Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: ibiza anahtarı  (Okunma sayısı 7724 defa)

ibiza anahtarı
« : 21 Mart 2009, 21:16:38 »
Arkadaşlar 200 model arabamın anahtarı otomatik açıyordu.Ancak bugün itibarıyla açmıyor.Acaba Transmiter denen( radyo sinyalleri verip müzik çalan alet).Bu acaba anahtarın kapıları açma sistemini bozabilirmi.Bir kez daha çalışmamıştı servisine götürdüğümde adaptasyon sorunu var dedi ve 1 dakikada yaptılar.Bu sounla bilgisi olan arkadaş varsa bana önerileri nedir.Yardımcı olursanız sevinirim.

Çevrimdışı yellow_driver

• Otomobil
    GOLF 6 1.6 TDİ
Ynt: ibiza anahtarı
« Yanıtla #1 : 21 Mart 2009, 21:31:20 »
     arkadaşım acaba anahtardaki pilleri kontrol ettin mi? birde tam sorunu anlayamadım benim anladığım uzaktan kumanda görevini görmüyor. eğer kontağa takıp arabayı çalıştırabiliyorsan bence pillerdendir.

« Yanıtla #2 : 21 Mart 2009, 23:37:01 »
yellow driver arkadaşım.arabamm çalışıyor.sadece kapıları açmıyor.otomatik olarak.

« Yanıtla #3 : 21 Mart 2009, 23:38:47 »
benim arabam seat anahtarını nasıl kontrol edeceğim.immobiliser lı ve anahtarın ışığıda yanıyor.arabanın yanına gelmeme rağamen kapıyı açmıyor......

« Yanıtla #4 : 22 Mart 2009, 00:05:29 »
bendede transmitter var iki farklı araçta kullandım fakat bir sorunla karşılaşmadım.internette yapılan yorumlardada rastlamadım böyle bir duruma . bence sorun başka yerlerde aranmalı  :)

Çevrimdışı yellow_driver

• Otomobil
    GOLF 6 1.6 TDİ
« Yanıtla #5 : 22 Mart 2009, 00:10:41 »
ben de transmiter i 2 senedir kullanıyorum bende de sorun çıkmadı. bu arada transmiter den olacak olsa cep telefonları daha kuvvetli verici ve alıcılardır, herkes de kullanıyor. ben de on dan olacağını zannetmiyorum :tamamdir

« Yanıtla #6 : 27 Aralık 2009, 20:28:40 »
adaptasyon dediğin anahtarın kodlanamsı anahtarın pillerini kontrol edip tekra kodlamayı deneyin.(transmitterden olacağını pek sanmıyorum.)anahatrı nasıl kodlayacağınız kitapçıkta yazar.
(kodladıktan sonrta kodladığınızı yazarsanız memnun olurum)

Çevrimdışı nakres

• http://www.vwpasa.com/
« Yanıtla #7 : 27 Aralık 2009, 23:38:04 »
vedat kardeş bu konuya en son 22 martta yazılmış yani güncel değil tarihlere dikkat etmen gerekiyor
!!!!MECNUN  BİLSEYDİ VW SEVGİSİNİ SEVERMİYDİ LEYLA ZİLLİSİNİ...?????...!!!!
    http://www.vwpasa.com/   
    http://www.andcarotomotiv.com]Andcar Otomotiv Hizmetleri[/fon

« Yanıtla #8 : 29 Aralık 2009, 21:24:03 »
vedat kardeş bu konuya en son 22 martta yazılmış yani güncel değil tarihlere dikkat etmen gerekiyor

:) bakmamışım neyse :)

Çevrimdışı Frequency

• Otomobil
    Skoda Fabia HTP
« Yanıtla #9 : 27 Ocak 2010, 14:41:53 »
Adaptasyon için anahtar kapıya sokulup kilit aç-kapa  yaptıktan sonra anahtar çıkarılıp kilit aç tuşuna basılacak.Artık kumandadan açabilirsiniz.
D Ü N Y A L I L A R D A N  TİSKİNİYORUM  (g.o.r.a)