Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: ADAPTASYON SORUNU  (Okunma sayısı 12182 defa)

ADAPTASYON SORUNU
« : 04 Haziran 2007, 18:55:14 »
merhaba arabam seat toledo. 1 hafta kadar önce arabanın boğaz kelebeğini temizlettim ama temizletmez olaydım. motorun çalışması tamamen değişti motorun adaptasyonu bozuldu. devir 1500'de çalışıyo. bilgisayara bağlattım ama beyin arızayı silmiyo. beyinde zarar gördü. 1 haftadır tamircilerde sürünüyorum.  size tavsiyem arabanızı yetkili servisten başka biyere götürmeyin. biraz pahalı ama probleme kesin sonuç buluyorlar.

Ynt: ADAPTASYON SORUNU
« Yanıtla #1 : 04 Haziran 2007, 19:00:52 »
geçmiş olsun yakın zamanda düzeltirsin inş.
yakma olayıda artmıştır büyük ihtimalle

« Yanıtla #2 : 05 Haziran 2007, 20:46:43 »
abi sorma fena halde arttı km'de 400-450 binlira yakıyo. ama şu an iyi beyni değiştirttim. arabasında beyin problemi olan varsa tanıdık beyin tamircileri var. hemen hallediyolar. allah kimsenin başına vermesin çok berbat bişey

Çevrimdışı Dr_EmrE

• Pre-tuned in Deutschland :)
« Yanıtla #3 : 10 Temmuz 2007, 13:07:31 »
Geçmiş olsun.. Hocam boğaz kelebegini neden temizletmiştin ki?

« Yanıtla #4 : 27 Aralık 2009, 20:39:26 »
merhaba arabam seat toledo. 1 hafta kadar önce arabanın boğaz kelebeğini temizlettim ama temizletmez olaydım. motorun çalışması tamamen değişti motorun adaptasyonu bozuldu. devir 1500'de çalışıyo. bilgisayara bağlattım ama beyin arızayı silmiyo. beyinde zarar gördü. 1 haftadır tamircilerde sürünüyorum.  size tavsiyem arabanızı yetkili servisten başka biyere götürmeyin. biraz pahalı ama probleme kesin sonuç buluyorlar.

tabi sanayidekiler taş pişirip yesinler demi....
sizin gibi insanlar yüzünden bu ülke bu halde...

Çevrimdışı nakres

• http://www.vwpasa.com/
« Yanıtla #5 : 27 Aralık 2009, 23:21:36 »
hemen tamircinin suçu oldu  adaptasyon esnasında kontrol ünitesi bozulamaz.sizinki tamircinin elinde kalmıştır denk gelmiştir yani.
!!!!MECNUN  BİLSEYDİ VW SEVGİSİNİ SEVERMİYDİ LEYLA ZİLLİSİNİ...?????...!!!!
    http://www.vwpasa.com/   
    http://www.andcarotomotiv.com]Andcar Otomotiv Hizmetleri[/fon

« Yanıtla #6 : 28 Aralık 2009, 06:47:22 »
size tavsiyem arabanızı yetkili servisten başka biyere götürmeyin. biraz pahalı ama probleme kesin sonuç buluyorlar.

katılmıyorum doğuştan sağlam bir kazık yiyen biri olarak (aracın arrızasını bulamadılar ,sağlam aprçalarıda bozdular yetemezmiş gibi üstüne para aldılar) servisleri bu kadar işin ehli sanmayın
kolay gelsin kazasız belasız kullanın
« Son Düzenleme: 22 Şubat 2011, 22:50:21 Gönderen: maverick »
SÜRAT FELAKETTİR

HERKESE KAZASIZ BELASIZ SÜRÜŞLER DİLERİM

Çevrimdışı Frequency

• Otomobil
    Skoda Fabia HTP
« Yanıtla #7 : 27 Ocak 2010, 14:44:41 »
Temizlikten sonra yapılması gereken adaptasyon işlemi bence olmamış.Serviste adaptasyon yaptırın, eğer üniteye zarar verilmediyse sorun hallolacaktır.Piyasada Vag -Vas programlarını bilmeyenler çok...
D Ü N Y A L I L A R D A N  TİSKİNİYORUM  (g.o.r.a)