Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Seat İbiza 1.4 Signo alacağım tavsiyeler ?  (Okunma sayısı 14409 defa)

Seat İbiza 1.4 Signo alacağım tavsiyeler ?
« : 08 Mayıs 2014, 14:00:20 »
Arkadaşlar Seat İbiza 1.4 Signo almayı düşünüyorum tavsiye edermisiniz? sıkıntı yaşayan varmı ibizadan yana ? teşekkür ederim şimdiden.

Ynt: Seat İbiza 1.4 Signo alacağım tavsiyeler ?
« Yanıtla #1 : 08 Mayıs 2014, 14:02:42 »
araç güzel bir araç daha evvel aldım kullandım sunroff vs her şey vardı   

ilan numarası varmı kaça alıcaksın kaç model araç hakkında bılgı verırsen daha çok yardım alabılırsın  boyası varmı kaç km 

yoksa genel mı sordun ...........,?

« Yanıtla #2 : 08 Mayıs 2014, 14:44:14 »
yürüyen mekanik motor polo ile aynı, donanım polodan fazla, satışı polodan zayıf

yürüyen motor aynı dedim ama yine de polodan 1 tık daha sert araç, yay takınca böbrek taşı düşürtüyor. 100hp lik alınırsa ki signo ise büyük ihtimal 100 hplik olandır, polodan az yakar, çok kaçar

tabla fişeklerini çabuk yırtar, önemli değildir, octavianın tabla fişekleri tornacıda orjinal tablaya çakılırsa o sorun da ortadan kalkar

başka soru? :)
« Son Düzenleme: 08 Mayıs 2014, 14:45:07 Gönderen: ALPER. »

« Yanıtla #3 : 08 Mayıs 2014, 15:12:44 »
yürüyen mekanik motor polo ile aynı, donanım polodan fazla, satışı polodan zayıf

yürüyen motor aynı dedim ama yine de polodan 1 tık daha sert araç, yay takınca böbrek taşı düşürtüyor. 100hp lik alınırsa ki signo ise büyük ihtimal 100 hplik olandır, polodan az yakar, çok kaçar

tabla fişeklerini çabuk yırtar, önemli değildir, octavianın tabla fişekleri tornacıda orjinal tablaya çakılırsa o sorun da ortadan kalkar

başka soru? :)
çok teşekkür ederim daha önce golf IV kullandım şimdide bunu almayı düşünüyorum aracın km düşük tüpsüz ufak bi kazası görünüyor alınır yani değilmi bu araç

« Yanıtla #4 : 09 Mayıs 2014, 08:02:07 »
begendiysen alınır arkadaş yazmış