliyor;

http://www.vwtr.net/dosyalar/vwtr.ai
http://www.vwtr.net/dosyalar/vwtr.eps
http://www.vwtr.net/dosyalar/vwtr.pdf

Dosya içerikleri;

Boyut : 18cm. x 5cm.
Alıntı yapılan: M. Kemal ATATÜRK
"Türk milletindenim diyen insanlar her şeyden önce ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır."

Ynt: VWTR.Net Stickerları ( Güncel )
« Yanıtla #1 : 21 Ağustos 2012, 21:15:19 »
On cam icin buyuk VW stickerlari var mi sizde acaba ?

« Yanıtla #2 : 21 Ağustos 2012, 21:24:46 »

Orda burda gazlayanlar, gazlayacak olanlar, potansiyel gazcılar talepte bulunmazlarsa sevirinim. İnsanlar ondan sonra gelip stickerdan dolayı bizi yargılıyorlar...

:tamamdir :tamamdir :tamamdir

Çevrimdışı SPoRTeXHauST

Otomobil
    Golf IV
  • Kuzen
« Yanıtla #3 : 21 Ağustos 2012, 23:05:21 »
@MustafaSuyolcu
Performance VW yazılı stickerlardan bahsediyorsanız, onların bizimle alakası yok.

Vermek istemeseydi, istemeyi de vermezdi.

« Yanıtla #4 : 21 Ağustos 2012, 23:35:42 »
peki nerden bulabiliceğim hakkında bir fikriniz var mı ?

Çevrimdışı SPoRTeXHauST

Otomobil
    Golf IV
  • Kuzen
« Yanıtla #5 : 22 Ağustos 2012, 00:14:04 »
Çizimini sabah link olarak eklerim, herhangi bi reklamcıda yaptırabilirsiniz.

ilk mesaja eklendi.
Vermek istemeseydi, istemeyi de vermezdi.

« Yanıtla #7 : 22 Ağustos 2012, 15:43:04 »
ölçülerini 150x80 buldum internetten doğru mudur ?

« Yanıtla #8 : 14 Kasım 2012, 17:32:24 »
arkadaşlar nerden ulaşcaz bunu yollayanlara , bişeylere cabalıyoruz bari arabamızda armamız olsun
Genç vw :)

Çevrimdışı STAK67

• Otomobil
    Golf 1 Cabriolet
  • Hasan Ali
« Yanıtla #9 : 14 Kasım 2012, 18:11:37 »
arkadaşlar nerden ulaşcaz bunu yollayanlara , bişeylere cabalıyoruz bari arabamızda armamız olsun

Herhangi bir şehirde bulunup, sticker isteyen arkadaşlar; acele etmeden Ad - Soyad, Adres ve Telefon bilgilerini Erdem'e ( SPoRTeXHauST ), gönderirlerse en kısa sürede stickerları kargoya verilmiş olur. Lütfen diğer arkadaşlardan kargo ile sticker talep etmeyin. Gönderimler toplu olarak çarşamba günleri yapılacaktır.

« Son Düzenleme: 14 Kasım 2012, 18:14:38 Gönderen: STAK67 »

Çevrimdışı west_55

Otomobil
    Ford Focus C-Max TDCİ
« Yanıtla #10 : 23 Kasım 2012, 15:35:38 »

23 ağustosta sticker istediğimi ve adres bilgilerimi gönderdim ama ilgi ve alaka 0 (sıfır). Ekte bulunan ai ve eps uzantılı dosyaları indirip reklamcıya gittiğimde bunların içi boş dedi ve bende başka reklamcıya gitmedim.

« Yanıtla #11 : 23 Kasım 2012, 15:41:29 »
Ben de burdan indirip reklamcıda çıkarttım. Sizin gittiğiniz reklamcıdaki program bu uzantıyı açmıyordur belki, dosyalarda sorun yoktu ben indirdiğimde.

Çevrimdışı west_55

Otomobil
    Ford Focus C-Max TDCİ
« Yanıtla #12 : 24 Kasım 2012, 01:59:32 »
Ben de burdan indirip reklamcıda çıkarttım. Sizin gittiğiniz reklamcıdaki program bu uzantıyı açmıyordur belki, dosyalarda sorun yoktu ben indirdiğimde.

Furkan hocam o zaman başka yere bakmakta fayda var.

« Yanıtla #13 : 24 Kasım 2012, 11:04:55 »
Furkan hocam o zaman başka yere bakmakta fayda var.

Tavsiyem çok iş yapan bir reklamcıya gidin, benim gittiğim yer kuytu köşe bir yerdeydi adamın plotterı doğru düzgün kesmiyordu eliyle de uğraştı biraz :)